Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Injica

    Injica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ispravljam gresku: krvarenje - 24.09. 

    Inja

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Zvuči kao implantacijsko, ali može biti i biokemijska. Mislim da možeš već sad napraviti test odnosno na dan izostanka menstruacije, s obzirom da si imala to blago krvarenje za koje nisi sigurna što je. Ako ga više nemaš i test se pokaže pozitivnim, svakako se javi gin.. Sretno! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • MaKo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 🤗
    I ja sam nova, upravo se pridružila. 
    Pretrazivala sam po netu pojma implantacinsko krvarenje pa nađoh ovaj forum. 
    Uglavnom zadnja M bila 28.08., pošto radimo na bebi imali smo nezaštićene odnose veoma često…plodne dane nisam pratila. Ciklusi su mi na 30 dana. 
    Očekivana M je bila 27.09., međutim ja 26.09. Na večer dobijem neko oskudno krvarenje, svijetlo roze boje kojeg. Tad sam stavila dnevni uložak na kojem do sutradan nije bilo ništa, tek predvečer nešto malo…to nešto traje i danas, dakle nekih 2 dana sveukupno, također samo kada se obrišem. 
    Nisam imala nikakve posebne simptome osim grčeva kao pred M i slabu vrtoglavicu prilikom promjene položaja tijela. 
    Nisam sigurna dali je rano da uzmem test ili da još sačekam, baš sam ono full minusića više 🙅‍♀️
    Hvala svakoj na odgovoru 🤗

  • MaKo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pošto sve znamo kako to izgleda 😅 prilažem i sliku 

  • pace

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Poz svima moze mala pomoć mengu sam imala 11.9 uradila sam test 12 dana prije I bio je jedna jača jedna slabija crta ponovim jutros isto tako međutim danas sam dobila neki smedi isjedak Pa sta bi moglo da bude nadam se da nije opasno nista  hvala unapred

  • Lejlla89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Anoniman

    Zdravo  zenice…imam problem…5-6.12.21 ja I muz imamo sex…ja dobijem 13.12.21 I to u zakasnjenju od 4 dana…menga trajala 4 dana to.do 17.12…od tad ne prestalno  radimo na bebi…pred novu godinu imam mucnine povracanje,cak mi je malo isla krv iz nosa optical mi grudi imala sam bolove nisam mogla da spavam nocu bile su mi ko pesnica…i pojavi mi se iscedak kao mleko…povremeno me boleo stomak donji al blago..limun jedem ko Luda I to sa soli…sumnjala sam na trudnocu pa sam 27.12 uradila test bio negativan…sve mislim rano je…06.01 uradim drugi I on negativan…mega mi je za 10.01 ja dobila 4 dana ranije..I to 1 dan jako malo par kapi…tj.juce..danas dobijem malo Jace ali ne dovoljno da napuni ulazak I svetlo je…imam malo bolove na par min u donjem delu stomaka…I imam gadjenje na hranu…i muka mi je…skoro nista ne jedem ceo dan..a nocu ne spavam do kasno….molim pomoc…kod gin. sam zakazala al posto sam preko to se čeka duze…ovde sa terminima uzas…hvala vam na pomoci…

  • pink86

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,molim odgovor ako je netko imao ovakvu situaciju. Imala sam  peak na lh trakici prije 9 dana, od tog dana nakon 4 dana od odnosa pojavio mi se iscjedak nalik plodnoj sluzi pomješana sa smeđim, pretpostavljam da je bilo prerano za implantaciju, dali je netko imao možda tako rano implantaciju. Također iscjedak još traje, a gdje god čitam piše da traje 1-2 dana, koliko dugo vam je trajala implantacija?

    👩‍🦰1986 Amh 0.65 ng/ml
    🧔1987 Normozoospermia
    -spremamo se za prve konzultacije
    U 9/23 prvi postupak IVF-cito split

  • josipa1511

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam trudna 5+4 i danas sam krenila krvarit s tim da mi je odmah receno da imam hematom zanima me kolko cu dugo krvarit

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    josipa1511

    Pozdrav nova sam trudna 5+4 i danas sam krenila krvarit s tim da mi je odmah receno da imam hematom zanima me kolko cu dugo krvarit


    Trebao bi ti ginekolog dati utrogestan ili nesto slicno da se zaustavi, ja sam na pocetku trudnoce imala smedji iscjedak i dobila sam utrogestan drugi dan je vec prestalo, a na sljedecem pregledu hematoma vise nije bilo. Tako da ti preporucujem da ides kod ginekologa, trebao bi ti prepisati.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    josipa1511

    Pozdrav nova sam trudna 5+4 i danas sam krenila krvarit s tim da mi je odmah receno da imam hematom zanima me kolko cu dugo krvarit


    U svakoj trudnoci sam imala hematom,( u dvije se povukao i jednoj je pritisnuo plod i bio je pobacaj) i moze otici u dva pravca, da se hematom reapsorbira i nestane ili da napravi haos pogotovo ako je iznad ploda, sanse su ti na 50-50…. Malo miruj, a za krvarenje niko ne moze znati kad ce stati.. cak i ne mora da znaci da je vezano za hematom….

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.