Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mostarka

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima… mjesečnicu sam imala 7.11 trajala je 6 dana. Poslije ovulacije sam imala malo ko bijelog iscjetka, a sad evo sam se upravo obrisala i vidim kao u tom isjetku malenuuu crvenu tačkicu i ono kao žuto narandžasto. Sledeća menstruacija bi mi trebala doći za 9 dana. Pošto u prvoj trudnoći nisam imala nikakvih simptoma osim kašnjenja ciklusa, da li ovo može bit implatacijsko ili bešto drugo? 

  • Avatar birt_18

    birt_18

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav

    Dakle imam pitanje neznam dal se koja zena /cura: djevojka susrela sa tim dal je to za zabrinuti ili nije. Stvar je sljedeća prije nekih tjedan dana sam bila dosta bolesna pila antibiotike i trebala mi je menza doc 02.06 ona je meni kasnila i u nazad dva dana kao ja odem na wc imam osjećaj koda cu je dobiti , ali na ulošku ništa  kad se obrišem jako bljeda crvena krv, inače sa dečkom sam imala zadnji spolni odnos 04.06 sa kondomom. Brinem se dal je nešto opasno dal da idem kod ginekolikoga ili je to normalno

    Stvarno  bi mi bio potreban odgovor sto prije
    Hvala ❤️

    mamina ljubav 05.02.2020

  • Nina1806

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage žene,ovako muž i ja planiramo dijete a pošto mi je to novo iskustvo neznam kako to sve ide..šta se tiče implatacijskog krvarenja.. imali smo odnose bez zaštite ,te u plodnim danima ..mjesečnica mi je uvijek točna eventualno dan do dva znaš kasniti ako je neka sekiracija,prehlada ili slično bilo međutim trebala je doći u pet 21.7.,ali došla je danas 17.7 s tim da u petak sam imala nakon odnosa smeđkasto crveni iscjedak i to je to bilo do danas i to je sad krvarenje ne kao i inače..trbuh boli ,a sad ćemo vidit do kada..koliko sam skužila po čitanju Vaših komentara treba pričekati 24 do 48sati da se vidi dali ako i je to implatacijsko krvarenje dali će stati, ako stane onda napraviti test 1 dan nakon očekivane mjesečnice..?
    Hvala unaprijed na odgovoru 

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene 
    Menga mi je trebala doci jucer 29.10., ali nije. 
    Ujutro me bude lagani grčevi, i nakon 30ak min krv, nema je nesto puno i nije tamna.. od 9 ujutro do 17h svega malo krvi koja je vise smeckasta, i tokom brisanja bi bio svijetli crveni trag, sve do sada, obrisem i na papiru samo sto vidim je smeckasti trag.
    Da li bi to moglo biti implatacijsko ili? 
    Hvala svima na pomoci :) 

    *6+1 💔

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    curka2312

    Pozdrav zene
    Menga mi je trebala doci jucer 29.10., ali nije.
    Ujutro me bude lagani grčevi, i nakon 30ak min krv, nema je nesto puno i nije tamna.. od 9 ujutro do 17h svega malo krvi koja je vise smeckasta, i tokom brisanja bi bio svijetli crveni trag, sve do sada, obrisem i na papiru samo sto vidim je smeckasti trag.
    Da li bi to moglo biti implatacijsko ili?
    Hvala svima na pomoci :)


    Ako je jucer trebala doc menga a nije danas bi ukoliko ste trudni test trebao bit pozitivan ….napravite test…sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.