Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Zvala sam konkretno bebenovu i pitala za sajam i popuste pa mi je zena rekla da budu oko 15-20% ovisno o proizvodima, 15% bas na sve, a na neke stvari i veci popust. Npr. Bubamara ne ide na sajam ali zato ima one niže cijene za članove kluba, oko 10-15% niže, pa si i ja sad mislim jel se isplati cekati jer si ne bih htjela bas sve ostaviti za zadnji cas!

    Lagertha, realno vec od 37.tj mozemo roditi, da! Ajme kako se to približilo! I meni evo 11tj jos! Ali evo frendica mi je prenijela 3 dana zasad i cekamo…tak da mozemo i potegnuti skroz do 41.tj hehe! Ali slažem se da bi do 37.tj trebale imati sve spremno. Ja radim jos 2tj. pa cu koristiti stari i novi GO, i nadam se onda početi lagano sa pripremanjem stvari i torbe i ostalog…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha sta ti uopce beces koristiti GO nego odmah s posla na onih 45 dana prije termina? 😳 Svaka ti čast…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Rozaa

    Sonjiko

    Lagertha

    mamika3

    Lagertha

    Ja se stvarno trudim, ali eto danas je mužić donio veliki paket krafni iz Lidla (onaj koji je mamika spominjala)pa su 2 krafne pale. Jučer me nagovorio da odemo na pizzu, pojela sam četvrtinu ali jela sam je. Jutros nakon zobene kaše sam pojela 1 kroasan. Na poslu 3-4 keksa, 2 reda čokolade…. nije mi čudno što kile idu gore. Na bračnom nisam puno jela, ali je doručak bio švedski stol i imali su sve i svašta. Tako sam se najela da nisam morala ništa jesti do 5 popodne

    Samo 2?Svaka cast!Ja ih mogu 3-4 smlatit!😳

    Uf, mogu i ja one domaće puno pojest, ali ove kupovne mi nisu baš toliko zamamne.

    Mi uzmemo u Intersparu paket od 12 komada krafni i to nestane za tren. Srecom svi doma volimo jesti pa ja spadnem na dve krafne i to je i vise nego ok. Evo usli smo u 19 tj.i ja sam dobila 2,5 kg. S tim da sam u prvom tromjesecju izgubila par kila zbog mucnina i prehrane za gest.dijabetes. Takoder su mi rekli da se ne smijem zdebljati vise od 8 do10 kg cijelu trudnocu zbog viska kila s kojima sam usla u trudnocu. Ali jedem normalno i priustim si i slatko. Samo izbjegavam gazirano, premasne snackove i sto vise voca i tekucine. Pojedam i salamu i sir i moju najdrazu majonezu za dorucak 😁😁, ali ostatak dana se jede raznoliko. Jedva cekam pravi paradajz i krastavce. A tek lubenicu 🍉🍉🍉🍉🍉

    Paradaaaaajz😊😊😊😊😊


    Lubenica,nektarine……😃

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Lagertha sta ti uopce beces koristiti GO nego odmah s posla na onih 45 dana prije termina? 😳 Svaka ti čast…


    A tako mi je za sad plan, al budem još vidjela kako će biti. Ovaj tjedan mi je bio baš naporan. Imali smo neku intenzivnu radionicu, boljela me glava, gastritis po noći, nisam mogla spavati, stalno mi se pisalo i bila sam jako žedna. 


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Ofnica mislim da ces biti na knap s vremenom. 
    A jesi razmisljala o ovom: https://www.finnishbabybox.com/eu/en [finnishbabybox.com]

    Ja cu od frendica vecinu dobiti tak da i nemam bas sto za kupovati:( 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Da, mislim da cu prije morati naruciti krevetić i sve za krevetić. Ove druge sitnice cu sad kad odem na GO, a glavno mi je da smo naručili kolica.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Ofnica

    Lagertha sta ti uopce beces koristiti GO nego odmah s posla na onih 45 dana prije termina? 😳 Svaka ti čast…

    A tako mi je za sad plan, al budem još vidjela kako će biti. Ovaj tjedan mi je bio baš naporan. Imali smo neku intenzivnu radionicu, boljela me glava, gastritis po noći, nisam mogla spavati, stalno mi se pisalo i bila sam jako žedna.


    Joj ja vise brojim dane, izludit cu na poslu, tako da kad ostanem doma mislim da cu se prva dva dana samo izležavati. Nisam bila na GO od ljeta tak da mi je vec i kritično sto se tog radnog umora tice…I need a break!
    I ja sam u zadnje vrijeme tak žedna i uopce se ne pokrivam dok spavam, a u stanu mi je oko 21. Kak ce nam tek biti pred kraj…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Bok curke, kako stojite s hormonima ove dane?
    Ja sam “malo” luda 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Lagertha

    Ofnica

    Lagertha sta ti uopce beces koristiti GO nego odmah s posla na onih 45 dana prije termina? 😳 Svaka ti čast…

    A tako mi je za sad plan, al budem još vidjela kako će biti. Ovaj tjedan mi je bio baš naporan. Imali smo neku intenzivnu radionicu, boljela me glava, gastritis po noći, nisam mogla spavati, stalno mi se pisalo i bila sam jako žedna.

    Joj ja vise brojim dane, izludit cu na poslu, tako da kad ostanem doma mislim da cu se prva dva dana samo izležavati. Nisam bila na GO od ljeta tak da mi je vec i kritično sto se tog radnog umora tice…I need a break!
    I ja sam u zadnje vrijeme tak žedna i uopce se ne pokrivam dok spavam, a u stanu mi je oko 21. Kak ce nam tek biti pred kraj…


    Ja sam iskoristila stari godišnji za Božić i bila sam 2 tjedna na go. I sad za svadbu 8 dana, ali to me iscrpilo zbog planiranja svadbe i stresa pa put koji je bio prekratak da bi se malo opustili…


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Bok curke, kako stojite s hormonima ove dane?
    Ja sam “malo” luda


    Ja sam jučer imala napad panike. Danas sam uzela samo pola doze Euthyroxa jer mi je doktor rekao da smanji dozu ako osjetim nervozu i ubrzano lupanje srca… možda je od toga. Jučer sam išla i mjeriti tsh pa ću vidjeti… ako je jako nizak onda je od toga jer nisam osoba sklona panici.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.