Mame kod kuce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    malo medjusobnih virtualnih razmjena iskustava mama koje su kod kuce

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    drage mame! otvaram ovu temu kako bih medjusobno razmjenile iskustva. ja imam dvoje djece, bila sam zaposlena i sada sam ostala kuci s djecom. kako ste se vi odlucile biti ‘mama kucanica’ ? kako je vasa okolina reagirala na to? 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Bok!Ja ih imam troje i imam status majke odgajatelja!To sam aktivirala jer je taj status imao vise pluseva nego povratak na posao!Oko sebe imam jos 4 majke odgajateljice!Okolina je ok…Nisam zasad dobila negativne komentare!A i da jesam ;ko ih  j…!Najcesce me pitaju da kaj bum za 15 godina!Rekoh Pa nista!Djeca ce radit za mene……Pa nek si misle dal sam ozbiljna il se salim!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    ja sam na jugu Lijepe nase pa nazalost nemam te mogucnosti. ja sam se odlucila par godina posvetiti djeci i nije mi zao. jedino sam imala jednu situaciju s prijateljicom koja ima karijeru gdje sam u razgovoru s njom osjetila neko cudenje kako ja to mogu ostati doma s djecom. bas me to zaboljelo jer ja osobno ne osudujem nikog pa nisam to, ocekivala od prijateljice. mamika moj mladi je pola mjeseca stariji od tvoje buhtlice :) 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ahahah…Ozbiljno?Pol mjeseca?Bas super!Ma pusti frendicu….Ko da ti pitas nju kak moze svaki dan radit,ic na posao?Nemoj da te uopce to dira!Moji su jos mali pa sad kad sam doma vidim koliko je bitno biti uz njih!I znas sta?Dobro da mogu!Znam s kim se druze,kakvi su ti klinci,pratim ih u skoli sto je jako bitno,nis mi ne promakne!Hahahaha……Al ipak nisma onaj helikopter!A od mama koje rade,uglavnom kazu da nemaju vremena za nis!Nekima muz pomaze,nekima me…..U globalu,meni ovako odgovara!Nije lako biti doma,to samo izgleda tako!
    Ali djeca profitiraju!Haha…Mislim da je to zasad najvaznije!A ovaj smajlic nikako da izbrisem

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bok mame, ja sam buduca mama i isto cu ostati doma sa djetetom..Ako imamo tu mogucnost zasto ne? 
    Ove moderne i samostalne zene sto odmah spakiraju djecu u vrtic/jaslice da one mogu ici gradit svoju karijeru obicno vole pametovat drugim zenama koje su odlucile ostati doma i posvetit se djeci i braku..

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Znam da nije tema ali moram napisati komentar jer me bas zanima..
    Cemu neprijateljski stav prema mamama koje rade i cije djeca idu u jaslice/vrtic? Ana_anci95? 
    Ja sam mama koja ima posao i cija djeca idu/ce ici u jaslice/vrtic. Ne zato sto ja ne volim svoju djecu, nego zato sto si sa muzevom placom ne mozemo platiti kredit za stan, rezije, hranu, odjecu i pelene, napuniti rezervoar goriva i platiti registraciju i sl. Da ne pricam o obicnom sladoledu za dijete.
    S druge strane ja nisam tip osobe koja ce ostati doma jer mi fali to da budem korisna (a da to ne ukljucuje samo oprani ves, cista kuca i rucak), da neko vrijeme provodim u razgovoru sa odraslim ljudima i da uzivam u poslu koji radim i za koji sam se skolovala.
    I nije ovo napad na mame odgajateljice ili one koje ostanu doma bez tog statusa. Ja se divim mamama koje odluce dati otkaz da bi bile doma, drago mi je da imate te mogucnosti i zelje. Nismo svi isti niti su nam zelje i mogucnosti iste, pa sukladno tome ne sipajte neprijateljsko raspolozenje..
    Mari, vjerujem da tvoje prijateljica nije mislila nista lose, mozda se samo nespretno izrazila..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    ana_anci95

    Bok mame, ja sam buduca mama i isto cu ostati doma sa djetetom..Ako imamo tu mogucnost zasto ne?
    Ove moderne i samostalne zene sto odmah spakiraju djecu u vrtic/jaslice da one mogu ici gradit svoju karijeru obicno vole pametovat drugim zenama koje su odlucile ostati doma i posvetit se djeci i braku..


    Cemu takva grubost?Ja sam s prvim i drugim djetetom bila zaposlena majka!Isli su u vrtic oboje!Radila sam od 20-te pa evo do nedavno!I nisam ih spakirala u vrtic nego ih nije imao ko cuvat!I ne bih se nazvala modernom i samostalnom!ovo je 21 stoljece,zene rade i zaradjuju!Normalni tijek zivota!Doduse,ja zbilja ne gledam ko radi ko ne!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ja cu se isto nadovezat..Znaci imam dvi cure od 8 i 6god.Isla san radit kad su imale 4i 2 god.Imala san tu mogucnost iakoooo zivim na selu di ako zelite radit trebate imat auto i nemateee mogucnost za vrtic…Djecu su mi cuvali svekar i svekrva…Radila san 3god i sad san na bo jer sam trudna….Ja ne gledam na to kao modernu zenu koja spakira djecu u vrtic i ide radit jer se njoj prohtje..Nego zato jer nemate drugu mogucnost ako zelite toj djece nesto pruzit a srednja ste klasa onda nema dvojbe da je jedna placa malo…Svak cast mamama koje imaju mogucnost biti majke svojoj djeci i ici radit i zaradivat za zivot boriti se za svoju djecu…Svaka cast treba uskladit posao i majcinstvo…I svaka cast majkama koje ostaju kuci koje imaju tu mogucnost da mogu di to priustit i da su kuci sa svojom djecicom…Ne mojte biti grube i biti zlobne svaka majka se bori za svoje djete prema svojim mogucnostima…I svaka zeli za svoje djete samo naj bolje..I svak ima pravo na svoj zivot…Dajte ljudi ne mojte ono da je stvarno zena zeni vuk..kakvi su to nazivi moderne mame …allloo..sta su ove sto ostaju kuci onda lijenguze mame…Ja ne osudujem ni jedne i znam da svaka radi onako kako moze i kako je naj bolje za njenu bebusaru..Ja sam sad kuci..I izivam u djecici i u iscekivanju bebe..isto radim i lad san radila kad san doma izivam sa svojom djecicom i posvetim im se maksimalno..ZATO I JESMO ZENE MAJKE KRALJICE..NISMO SAMO MAJKE…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ja kazem za majke koje imaju mogucnost ostati doma a nezele pa poslje s visoka gledaju i pametuju zenama koje su to odabrale..Naravno da je druga stvar ako zena radi zbog financijske situacije (sto je vecina zena) ali ipak ja govorim o manjini…Ja osobno sam se susrela sa zenom koja ima i previse novaca ali radi 8 sati dnevno jer “ne zelim da mi zivot stane ako sam rodila”..Smatram da zivot nije stao ako si se odlucila posvetit djetetu i braku a ako ti fali razgovor sa odraslima tko ti brani da odes na kavu ili u setnju s frendicom, da ostavis djete par sati s muzem i uzmes si vremena za otic u soping ili sto vec volis…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.