Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Bok curke, kako stojite s hormonima ove dane?
    Ja sam “malo” luda


    Ajoj,nisam luda nego placljiva i depresivna!Ali i malo zivcana!Drzi me jedno 3-4 dana…..Malo pocne prolazit pa pocnem misliti na tekuce probleme i opet ispocetka!Ili me muz raspizdi sa svojim komentarima,mali sa zadacom kad zaboeavi onaj dio u biljeznici….Jucer sam bila ful zivcana i napravila sam generalku od 12 do 16 sati te sam se prezderala krafnama!Ajme,sad i kukam….😁

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ninche9

    Bok curke, kako stojite s hormonima ove dane?
    Ja sam “malo” luda

    Ajoj,nisam luda nego placljiva i depresivna!Ali i malo zivcana!Drzi me jedno 3-4 dana…..Malo pocne prolazit pa pocnem misliti na tekuce probleme i opet ispocetka!Ili me muz raspizdi sa svojim komentarima,mali sa zadacom kad zaboeavi onaj dio u biljeznici….Jucer sam bila ful zivcana i napravila sam generalku od 12 do 16 sati te sam se prezderala krafnama!Ajme,sad i kukam….😁


    Mozda ipak jesam malo luda….Malo puno!😈

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Lagertha najbolje da obavis kontrolu pa znas od cega je.
    Ja sam zadnjih par dana dosta lose, razmisljam da pitam doktoricu u srijedu dal je to normalno i dal ce i kad proci.
    Napadaju me lose mislim, bojim se financijske krize  i buducnosti (bez ikakvog razloga), smetaju mi odredeni ljudi i uznemirim se da se ne mogu srediti i smiriti nekoliko sati mada znam da je to sve u mojoj glavi.. 
    I trenutno jedem vec 3.sladoled po redu..

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    E,curke,ako netko zna…..Znam da se za trece dijete dobije naknada od grada Zagreba,ali….Da li imam ,odnosno sve mi iz Zg,pravo na naknadu od Hzzo-a?Mislim da sam to predavala i dobila za sina,za kcer se ne sjecam!A mislim da je na vratima pisalo da se uzmu zahtjevi za tu jednokratnu pomoc-cca 2400 kn!Znate sta o tome?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Evo cura da javim da sam i ja luda. Prije trudnoće sam mislila da kad zatrudniš sve divno samo se time baviš i misliš na sebe…a meni s trudnoćom došlo hrpa drugih stresova, pogreba, ostavina, obiteljskih ludosti, nova šefica odjela pa i na poslu ludo..sve skupa rjetki su dani kad se ne brinem oko financija, budučnosti, svega..
    Kad skužim da sam preluda onda uzmem neku knjigu - najdraži Jovančević i prebacim se na trudnoću i odmaram satima ne radeči ništa..tako se resetiram…Inače sam tip koji se brine za stvari 10 godina unaprijed..
    Jedva čekam porodiljni da se mogu posvetit samo jednoj i najvažnijoj stvari :-)

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja pak ne mogu biti mirna dok ludim-npr citati,moram biti u pokretu!A ako sam bas jadna,onak potonula,onda cak i peglam!Zujim u peglu i sutim i nitko me ne dira!Ha ha….Ajoj,nije nama lako….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    mamika3

    E,curke,ako netko zna…..Znam da se za trece dijete dobije naknada od grada Zagreba,ali….Da li imam ,odnosno sve mi iz Zg,pravo na naknadu od Hzzo-a?Mislim da sam to predavala i dobila za sina,za kcer se ne sjecam!A mislim da je na vratima pisalo da se uzmu zahtjevi za tu jednokratnu pomoc-cca 2400 kn!Znate sta o tome?

    Mamika, za svako dijete dobiješ naknadu od HZZO-a, tako da nema panike:-) Oko 2.300,00 kn.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    blu5

    mamika3

    E,curke,ako netko zna…..Znam da se za trece dijete dobije naknada od grada Zagreba,ali….Da li imam ,odnosno sve mi iz Zg,pravo na naknadu od Hzzo-a?Mislim da sam to predavala i dobila za sina,za kcer se ne sjecam!A mislim da je na vratima pisalo da se uzmu zahtjevi za tu jednokratnu pomoc-cca 2400 kn!Znate sta o tome?
    Mamika, za svako dijete dobiješ naknadu od HZZO-a, tako da nema panike:-) Oko 2.300,00 kn.


    Znaci,dobije se!Hvala ti!Jer sam na to skroz bila zaboravila!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Je, je, za svako dijete se dobije naknada.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure :)
    evo ja sam pregleda puna dozivljala :)
    prvo da kazem evo ja se za razliku od vas bas super osjecaj, Ne znam jel to od vremena ili..vec danima je suncano po 15 stupnjeva i samo setam okolo i skitam. 
    što se tice pregleda ima puno noviteta :D sada sam 29+6 i od sada idem svaka 2 tjedna. Dobila sam injekciju danas posto sam 0 negativna krvna grupa i dobit cu jos jednu nakon poroda kad vide koja grupa ce biti beba. Vadili su mi krv i rekli da ce mi to testirat na neka antitijela i primjetila sam kad sam dala urin kao i svaki put da je unutra ubacila neku tableticu i stavila onu testnu trakicu i brzo sam bacila pogled na kutiju da vidi sto je to ubacila i pise combi screen. Jel zna netka od vas sto bi to bilo?
    i od danas svaki put kad dodem prije nego me gin primi cu biti 20min u nekoj prostoriji spojena na neki uredaj, ugl stave mi pojas oko trbuha upale taj uredaj i zvucnik i 20min slusaju bebino srce i prate dal imam trudove. 
    Bebac je super, raste i jaaako je aktivan, stalno se vrti, udara. Ima 1200kg :P 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.