Kompliciram si život...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Imam 17 godina i možda sam trudna..

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Aha pardon nisam vidjela da se postalo, a da nisam dovršila… Menstruacija mi kasni 6 dana… imam redovan ciklus 28-30 dana… većinom 28, a rijetki su slučajevi da to ipak bude 30 dana… imala sam nezaštićeni spolni odnos, zbog kojeg već sada žalim 11. i 12.2. kada su mi također bili i plodni dani. Već par dana me muči zatvor, prije 2 tjedna sam osjećala neke bolove u donjem dijelu trbuha koji su trajali svega 3-4 minute… zanima me koje su mogućnosti da je u pitanju trudnoća i je li moguće da je u pitanju možda cista ili nešto sl.? Ginekologu idem idući tjedan, ali sad se borim sama sa sobom i ne mogu prestat razmišljat pa me zanimaju mišljenja i/ili iskustva.. unaprijed molim bez nepotrebnih komentara jer ne pomažu ni vama ni meni. Tenks unaprijed :)

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Probaj napravit test za trudnoću, ima za kupiti u dmu, ljekarnama… 

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Curke fala puno na odgovorima… čula sam da je test u ovak ranoj fazi najbolje napravit ujutro pa me zanima jel stvarno na taj način vjerodostojnije ili je svejedno? 

  • Avatar seka_Frida

    seka_Frida

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ma svejedno, ak si trudna sad je vec vidljivo.
    Imas u dmu 2 za cca 30kn, ako ti treba za duplu potvrdu 

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima, znam da ovdje ima i puno žena koje žele i jedva čekaju bebicu, ali ja sebi želim i nadam se jednom velikooom minusu noo za sve cure/djevojke/žene koje žele bebicu želim vam jedan veeeliki plus i sretno dalje :)

  • Ayris07

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    petraa57

    Hvala na savjetima, znam da ovdje ima i puno žena koje žele i jedva čekaju bebicu, ali ja sebi želim i nadam se jednom velikooom minusu noo za sve cure/djevojke/žene koje žele bebicu želim vam jedan veeeliki plus i sretno dalje :)


    A sta ces ako ipak bude plusic i na tvom testu? :) 

  • Avatar seka_Frida

    seka_Frida

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    petraa57

    Hvala na savjetima, znam da ovdje ima i puno žena koje žele i jedva čekaju bebicu, ali ja sebi želim i nadam se jednom velikooom minusu noo za sve cure/djevojke/žene koje žele bebicu želim vam jedan veeeliki plus i sretno dalje :)


    I ne trebas se ti zbog toga osjecati lose.
    Ako ti se dogodilo konzultiraj se gdje mozes po tabletice, odlezis u bolnici jedan dan i bit ce sve ok. Iz ovoga si sada, nadam se, naucila lekciju za cijeli zivot, svatko uci na svoj nacin i mora proci svoj put i zato sad sve dobro upamti da se vise ne ponovi ;)

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Pa ovako bit ću iskrena… 
    Mlada sam, imam 17 godina i idem u gimnaziju. Definitivno sam svjesna kaj sam si napravila ako će test biti pozitivan, ali sam si oduvijek govorila “ono što zakuhaš, to i pojedi”. Neko će reći “uništila si si život” iako mislim da je to možda pogrešan termin za tako što, ali ako se već držimo tog termina onda ću zasigurno pristati “uništiti” taj svoj život jer nitko nije kriv osim mene i mog dragog i zašto bi zbog svojih dijela uništila život jednom malom biću koje već tad i je biće ako ćemo iskreno. Pokušat ću se pomirit sa situacijom i biti što bolja majka. Haha ali moram priznat kad ovo čitam što pišem malo mi urnebesno zvuči jer ne mogu i dalje vjerovat da uopće moram misliti o tome…

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    To mi iskreno najviše i znači, zato nisam toliko uplašena. Vjerujem da bi roditelji na prvu bili u šoku i možda bi čak svašta i izgovorili, ali kasnije bi mi bili najveća podrška to sigurno. Ne jer su zadovoljni situacijom ili sl. već zato što bi im bilo najviše žao škole, a svjesni su da su oni ti koji mi najviše mogu i moraju pomoći kako bi sve završilo odlično. Pored toga popričala sam s dečkom(2 godine smo zajedno) i rekao je da od njega mogu očekivati ogromnu podršku i da će uvijek biti ovdje za mene(on ima 19 i posao). Zatim smatram da ću imati podršku i sa njegove strane obitelji jer smo općenito u super odnosima i puno vremena provodim kod njega. Majka mu je ostala trudna s 19 godina pa mislim da bi imala puno razumijevanja… sve u svemu nadam se iskreno minusu i pametnijim odlukama ubuduće, ali me tješi i puno čimbenika ako me dočeka plus. Nadam se da ću biti u mogućnosti napraviti najbolje za sebe, svoju školu i za možda postojeću bebu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.