Mame/bebe proljetnice 2021. 🌸

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 850

    Prijavi adminu

    Za mame koje su rodile u proljeće 😃

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 850

    Prijavi adminu

    Mameee 😍❤️
    .. 
    odmah da vas pitam, jel se budite kad sve mokre od znoja tokom noći? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Bebolinka ⚘💖.
    Ne mogu reći da se budim znojna, ali nekada mi je toliko hladno, posebno poslije dojenja/izdajanja.Taj osjećaj hladnoće ode i dođe a nemam temperaturu 100%. Ja mislim da sam preumorna/iscrpljena i da mi tijelo ima poteškoće u regulisanju temperature.

    [lilypie.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 850

    Prijavi adminu

    I meni se to zna desiti isto ali evo par noći već se probudim mokraaa kao da me neko vodom zalio 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Evo i mene, drage mame, postala sam i ja sovica otkad dojim po noci 
    Joj, ja se nekad budim cijela znojna, a nekad me isto tako uhvati hladnoca poslije dojenja pa ne znam gdje sam  i stalno imam osjecaj da smrdim tako da se bas cesto brzinski otusiram

    Baby P 03/21 💙

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hej curke ✋✋❤️,

    Bebolinka, bravo za otvaranje nove teme.
    Kako smo si pomagali i razmjenjivali iskustva na trudnoći, tako ćemo nastaviti i ovdje, a uskoro je nadam se ista ekipa ovdje.
    Znojenje, dakle otkada sam rodila stalno sam mokra.
    Hormoni peru sve u šesnajst, ujtro se budim mokra, a podešavanje optimalne temperature malenom mi je znanstvena fantastika!

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Hej mamice! Nemam problema sa znojenjem i općenito nakon ovog poroda sam si ok u glavi što se tiče hormona. Nakon prve trudnoće sam si stalno smrdila kao tvor, ni tuš ni dezodorans nisu pomagali, jako dugo je trebalo da mi se to malo izregulira… Meni jedino dok dojim povremeno naleti val neke tjeskobe/panike, tako mi je bilo i u prvoj trudnoći ali sad je dosta blaže - mislim da zato što se sada puno bolje hranim i više pazim na sebe nego kad sam rodila prvu…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Uffff sad mi je lakše kad čujem da i vas ponekad zna uhvatiti hladnoća. Pokušala sam dr. Google ali nema ništa o tome pa sam se već zabrinula.

    [lilypie.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 850

    Prijavi adminu

    Uvijek nove dogodovštine 🤣🤣 nema kraja iznenađenjima 
    Puppeta tako i ja, dojim navečer i onda po mobitelu drndam, a moja gospođica doji cca 10 min i zaspe na sisi uvijek pa je budim, stipam, vučem, i onda ona zatvorene oci kao spava i sisa svako toliko 😁 zajebava 
    Hvala Bogu sise me vise ne bole 🙏🏽🙏🏽 Bradavice su mi bile uzassssss, čak ni one multi mam komprese mi nisu pomagale peklo me za poludit
    Sisu sam joj počela davati istu za dva obroka jer inače ona bi pokupila samo vodu na početku i nebi ni došla do masnog, sad svaka sisa dva dojenja, tako smo sad malo uhodane 😁
    I da curka mi je u 15 dana dobila 650g, nadam se da je to okej? Šta kažu mame

    [tickerfactory.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure!
    Evo da vam se javim da sam rodila prije tjedan dana. Super je bilo, brzinski (na drip) u sat i po vremena, bez rezanja. Ok, bolilo je, ali toliko kratko se dalo istrpit.
    Dojenje nam ide super, opcenito je sve puno lakse zb9g prvog iskustva. Bas velika razlika.
    Beba je preslatka, puno papa, jos nam nisu krenili grcevi.
    Dajete li vi svojima vitamin d3 i k? Ja sam u dilemi, drukcije su preporuke iz rodilista i patronazne.
    I na kraju, ali najbitnije, cestitke svima koje su rodile. Trebat ce mi sad neko vrijeme da sve zaostatke procitam

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.