Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Ajme cure, pa svaki cas nam.moze stici prva beba na Ljetnicama 
    Svim curama koje broje sitno nek je sa srecom i samo hrabro! Mi ostale jedva cekamo cuti price s poroda ;)
    Mi vas sve pozdravljamo, jos uvijek smo u petrovoj ali Bogu hvala ide na bolje. Nadam se da nas mozda za vikend puste doma :)

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ne brinu Pandice!I ja sa prenijela u prvoj 5 dana,u drugoj samo dan!Nije to nis strasno jedino sto si vise umoran od svega-i hormoni,i iscekivanje,uzbudjenje…..Vise je to na psihickoj bazi!A gle,ti si u terminu,beba je u redu tako da samo se opusti!Kad bude,bude….A uostalom,brzo je proslo ovih skoro 9 mjeseci pa sta su jos dan-dva naspram toga?Ajmo,pozitiva molim!!!!!😁😁😁😁

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Saljem pozdrave curkama u bolnicama i njihivim bebamaDrzite se!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Cure, molim info - ako ima koja da je na čuvanju trudnoće bila donedavno (jer vi ste vjerojatno neke već i u terminu za otvorit porodiljni), ili još uvijek jest….ali na području SPLITA (jer se pravila znaju razlikovati)
    Zanima me do kada se (do kraja travnja, ili do 5.5.) može/mora odnijeti doznake a da isplata novčane naknade za travanj ne bude kasnila (dakle da ju primim oko 20.4.)
    Hvala!!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    *na HZZO mislim.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    *20.5. (ne 20.4.)
    uh kako mi fali edit na ovom forumu

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Curke u bolnica kak ste danas? Ima kavih viejsti? Puno puseka :*

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Sundi, evo nas iz bolnice ,jos smo 2 u 1 i nadam se da cemo tako ostati jos dogledno vrijeme.. Sad sam na tokolizi tabletama Cordipin 2x20mg  i normabelima 2 x2mg i zasad djeluje.. Nemam grceve, jedino mi se jako kratko stvrdne maternica, pa promijenim polozaj i onda je okej. Sad ce me spojit na ctg i ako ne bude kontrakcija,te ako budu nalazi cervikalnih briseva i urina dobri idem sutra doma… Drzite nam palceve ;-)

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Eloa, drzim fige da izdrzite! Samo polako, ipak je bolje da ste pod nadzorom ma koliko tesko bilo biti u bolnici :)

  • AnnaFit157

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Kupili kolica, jeeeee :) Cure , bila jučer na trudničkom u Baruna Filipovića i šta da vam kažem…potpuni gubitak vremena. Inače sam od onih nadobudnih koji u svemu probaju naći nešto dobro ali ono je bilo KOMA.Info koje sam studirala prije 7 mjeseci. Simptomi trudnoće i nuspojave tipa tlak. Onak…stvarno? Očekivala sam info o porodu i prvim danima, detaljne i zanimljive, kvake kod dojenja i slično, kako reagirati u ‘čudnim situacijama’ a ono nabrajanje s googla trudničkih simptoma. Toplo NE peporučam, nadam se da je na drugim mjestima ipak malo korisnije /zanimljivije / edukativnije. Dobro da još nismo imali predavanje ‘jel znamo kako je nastala beba’ .

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.