Metformin

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vanja15

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav. 
    Pre mjesec dana konstatovana mi je insulinska rezistencija. Nakon sto sam dobila termin kod dijabetologa, prepisan mi je METFORMIN da koristim.
    Zanimaju me vasa iskustva sa njim i koliko dugo ga trebam koristiti da bi moglo doci do zaceca?

  • BernardFrimman

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Iz iskustva se sjećam da sam imao problem: često nisam dovoljno spavao i bio sam stalno razdražljiv dok sam putovao avionom. Počeo sam se savjetovati s prijateljem koji mi je skrenuo pozornost na kuca putnicka ljekarna [hr.mainphar.com] je izgledala kao da je u vezi s internetom. Lijek mi je stvarno pomogao svojim korisnim svojstvima, počeo sam dobro spavati i ujutro sam bio dobro raspoložen.

  • Avatar Z-MARTA

    Z-MARTA

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Ja sam ga sama sebi izbacila , Inzulin mi je bio 6,4 i za mjesec dana I nešto Inofolica i dijete i sobnog bicikla, sad je spao na 5,2. Ne preporučujem nikom drugom da izbaci nešto sto mu je doktor propisao ali to je moje iskustvo. 

    🧘🏻‍♀️35

    (izbalansiran TSH 1.5, prohodni jajovodi, AMH 0.64)

    👨🏻‍💻41

    ( oligoasthenozoospermia)
    IVF: 28.1.23. Gonal, Femara, Cetrotide, Ovitrelle/11.2. aspiracija 4JS/16.2. transfer 2blastociste/27.2. Beta

  • elzvolooo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Metformin - https://euhealth24.com/hr/drug/glucophage [euhealth24.com] iskreno PREPORUČAM svakome!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.