Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojčice!
    Mi bili danas kod našeg gin na pregledu i doživjela najbrži uzv u životu. Prisloni mi na trbuh vaginalnu sondu, za 3 sec nađe srčeko, kaže “živo je” i da se mogu ić oblačiti. Ostala sam paf nakon toga.
    Gala imaš u H&M trudničke stvari, ali nemaju u svim dućanima trudnički odjel. Sigurna sam da ga ima u Areni. Imaš isto u Mama nova dućanima sve za trudnice samo. Mana ima isto nešto sitno trudničkog. Ja sam prošle godine naletila na super cijenu traperica. 70% povoljnije i ujmesto 299kn platila ih samo nekih 87 ili tako nešto. Ako koja od vas još zna za neki, super.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    gala_28

    Pinkica93

    Gala to ti je kod svake drugačije. Ja se nisam uopće nadala da ću išta osjetiti prije kojeg 22., 23. tjedna jer kao prvorotkinje kasnije počnu osjećati. Ja sam se isto pitala kakav je to osjećaj. Imala sam u vidu one mjehuriće o kojima sve cure pričaju, a ne takve udarce da si mislim da će me rasporiti.
    Bude baš vidjela za taj dućan sad ovih dana. E da te usput pitam nekaj blesavo. Jel još uvijek radi tamo ona slastičarna? Imali su mi prefine kolače.

    Misliš na slastičarnu Jordanovac? Mislim da je to ta, ako nisam nešto pobrkala. Radi, radi :D. Skoro sam ušla danas no bilo mi je prerano za slatko. Živim dvije stanice dalje, i godinama se samo seljakam na potezu kvatrić-maksimir i niiikaada nisam bila tamo na kolačima. Znači, dobri su? Onda moram ispraviti tu nepravdu. Kaj preporučaš za probati? Krempite su im ovako izvana izgledale ogroomneee :O!

    Ma ja sam zabrijala neku večer, prijelaz 13-14 tjedan da osjećam kao te mjehuriće. Istina, bilo je vrlo blizu desnog jajnika gdje inače nije probava, barem ne ona koja se osjeti (da ne idem u detalje :D) pa hm hm…ali da, zabrijala sam. Ili je moj ipak alien? :D

    nekad kad se legnem na taj desni bok i gledam tv fakat osjetim neki čudna blagi pritisak baš tamo, kao neki osjećaj. ali vjerojatno je glava u pitanju :)


    Sad sam skužila ovaj post za slastičarnu. Imaš baš i u Domjanićevoj jednu. Odmah na lijevoj strani poslije onoga s čevapima. Mislim da se zove Srebrnjak. Davno sam zadnji put bila tamo i oni konkretno mi imaju super i kolače i sladolede. Bili su imali prije nekih 10 god i jednu kod Trešnjevačkog placa, ali nije bila dugog vjeka zbog blesave lokacije.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    gala_28

    Mici juhu! :)
    Sad se odmori i opusti nakon stresnog dana. Sve ostalo će sjesti na svoje.

    Cure, imam malo blesavo pitanje.
    Evo danas nešto teže ulazim u svoje uobičajene trapke. Ulazim još no danas sam zamjetila stezanje…dalje će biti samo gore.
    Kakve hlače vi nosite?
    Gdje (jednog dana kad bude potrebno) uzeti one trudničke?

    Mislim da ću se kad zatopli pokriti sa par komada pamučnih tajici, pa na to tunike…ali još mi je prehladno za tu opciju.

    Gledala sam malo po netu. Trudničke cijene robe su baš trudne :D


    U H&M sam kupila dobre kvalitetne traperice s malo elastina i jedne crne i sad samo mijenjam kad negdje idem, a po doma nosim trenirke i tako nesto laganije da dode ispod trbuha. U proljece cu kombinirati kratke majice s vestama i jaknicama bez da ih kopcam. Probaj pogledati u neki veci H&M i obavezno isprobaj. ☺

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Eloa ja od svoje 6.te imam ciste na stitnjaci. U zivotu nisam pila nikakve terapije jedino tamo svake 2god odem na uzv da vidi da se ne povecavaju. 
    Martina hahaha bas sam se nasmijala. 
    mici ajuuuuj vidi gaa :D 
    gala ja nosim trudnicke ih hma. Jesu malo skuplje ali vrijede svake kune. Deri peri i jos uvijek su kao nove a o udobnosti da ne pricam. Toliko su lagane, mekane, a nakon toliko pranja niti malo se nisu rasirile. I jos nosim iz hma one njihove obicne pamucne tunike po 69kn i takoder ih stalno perem i ko nove, a svida mi se sto ih mogu nosit i poslije trudnoce :)
    Pinkica sta? sad sam i ja sokirana da si imala takav pregled i jos popracen sa tim “zivo je” mislim, sta? 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Pinkica93

    gala_28

    Pinkica93

    Gala to ti je kod svake drugačije. Ja se nisam uopće nadala da ću išta osjetiti prije kojeg 22., 23. tjedna jer kao prvorotkinje kasnije počnu osjećati. Ja sam se isto pitala kakav je to osjećaj. Imala sam u vidu one mjehuriće o kojima sve cure pričaju, a ne takve udarce da si mislim da će me rasporiti.
    Bude baš vidjela za taj dućan sad ovih dana. E da te usput pitam nekaj blesavo. Jel još uvijek radi tamo ona slastičarna? Imali su mi prefine kolače.

    Misliš na slastičarnu Jordanovac? Mislim da je to ta, ako nisam nešto pobrkala. Radi, radi :D. Skoro sam ušla danas no bilo mi je prerano za slatko. Živim dvije stanice dalje, i godinama se samo seljakam na potezu kvatrić-maksimir i niiikaada nisam bila tamo na kolačima. Znači, dobri su? Onda moram ispraviti tu nepravdu. Kaj preporučaš za probati? Krempite su im ovako izvana izgledale ogroomneee :O!

    Ma ja sam zabrijala neku večer, prijelaz 13-14 tjedan da osjećam kao te mjehuriće. Istina, bilo je vrlo blizu desnog jajnika gdje inače nije probava, barem ne ona koja se osjeti (da ne idem u detalje :D) pa hm hm…ali da, zabrijala sam. Ili je moj ipak alien? :D

    nekad kad se legnem na taj desni bok i gledam tv fakat osjetim neki čudna blagi pritisak baš tamo, kao neki osjećaj. ali vjerojatno je glava u pitanju :)

    Sad sam skužila ovaj post za slastičarnu. Imaš baš i u Domjanićevoj jednu. Odmah na lijevoj strani poslije onoga s čevapima. Mislim da se zove Srebrnjak. Davno sam zadnji put bila tamo i oni konkretno mi imaju super i kolače i sladolede. Bili su imali prije nekih 10 god i jednu kod Trešnjevačkog placa, ali nije bila dugog vjeka zbog blesave lokacije.


    Ma to je ta! Zabrijala sam da je Jordanovac. Ne znam zašto. Isto tako sam jednog frendici rekla kafić Merlin, a bio je Hokus pokus. Ona je mislila da su možda oba u toj četvrti. Imam disleksiju sa imenima lokala :D I to je od prije trudnoće. 

    Znači, moram probati što nude :) trenutno sam u kolači điru više nego u sladoledima. Mljac.


    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Hvala za modne prijedloge, cure. I mislila sam pohoditi h&m. Valjda neću postati nilski konjić do baš onog toplijeg vremena kad se bacam u dimije bila ili ne bila trudna :) Ovo prijelazno zimsko i “proljetno” razdoblje je zeznuto. 


    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    I ja sam kupila dvoje trapke u h&m-u. po 200 kn su svake. imas i po 400 al to mi je previse. stvarno su udobne. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pandice možeš tek misliti kako je meni bilo! A danas je cijeli bio nešto čudan doktor. Očito je ustao na lijevu nogu i cijeli mu je svijet kriv. Inače se zna i zezati samnom, al sad ono strogo službeno. Baš sam se šokirala.
    Gala mislim da ti ima baš i na samom Jordanovu jedna. Osim ako se nije zatvorila. Niko nije savršen tako da ti je sve oprošteno. Super su mi njihove čokoladne kremšnite, torta od čokolade, oni mali kolači kaj idu na kile (kokosova rolada mi je najbollja od tih malih). To su kolači koji mi prvi padaju na pamet koji su mi super. Nadam se da će se i tebi svidjeti. 
    KFK čestitke na dečku.
    Martina mala ti je preslatka. Odmah ko pravo djete u vrečicu.

    [lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Što se tiče kupovine trudničkih hlača ja sam ih dobila pa ne znam gdje su kupljene, no imam dvoje HM i te su mi odlične, udobne, mekane, a espirit su mi nekako krute, kao prave traperice i režu me na onom prijelazu gdje je ušiven trudnički dodatak tako da te niti ne nosim. Sad imam možda glupo pitanje, da li posteljica mijenja položaj? Naime, prije 3 tjedna bila sam triple u Petrovoj i na uvz dr kaže da je posteljica sprijeda, danas drugi doktor kaže da je straga. Nisam ništa pitala jer sam to vidjela tek doma na nalazu. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Ja sam imala dosta posla, svadbu i bračno pa nisam imala vremena za net. Pitanje: da li je nekome iskočio pupak van?  I u kojem tjednu? 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.