Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Lagertha,vec smo se zabrinule gdje si…. cestitke na svadbi… meni je pupak inace dosta uvucen a sad ide sve vise prema van… mislim da ce za koji tjedan biti vani.. a sad sam u 20. tj

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Hvala  i hvala svima na brizi, hvala bogu pa nije bilo potrebe da se brinete… 

    ja sam 27 tjedan i još se drži al sad ga vidim kako spada po prvi put u životu 

    Danas je rodila od premijera žena… mogla je i ona tu s nama cakulati 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kokica


    Hvala :)
    i mi cemo uzeti murano 3u1 i sa te stranice bi narucili. Gledala sam sto sve ukljucuje pa nisam vidjela da pise da je ukljucena torba. Kolica su mi prekrasna, nadam se da cemo biti zadovoljne i ti i ja. Dvoumila sam se izmedju torino i murano. Pise rok dostave 5 tjedana ali me muci to sto sam na jednom drugom forumu vidjela da ih je zena narucila i nakon 8 tjedana jos nisu stigla pa je trazila da joj vrate lovu ali nije napisala s koje stranice ih je narucila.


    Je, je, uključena je torba, ako ideš dolje na gumb “Več informacij” pa ćeš vidjeti da piše “Torba za mamice”. Poslala sam im mail za garanciju pa sad čekam. Realno, ja mogu 10tj čekati jer mi je termin tek krajem svibnja, tj. 1.6.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Hvalai hvala svima na brizi, hvala bogu pa nije bilo potrebe da se brinete…

    ja sam 27 tjedan i još se drži al sad ga vidim kako spada po prvi put u životu

    Danas je rodila od premijera žena… mogla je i ona tu s nama cakulati


    Lagertha čestitke na vjenčanju! Nadam se da si se lijepo provela na bračnom putovanju. Da, već smo se zapitale di si…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Lagertha…čestitam na svadbi :-)
    Za trudničke hlače imam iz hma al sam ih več prerasla i žuljaju me.. Vidla sam da i u c&a imaju ok trapeice trudničke, mislim da ću tamo uzet. Za sad se krpam dok ne odem po nove, nosim stare hlače 2 broja veče + gumb spojim s gumicom za kosu LOL jer nakon cjelo dana sjedenja sve mi smeta… Dobro da imam sve široke majce od prije pa se nekako pokrije..al onda sstalno pazim kad ustajem hehe

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Jutro cure,
    Lagherta, čestitke na svadbi, sad opusti i Uzivaj ;)
    Sto se trudnicki hlača tiče još nisam nis uzimala iako mi je trbuh već ogroman ali kako sam cijele dane doma nisam još imala ni potrebu za njima. Imam trudnicke tajice i trenirku za po doma ali mislim da će trapke uskoro doći na red. Jedino kaj me muči su veličine. ..sve što sam vidjela u hm-u ima oznaku super skini mama i u to ne mogu ni ruku gurnuti,  a kamo li nogu ili dupe  (a nije bas da sam buco) 

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ofnice ja ih planiram naruciti sredinom ozujka a termin mi je 24.05. pa mi je tih 10 tjedana na knap. Pliz javi kad ti potvrde za garanciju.

    Kakve su cijene trudnicke robe u c&a? U HM-u mi se neke stvari cine dosta skupe. 

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Lagertha, čestitke !! 

    Meni je pupak inače uvučen, a sad ide prema van (22tj sam). meni su H&M trudničke hlače super. Imam samo dvoje, a s obzirom da radim uskoro ću po još jedne.Kad kupujem tako nešto skuplje u H&M obično ponesem vrećicu stare robe pa dobijete kupon od 15% popusta. u C&A sam bila nedavno i ništa mi se baš nije svidjelo. A danas sam čak obukla svoje normalne boyfriend traperice pa sam sretna :D U ponedjeljak mi je na pregledu sestra iskomentirala već ste na 59kg? Ja si mislim, mooolim? Dobila sam 5 kg što nije ništa ekstra, a na poslu nisu još ni skužili da sam trudna (oni kojima nisam rekla).

    Što se tiče brzinskog pregleda, ja sam u prvoj trudnoći imala sindrom donje šuplje vene i nisam mogla ležat dok mi je ginekolog radio ultrazvuk, odmah bi mi bilo loše. onda mi je samo brzinski pogledao dal je sve ok (kuca li srca i kol plodne vode), a svaki treći put mi je radio detaljnije. Tak da budite bez brige.

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    mici_0555

    Lagertha…čestitam na svadbi :-)
    Za trudničke hlače imam iz hma al sam ih več prerasla i žuljaju me.. Vidla sam da i u c&a imaju ok trapeice trudničke, mislim da ću tamo uzet. Za sad se krpam dok ne odem po nove, nosim stare hlače 2 broja veče + gumb spojim s gumicom za kosu LOL jer nakon cjelo dana sjedenja sve mi smeta… Dobro da imam sve široke majce od prije pa se nekako pokrije..al onda sstalno pazim kad ustajem hehe


    Ako kome pomaže info, prije kojih cca mjesec dana bila sam u C&A u Areni, tamo više nemaju trudnički odjel, tako mi je rekla prodavačica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Lagertha sve najbolje :) Vec smo malo bile u panici..
    Ja sam kupila u C&A u city centru na Jankomiru… AKd sam to kupovala rekal mi je prodavacica da vjerojatno vise nece drzat trudnicko…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.