Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MM2245

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Mene zanima, posto imamo HR osobne i ostalo jel imamo pravo na one novce od Hrvatske, Grada Zagreba i to?
    Jer po dokumentima koje traze imamo, gdje god dijete bilo rodjeno.

    Ljubek-zubek 2.2.2014.
    Misic-pisic 4.5.2016.
    Ljubicica 12.10.2017.

  • Avatar mishevi2012

    mishevi2012

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Mishevi e bas si nam super ovo napisala :)
    Zanima me samo ili nisam shvatila, dal muz i ja moramo imat svoje rodne listove prevedene na njemacki ili im uopce ne trebaju?


    Ne treba prevedeni na njemacki nego internacionalni..mi smo to sve izvadili jos u Hrvatskoj prije nego smo krenuli..internacionalni vjencani list i nase internacionalne rodne listove..u bolnici za nas grad traze to..i onda me u gradu jos pitala kopije nasih putovnica..

    ❤ Jan ❤ Noah ❤

  • Avatar mishevi2012

    mishevi2012

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Lily wellcome 😁

    ❤ Jan ❤ Noah ❤

  • Lily82

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hvala 🖐

  • Avatar mishevi2012

    mishevi2012

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    2410 ja poslala punomoc napisanu na obicnom papiru samo s nasim potpisima i funkcionira :)..u Ambasadi u Hamburgu su rekli da se ceka tamo ako predam do 3 mjeseca i sve skupa izadje 70 €..ovako sam platila 40 kn oba dva dokumenta i postarinu..a gotovo u tjedan dana

    ❤ Jan ❤ Noah ❤

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Ninche a jel imas link od gaza? Ovako na slici mi se cine super,a i povoljne su msm 10kom 15€,a u kiku su 2kom 4€ i nekak mi se cine prozirne..

    Mishevi bas super sto si nam to sve rekla pa da se znamo pripremit..na obican papir si napisala punomoc bez ikakvih ovjera i bla bla sta vec treba i kak vec ide? 

    Lily dobrodosla!! 😊

    2410 kako si? Kako je curka? 

    Pandice kako je proslo krecenje stana?

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Jutro cure :)
    I ja bi isto link od gaza :D 
    Mamica nismo krecili jer hvala Bogu na vrijeme su nas mame upozorile da je u subotu bio svetac, ne znam kako sam mogla to zaboravit al bitno da nismo poceli krecit :D 
    Okrecit cemo drugi vikend, danas idem obavit ostatak kupovine pa da rijesim makar tu torbu za bolnicu. 
    Kako ste vi ostale? :)

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima. Mi smo dobro, lijepo vrijeme me jaki veseli.
    Kaf su gaze stiglr bilr su grube i prozirne i bila sam bas skepticna, a onda sam ih oprala na 95" i sad su to one gaze kakve pamtim da su imale nase mame. Za sad sam uzela 1 paket, vidjet cemo dalje. Samo ih treba opeglati.
    Evo link za gaze https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01DI51BHY/ref=oh_aui_i_d_rec_o0_img?ie=UTF8&psc=1 [amazon.de]
    A kupila sam i jednu malu lampicu sto se moze prikvacit za kinderbet da ne palim veliko svjetlo kad ustajem nocu, ima dvije jacine svjetlosti
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00OW5F5RM/ref=oh_aui_i_d_rec_o1_img?ie=UTF8&psc=1 [amazon.de]
    Rucnik (5€) i male rucnike za kupanac sam uzela u kiku.


    Kako ste vi cure?
    Tata i ja jedva cekamo bebu, a onda razmisljam e da smo jos koji mjesec sami i da sam ja fit pa da jos jednom negdje otputujemo, provedemo se, spontani izletu, europa park i takve stvari. Znam da je to bas sebicno, dijete je zeljeno i jako voljeno, al me strah da cemo zaboraviti nas u cijeloj toj prici, pa sad trazimo restorane i izletista gdje jos nismo bili da posjetimo sad jos malo kad mozemo. ☺
     Kako je kod tebe 2410, ti imas curicu i puno si sama s njom (tako cu i ja), ti mi mozes reci iz prve ruke.. jesu li ti strahovi normalni ili me puca neko trudnicko ludilo?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Jutro cure :)
    Ninche bas sam ja razmisljala gdje uzet taj rucnik sto ima kao kapicu. Znaci ima u kiku :) 
    E da, ako imate blizu Aldi od 30.3.imaju u prodaji body, pakiranje 3 kom 4e. Ja cu svakako uzet :D
    Ninche vjetujem da je to normalno. Tako i ja sad kad hodam po trgovinama pa gledam sebi robu ili sminku pa mi dode da imam jos malo vremena da onako ko prije uzivam u tome svemu ali vjerujem da to nije nista lose ni sebicno. Ipak nam se sad zivot totalno mijenja i normalno je imat takve misli al sve ce to doc na svoje kad ugledamo bebicu :) a kad malo poraste tko kaze da ne mozete putovat i uzivat jos vise :)) 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Jutro zenice kako ste 😊
    Pandice sva sreca da su vas upozorili heh a i stignete sve 😊 jesi kupila sve za bolnicu?
    Ninche hvala za link,budem definitivno narucila jer se isplati..
    Hmm dode mi nekad takvo razmisljanje,al onda kad sebi odem npr nesto kupit kao nista mi se ne svida i odem na odjel za bebace haha..kod mene je vise neko razmisljanje i osjecaji da mi nista ne treba i da nista ne zelim jer cekam da upoznam moju srecu,moje malo zlato 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.