Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Koskica cestitke tebi na necakinji i roditeljima na bebici :D
    Bas je divno cuti ovakvo iskustvo, odmah se raznjezim… 
    U zadnje vrijeme mi odma suze idu na rodenja bebica :D
    Mene je od svega najvise strah da necu dobro prepoznati trudove i da necu stici u bolnicu , posto smo mi udaljeni..
    Meni je Katrin super i odma me na Balasevica posjetila kojeg takodjer obozavam :D Imati ce super pjesmicu uz ime ..
    Ja sam odabrala Noa danas sam prvi put se i koristila imenom kada sam ispunjavala neke registracije za pokloncice 
    Bas mi je drago sto ima dobrih vjesti malo :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Hej curke!
    Koskice čestitke tebi i tvojima na malenoj. Mislim da bi svaka trudnica potpisala onakav porod kakav je imala tvoja sestra.
    Jel ima itko,a da ga ime Katrin ne podsjeća na Balaševićevu pjesmu? Slatko i nimalo često ime.
    Evo ja danas bila na uzv u Vinogradskoj i doktor koji mi ga je radio me cijelu isprepadao da mi je beba premala i prelagana za svoju dob, da sam skoro pa na donjoj granici normale. Izašla iz ambulante blijeda ko krpa.
    Lagertha moguće da smo se čak i srele danas. Ja sam bila od 10 do 11 tamo.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pinkica93

    Hej curke!
    Koskice čestitke tebi i tvojima na malenoj. Mislim da bi svaka trudnica potpisala onakav porod kakav je imala tvoja sestra.
    Jel ima itko,a da ga ime Katrin ne podsjeća na Balaševićevu pjesmu? Slatko i nimalo često ime.
    Evo ja danas bila na uzv u Vinogradskoj i doktor koji mi ga je radio me cijelu isprepadao da mi je beba premala i prelagana za svoju dob, da sam skoro pa na donjoj granici normale. Izašla iz ambulante blijeda ko krpa.
    Lagertha moguće da smo se čak i srele danas. Ja sam bila od 10 do 11 tamo.


    Ajoj, možda će bebač u slijedećem mjesecu više narasti - kao neki skok u razvoju. Meni je tak na jednom uzv bio bebač prevelik za 3 tjedna, a onda na slijedećem samo za 1 tjedan. Nisam ja više bila tad u TA.


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovat da vam se svidja ime!Bas mi je drago!Idem si pustit pjesmu da se polako navikavam ako MM ne smisli nekaj drugo!Valjda vise ne bude smisljao!😆

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Pinkica93

    Hej curke!
    Koskice čestitke tebi i tvojima na malenoj. Mislim da bi svaka trudnica potpisala onakav porod kakav je imala tvoja sestra.
    Jel ima itko,a da ga ime Katrin ne podsjeća na Balaševićevu pjesmu? Slatko i nimalo često ime.
    Evo ja danas bila na uzv u Vinogradskoj i doktor koji mi ga je radio me cijelu isprepadao da mi je beba premala i prelagana za svoju dob, da sam skoro pa na donjoj granici normale. Izašla iz ambulante blijeda ko krpa.
    Lagertha moguće da smo se čak i srele danas. Ja sam bila od 10 do 11 tamo.


    Ma nisu te procjene nesto cemu treba slijepo vjerovat!Sina su procjenili nesto sitno prije poroda na 3800,a bio je 4500!A i da imas sitnu bebu,pa sta?Ne razvijaju se sve bebe jednako!Vazno je da je ovo ovo ostalo u redu!Rast organa npr!Koliko si sad trudna?Jer bebe u zadnjim mjesecima dobivaju na kilazi!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Pinkica93

    Hej curke!
    Koskice čestitke tebi i tvojima na malenoj. Mislim da bi svaka trudnica potpisala onakav porod kakav je imala tvoja sestra.
    Jel ima itko,a da ga ime Katrin ne podsjeća na Balaševićevu pjesmu? Slatko i nimalo često ime.
    Evo ja danas bila na uzv u Vinogradskoj i doktor koji mi ga je radio me cijelu isprepadao da mi je beba premala i prelagana za svoju dob, da sam skoro pa na donjoj granici normale. Izašla iz ambulante blijeda ko krpa.
    Lagertha moguće da smo se čak i srele danas. Ja sam bila od 10 do 11 tamo.


    Kolika je beba sada?

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Cure,jel vama nesto curi iz cica? Ja cesto na potkosulji vidim fleke… sad kako sam doma ne nosim grudnjak i bas primijetim…

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Mrva ja sam znala primjetiti malo ali jako malo na bradavicama onako nesto poput vode izgleda..
    Cure planira li koja od vas nositi bebu u , marami, klokanici, mai taiu i slicno..
    Ja sam nekako dosla do zakljucka da ce meni kolica biti komplicirana i da ce mi to biti puno prakticnije, a i plus sve dobre stvari za bebu… Danas sam bas vidjela mamu sa bebom sa preko godinu dana kako je vrlo pokretna i slobodna 

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Mrva,to ti je kolostrum (prvo mlijeko) i znam neke cure kojima se pojavilo vec oko 20 i nekog tjedna.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Tamara..

    Mrva ja sam znala primjetiti malo ali jako malo na bradavicama onako nesto poput vode izgleda..
    Cure planira li koja od vas nositi bebu u , marami, klokanici, mai taiu i slicno..
    Ja sam nekako dosla do zakljucka da ce meni kolica biti komplicirana i da ce mi to biti puno prakticnije, a i plus sve dobre stvari za bebu… Danas sam bas vidjela mamu sa bebom sa preko godinu dana kako je vrlo pokretna i slobodna


    Mi smo kupili klokanicu koja ide od 3,5 kg do 18.I meni se to cini puno prakticnije.Neki dan vidim mamu samu u ducanu sa malom bebom koju je nosila i jos gura kolica od bebe, pa onda ju je jednostavnije nositi u nosiljci, a ne se jos i s kolicima muciti.Na sajmu sam gledala i maramu koja je dosta jeftinija, ali to mi je izgledalo komplicirano.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.