Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    E, obavezno ih pozdravi, hvala ti! Cure su super, ljetnica Aria je akcija i samo akcija. A sve znas po svojoj. I tebi je sigurno veselo s njih dvoje, jel maleni sad krece u skolu? Blizanci ce sad 8 mjeseci, decko i cura. Satralo me 😂 al ok, narast ce i oni brzo a do tada samo valja sacuvat zivce 😁 jel jos koja ljetnica rodila opet? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hej,bapci!Opet sam bez mobitela!Muz mi.nece Diner provuciHocemo ozivjet forum opet?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Ajmo mamika! 
    Sin je dobio odgodu. A i htjela sam pa mi ok. Na nekom besplatnom projektu je prošao uz napomenu slabije grafomotorike i nadprosječne inteligencije (šokirala se). A kod dr. opet grafomotorika slabija i sinteza nula. Sad je preko noći počeo lovit sintezu. Ono klik preko noći. Još me čeka rada s njim pa kad krene ponosni oboje. 
    Nadam se da imaš pomoć oko blizanaca. I starijih cura. 
    Ljetnice ima novih beba i trudnica! Brojčana, Mala Koza, Deeka, Vjeverica i Kleopatra su mame*2,  trudnica 5 imamo. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Abies!!!!!Pa bas lijepo da netko tu pise!Os kuhat kavu sutra ujutro?Hahah
    I bolje da ti je malac dobio odgodu!Da nije spreman,a da je krenuo samo bi se namucio!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Curke , trebam savjet :) beba stara 1 mj i 10 dana ..preko dana odspava 2 puta po pola sata , i mozda jednom 2 h u komadu , po noci se budi svakih sat-dva ..dali ima tko kakav savjet i dali je jos cija bebica takva nespavalica

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Helloooo! Tko se uspio ulogirat nakon godine i pol😂😂😂🤗
    Puse svima,ako koga jos uopce ima na temi

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    bojana27

    Curke , trebam savjet :) beba stara 1 mj i 10 dana ..preko dana odspava 2 puta po pola sata , i mozda jednom 2 h u komadu , po noci se budi svakih sat-dva ..dali ima tko kakav savjet i dali je jos cija bebica takva nespavalica


    Nije nespavalica. Mozda nesto manje spava danju,al spava kao i vecina novorodencadi

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hello hello 😂 ima li kog poznatog??

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Helloween Ugolina!!! 👋👋👋👋
    Da nisam imala pomoć Abies na viberu ne bih se znala ni ulogirati više. 😂😂😂😂
    Kako vrijeme leti…….našim smotuljci će 3 godine ovo ljeto. 😮😮😮😮

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    2410

    ako mislite i tu tipkat ja vam odmah kazem da nemam vremena. ..jedva i viber stignem


    😂😂😂😂😂😂
    Znamo Brojčana, nemamo ni mi. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.