Moguca trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Liliana❄

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Mfcv586 [ibb.co]
    Ne mogu da vjerujem da svaki ima? 🙄
    Imam ovih nakupovanih a njih radim al kupit cu neki drugi 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2872

    Prijavi adminu

    Liliana❄

    https://ibb.co/Mfcv586 [ibb.co]
    Ne mogu da vjerujem da svaki ima? 🙄
    Imam ovih nakupovanih a njih radim al kupit cu neki drugi


    Kupite neki s rozom trakicom  u mulleru je nkeftiniji onaj njihov … ima svaki ako buljite u njega nakon 5 min.. znaci clear blue se ocitava do 5 min poslije ne gledajte u njega i ak nije crta debljine ko kontrolna vec jako tanka to vam je evaproaciska

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2872

    Prijavi adminu

    Liliana❄

    https://ibb.co/Mfcv586 [ibb.co]
    Ne mogu da vjerujem da svaki ima? 🙄
    Imam ovih nakupovanih a njih radim al kupit cu neki drugi


    Evo pozitivnih clear blue testica
    https://ibb.co/VtTbSxF [ibb.co]

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Liliana❄

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    Liliana❄

    https://ibb.co/Mfcv586 [ibb.co]
    Ne mogu da vjerujem da svaki ima? 🙄
    Imam ovih nakupovanih a njih radim al kupit cu neki drugi

    Evo pozitivnih clear blue testica
    https://ibb.co/VtTbSxF [ibb.co]


    Samo da TI kazem da ste jako grubi za ovu temu i stranicu,stva i pisanje vam granici sa bezobrazlukom.Ako si prosla upola sto sam ja i izgubila trudnocu buljila si i ti u svoje testove a ako nisi onda te bolilo briga jel pozitiva pa si ih bacala posle tri minuta.Hvala na razumjevanju ali da ja sam trudna potvrdila sam betom.Dovidjenja

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2872

    Prijavi adminu

    Liliana❄

    Mareeeee3112

    Liliana❄

    https://ibb.co/Mfcv586 [ibb.co]
    Ne mogu da vjerujem da svaki ima? 🙄
    Imam ovih nakupovanih a njih radim al kupit cu neki drugi

    Evo pozitivnih clear blue testica
    https://ibb.co/VtTbSxF [ibb.co]

    Samo da TI kazem da ste jako grubi za ovu temu i stranicu,stva i pisanje vam granici sa bezobrazlukom.Ako si prosla upola sto sam ja i izgubila trudnocu buljila si i ti u svoje testove a ako nisi onda te bolilo briga jel pozitiva pa si ih bacala posle tri minuta.Hvala na razumjevanju ali da ja sam trudna potvrdila sam betom.Dovidjenja


    Ja znam da ste jako osjetljivi ali ovo je samo poruka a vi si nju protumacite u svojoj glavi ocito kako vi mislite …ja sam takoder izgubila trudnocu i lijepo sam vam napisala i iskreno da je test negativan koliko god da vi zelite da bude pozitivan jer sam sve to prosla pogotovo s cb testovima ponekad treba biti realan …i napisala sam vam lijepo da si kupite neki s rozom crticom kako bi bili mirni … nisam ja gruba vec je ovo samo kao sms poruka…vec sam vam iskrena…
    Kako god sretno sljedeci ciklus

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Liliana, ako tražite odgovor na forumu budite spremna na njega. Neće vam nitko odg da je pozitivno ako nije, uvijek se savjetuje beta u slučaju sumnje.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2872

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Liliana, ako tražite odgovor na forumu budite spremna na njega. Neće vam nitko odg da je pozitivno ako nije, uvijek se savjetuje beta u slučaju sumnje.


    Hvala …ponekad je tesko napisat realnost 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • lovelife

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, potrebno mi je vase misljenje jer nemam na zalost jos iskustva sa trudnocom pa evo da pitam ovdje.
    14.01. Imali smo spolni odnos bez zastite, prisutna je bila i ejakuacija u mene ili kako da se drugacije izrazim 😅. 15.1 dakle menstruacija, trajala kao inace 4-5 dana, ali dogadja se slijedece: Zadnja dva dana imam blago krvarenje, odnosno kad odem na wc piskiti i obrisem se papir je roskaste boje, takodjer isti tragovi na dnevnom ulosku. Ne znam jel ima razloga za brigu ili ne, a obzirom da mi je papa test nalaz uredan i nemam nikakvih problema, pitam se postoji li mogucnost da se radi o implatacijskom krvarenju? ☺️  mozda je za to rano ili ne, ne znam iskreno puno o tome. Test za trudnocu je vjerujem takodjer rano napraviti? Hvala svima unaprijed! 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2872

    Prijavi adminu

    lovelife

    Pozdrav cure, potrebno mi je vase misljenje jer nemam na zalost jos iskustva sa trudnocom pa evo da pitam ovdje.
    14.01. Imali smo spolni odnos bez zastite, prisutna je bila i ejakuacija u mene ili kako da se drugacije izrazim 😅. 15.1 dakle menstruacija, trajala kao inace 4-5 dana, ali dogadja se slijedece: Zadnja dva dana imam blago krvarenje, odnosno kad odem na wc piskiti i obrisem se papir je roskaste boje, takodjer isti tragovi na dnevnom ulosku. Ne znam jel ima razloga za brigu ili ne, a obzirom da mi je papa test nalaz uredan i nemam nikakvih problema, pitam se postoji li mogucnost da se radi o implatacijskom krvarenju? ☺️ mozda je za to rano ili ne, ne znam iskreno puno o tome. Test za trudnocu je vjerujem takodjer rano napraviti? Hvala svima unaprijed!


    S obzirom da je danas vec 26. Moguce da imate ovulaciju  11 dana od menge ili se blizi …nemoguce je za implataciju kad se ona desava poslije ovulacije😅😊 tako da mozda ste se i prehladila..smireno docekajte mengu trudnoca nije s obzirom da ste imali menstruaciju…

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    lovelife

    Pozdrav cure, potrebno mi je vase misljenje jer nemam na zalost jos iskustva sa trudnocom pa evo da pitam ovdje.
    14.01. Imali smo spolni odnos bez zastite, prisutna je bila i ejakuacija u mene ili kako da se drugacije izrazim 😅. 15.1 dakle menstruacija, trajala kao inace 4-5 dana, ali dogadja se slijedece: Zadnja dva dana imam blago krvarenje, odnosno kad odem na wc piskiti i obrisem se papir je roskaste boje, takodjer isti tragovi na dnevnom ulosku. Ne znam jel ima razloga za brigu ili ne, a obzirom da mi je papa test nalaz uredan i nemam nikakvih problema, pitam se postoji li mogucnost da se radi o implatacijskom krvarenju? ☺️ mozda je za to rano ili ne, ne znam iskreno puno o tome. Test za trudnocu je vjerujem takodjer rano napraviti? Hvala svima unaprijed!

    Ciklus ti izgleda ovako menstruacija 1-5 dan ciklusa, tamo negdje oko 14 og dana ako su ti ciklusi 28 dana dolazi do ovulacije.Za ostat trudan potrebni su odnosi par dana prije O i na dan O. Razdoblje nakon ovulacije do sljedeće menstruacije nije moguće ostati trudan. S obzirom da su odnosi bili dan prije menstruacije nije moguće da si trudna. Moguće je da ti dolazi zbog hormonalnih promjena u tijelu zbog nadolazeće O pa je to razlog krvarenju, svakako provjerit. Implatacijako krvarenje je moguće od 6 dana nakon O znaci tek 20 dan ciklusa a ti si trenutno na 12 danu. 😄 Nadam se da ti je bar malo jasnije kako to sve funkcionira 😘

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.