Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Baš mi je grozno za čitati koliko nas je bilo ili je trenutno u bolnici. Puno strpljenja i živaca je potrebno pogotovo ako moraš biti duže. Meni je koma bilo i tih 20ak sati što sam bila, ali nekako ti bude lakše ako imaš ok curke u sobi.
    Sonjiko drži se. Znam i sama kakva im je dijabetička hrana tamo. Kako gledaš razliku između sebe i trudnice koja može jesti “normalnu”, ali sve ćemo preživjeti za svoje male bebice. Teško da ćeš ići doma prije poroda, a i bolje jer ako se nedaj Bože štogod zakomplicira, bar ne moraš ić u bolnicu. Znam da je bilo cura koje su na polovici trudnoće završile u bolnici i tamo ostale sve do poroda. Znam da je to koma, ali bar znaš da ste ti i beba zbrinute i pod lječničkim nadzorom 24/7.

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Sundi ja sam to osjetila i osjetim još uvijek. Sve više kako beba raste.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Sundi

    Curke moze jedno glupavo pitanje… Jel netko od vas osjecao udarce bebe ali ono vi kao po mjehuru… do sad me je tukla cjelo vrijeme više sa strane lijevo ili desno sad ko da se okrenula.. Jel to normalno? Nije da me to boli ali onak nije neki osjecaj…


    Joj mene cesto udara veoma nisko. Ne znam je li po mjehuru, nekad osjetim kao da lupa po cerviksu. Nije bolno ali je veoma neugodno, barem meni. Citala sam da je to veoma uobicajeno, i da zna pomoci da se malo digne zdjelica (meni nije pomoglo, samo je nastavila po planu i programu :)) Uglavnom, nista zabrinjavajuce, samo neugodno :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ajme blago vama kaj vas ništa ne boli. Mene ova moja izcipelarila jutros toliko da sam skoro počela plakati od boli. Luda neka beba kod mene. Kad me pone udarati, to toliko boli da samo mijenjam boje i radim grimase što je mom dragom veoma smiješno. Lako je njemu smijati se na moju bol.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Oki hvala curke… Malo mi je bilo cudno…

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Mene ti isto lupa po mjehuru što je i logično obzirom da su joj noge dole. Meni isto na momente bude jako neugodno i zna me zabolit baš!

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Sundi

    Curke moze jedno glupavo pitanje… Jel netko od vas osjecao udarce bebe ali ono vi kao po mjehuru… do sad me je tukla cjelo vrijeme više sa strane lijevo ili desno sad ko da se okrenula.. Jel to normalno? Nije da me to boli ali onak nije neki osjecaj…


    Sundi, to ti je sve ok i normalno. Mom malcu je mjehur omiljena igracka, zna bas jako neugodno biti. Olaksa mi kad se okrenem na bok, onda nekako imam feeling da teze dohvati mjehur.
    Inace je okrenut glavom prema dolje, nogice su mi pod rebrima.

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj cure drage jako mi je zao sto vidim da vas je puno u bolnici i sa raznim koplikacijiam , nadam se da ce vam to razdoblje jako brzo proci i da ce sve biti super sa bebama ..Znam da nije lako saljem vam puno ljubavi i zagrljaj <3
    Kolica ima stvarno svakakvih ima jako puno stranica na facebooku gdje se prodaju kolica, ima i novih kolica koja su mozda izasla dva puta iz kuca za cijenu 15OO kn ..
    Ja i dalje muku mucim sto ne znam sto je najbolje za uzeti , ta kilaza kolica me najvise muci …
    Joj ja mislim da je meni mali tek unazad tjedan dva , maknio se sa mjehura , bas bi osjetila kako me udari pa sam imala jako problema sa mokrenjem… sada me je poceo i iznad pupka malo sutniti sto mi je cudno jer nisam tako navikla , ali to mi je fenomenalno…. najgore mi je jer je vecinom bio okrenut meni prema kicmi i to mi je uzasan osjecaj koda me grebe po kicmi, nekad doslovno koda ce mi na guzu izaci to mi je uzasno… to dok je bio jako slabasan jos sam ga osjetila samo tamo i po mjehuru….
    Joj ja sam bas u cudu jer ponekad sad i izvana vidim kako se stomak malo mrdne povisi , to mi je bas odlicno ..
    I bas gledam trudnocu sada kao blagoslov, ima tu svega i dosta teskoca, hormona, bolova, promjena, ali je stvarno jedno jedinstveno stanje i stvarno je dar da zena to moze proci… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jooooj,mene moja udara na sve strane i dosta jako !Nogice su gore,to je ok ak s njima udara!Ali ovo ostalo mi nije ugodno posebno donji dio trbuha!Onda me zna i zaboliti doslovce!Jednom prilikom kad me udarala imala sam osjecaj i da me zapeklo-vjerovale ili ne,i to skroz dole nisko!A jucer ,ja ne znam sta je izvodila,tako je upirala nogicama da mi se cijeli trbuh napeo i dosta sam hodala tako da sam morala i zastajkivati!Ne znam ,danas je ok!Mozda vise nema toliko mjesta pa ju zato tako intenzivno osjecam!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Pozz cure :)
    Sonjiko drzi se. Saljem ti puno pozitivne energije :)
    Ja se evo vratila sa pregleda. 37+1 bebac 50cm i 3kg :) 
    I dalje nitko ne spominje streptokok tak da ocito u njemackoj to testiranje ne rade. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.