Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    mamika3

    Moji su bili oboje veliki i teski,zbog toga nisam htjela nosiljku!Ledja bi me ubijala ziher!Ali izgleda prakticno,u svakom slucaju!I

    moji su isto sinovi bili veliki (mladji je s mjesec dana imao 60cm i 6kila….to mnoga djeca imaju s 3mj tek), ali me klokanica spašavala. Kad bi se mali htio nosati, samo bih ga prikopčala na sebe u tom i čak i marendavala s njim na sebi
    Doduše ne žele sva djeca ni u to….moj stariji npr nije baš volio, ali dobro on je na sve kenjkao.
    Svakako, nosiljke su zgodna stvar samo treba pažljivo birati vrstu - ja sam prvo gledala marame i sl, ali sam zaključila da mi je to prekomolicirano i na kraju s baby bjorn nosiljkom - koja je sva na kopče - pun pogodak.
    A kasnije, kako je bio ogromna beba, smo prešli na komotniju nosiljku a la ergobaby
    http://www.ergobaby.hr/index.php/hr/sadrzaj/nosiljke [ergobaby.hr]
    samo mi je on bio preskup pa sam uzela imitaciju na ebayu od marke:
    https://www.pognaeusa.com/collections/pognae-baby-carriers [pognaeusa.com]
    koja je više nego duplo jeftinija, a jednako kvalitetna (i praktična)
    eto, možda nekom pomogne….imala sam potrebu reć


    E,tako ti je i moj bio velik!A bio naucen na ruke za uspavljivanje….Ajme meni….Em se dobro nahodas,em su me ledja bolila,jos po noci ako me bi spavao pa opet nosi….Zato imam averziju prema nosiljkama!ha ha ha…Ali malo zavidim kad tako vidim mame jer mi djeluje ugodno i za bebu i mamu!Prakticno,rekla bih

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    mamika3

    Kak izgleda taj sluzni cep?Mislim,jel to izleti odjedamput ili na rate?Ne znam jel bi prepoznala,a oznacava pocetak poroda!Oko takvih stvari brinem! )


    Ja sam malo proučavala i to je onako sluzava tvar koja može biti puna žilica, a može biti i bezbojna. Neke cure čuju kad im ispadne dok su u wc-u kao buč (a samo piške  ). Shvatila sam to kao da ti na ulošku bude veliki grumen sluzi.
    No on zna ispasti i 2 tjedna prije poroda, a po članku zna čak ispasti komadić prilikom seksa ili vaginalnog pregleda. Eloa, ja bih na tvom mjestu pitala doktore i ne bih se brinula ako me puste doma vezano uz to.


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Meni je ispao samo dio pa je izgledao kao veliki smrkalj, bezbojan uz par smeckastih zilica, kroz par dana mi ispao jos jedan takav..a kolko sam citala toga zna biti za kolicinu cijele sake… Tako da ne mozes pogrijesiti da ne prepoznas. Ma pitala sam ja doktore,ali samo kimaju glavom, ko da moze biti da ce bit prije prorod,a da mogu i zdrzat do kraja.. Ni sami ne znaju.. Ionako drugo nist ne mogu nego samo mirovati da sto dulje ostanemo u komadu… 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Eloa, u kojem si tjednu sada?

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za nosiljke, samo dobro pripazite da su ergonomske. Bebine nogice moraju ici u M a ledja u C. I pogledajte od kad mogu. Marame mogu od rodjenja, mai tai vjerujem tek od 4 ili 6 mjeseci. Mi smo uzeli ergo adapt na sajmu, moze za novorodjenjce. Ima dosta clanaka o pozitivnim ucincima na bebu I mamu da su tako blizu, a mama slobodna da radi druge stvari. Takodjer su neke napravljene da se moze dojiti u njima. :))

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Blu5, sad sam 30+3 tek… 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ja i ti smo u tri dana razlike, ja 30 tj točno. Nadam se stvarno da ćeš uspit još barem par tjedana, a i ako ne, znaš da je medicina išla toliko naprid da ne sumnjam da bi sve bilo ok i da se sada rodi…Svakako, držim fige da ostaneš u komadu šta duže!

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Eloa

    U bolnici,al sad budu mi radili ctg i ak bu oke idem domeka… Svi nalazi na briseve i urin su mi uredni… Jedino to sto mi.polako izlazi sluzni cep me strah… Al dobro,valjda mogu tako izdrzati jos jedno vrijeme uz strogo mirovanje..


    Ajde drzi se pomalo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Mamika,kako ti je netko napisao vec,ima vise varijanti..ili ispadne odjednom…ili pomalo.. 
    Meni je u 1 trudnoci ispadao preko 2 tjedna pomalo…bezbojni smrkalj! Fujjj!
    Najcesce mi ispadao nocu,kad bi isla na wc..vidjela bi to na papiru nakon brisanja.. 
    Kumi mi je odjednom ispao,ona sva sretna da ide rodit,na kraju nekoliko dana bilo proslo od tog..




    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Znam curu koja je rodila s 25tj i bebica ostala živa i sad je zdrava…Eloa nemoj se brinuti i radi kako ti doktori kazu…nemoj inzistirati ici doma ako je doktorima draže da ostaneš u bolnici, samo ti tu ostani ležati. S 34tj je beva skroz zrela za porod, veli moj svekar. Dobije samo jednu injekciju za pluća, drugo je totalno zrelo.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.