Moguca trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    NikJ19

    Pozdrav cure!
    Prvi put se susrećem sa ovim, pa bih željela čuti vasa mišljenja .. 29.12 sam trebala dobiti M, kasnila mi je 3 dana. Da napomenem odma da se decko i ja nismo pazili. Za vrijeme kad mi je M kasnila imala sam non stop nekakve grčeve sa lijeve strane. 01.01 sam dobila, ali na pocetku je to bila totalno svijetlo crvena krv, mogu cak reci i vise roza. M mi inace traje do 5 dana, prvih 3 dana je bas obilno, zadnja dva dana malo manje.
    Sad mi je prvi dan bilo skoro nista, drugi dan malo vise i danas treci dan skoro da i nema, vec je vise smeđi iscjedak. Test sam radila u ponedjeljak, međutim negativan je. Dali je moguca trudnoća i dali je neka od vas imala slično kao ja. Unaprijed hvala na svakom odgovoru! 😘


    Dobili ste mengu nije moguca trudnoca… vise srece naredni ciklus.

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    NikJ19

    NikJ19

    Mareeeee3112

    NikJ19

    Pozdrav cure!
    Prvi put se susrećem sa ovim, pa bih željela čuti vasa mišljenja .. 29.12 sam trebala dobiti M, kasnila mi je 3 dana. Da napomenem odma da se decko i ja nismo pazili. Za vrijeme kad mi je M kasnila imala sam non stop nekakve grčeve sa lijeve strane. 01.01 sam dobila, ali na pocetku je to bila totalno svijetlo crvena krv, mogu cak reci i vise roza. M mi inace traje do 5 dana, prvih 3 dana je bas obilno, zadnja dva dana malo manje.
    Sad mi je prvi dan bilo skoro nista, drugi dan malo vise i danas treci dan skoro da i nema, vec je vise smeđi iscjedak. Test sam radila u ponedjeljak, međutim negativan je. Dali je moguca trudnoća i dali je neka od vas imala slično kao ja. Unaprijed hvala na svakom odgovoru! 😘

    Dobili ste mengu nije moguca trudnoca… vise srece naredni ciklus.


    Nisam skuzila jeste htjeli nesto poslat slika vam se mora uploadat preko photo to forum na googlu i tu postavit link da bi se slika vidla

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • bumblica

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Tokom ovog ciklusa imala nezaštićeni spolni odnos par dana prije ovulacije.
    Danas sa popodnevnim urinom radila clearblue test koji se može uraditi 6 dana prije očekivane menstruacije. 
    Sliku testa šaljem pa vas molim za misljenje

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    bumblica

    Pozdrav. Tokom ovog ciklusa imala nezaštićeni spolni odnos par dana prije ovulacije.
    Danas sa popodnevnim urinom radila clearblue test koji se može uraditi 6 dana prije očekivane menstruacije.
    Sliku testa šaljem pa vas molim za misljenje


    Cekamo testic…
    Morate uc na google … pa … napisat photo to forum …tamo uploadat sliku i tu kopirat link

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar misko123

    misko123

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,nova sam ovom forumu.
    Ako koja od vas ima iskustva ili zna slicne situacije molim vas da podijelite.
    Zadnju M sam imala 07.12.2023.(ovulacija 21.12.) Pokrili smo sve plodne dane i poslje njih😅🙈,e sad kad je bila ovulacija osjetila sam sve kao i dosada.Kasnije nisam osjecala standarne siptome trudnoce,“dobila” sam 1 dan prije nego sto trebam tj 04.01.2024.(05.01.2024sam trebala normalno dobiti M).U prosloj trudnoci sam imala impletacijsko krvarenje na dan M i to je bilo bas bas obilno kao i ovaj put i trajalo 2 dana(znaci bas bas preslikana situacija).Odradila sam vise testova i negativni su,navecer kad sam dobila blago krvarenje odradila sam test ujutru prije posla( 04.01.) I bio je prikazao crtu,ali dok se osusio nije je vise bilo.Danas sam odradila CB digital sa sedmicama trudnoce i on je negativan,a ja krvarenja vise nemam,samo ponekad kad obavim malu nuzdu vidi se krv skroz u tragovima(doslovno kao spotting).Ovaj mjesec mi nije bilo kao do sada kad trebam dobiti,bolovi u grudima,nervoza,grcevi…Tek od ponedeljka kucni doktor radi pa cu napraviti termin za betu da vidim sta se desava….U prvoj trudnoci nisam ni znala da sam trudna do 9 sedmice(nazalost dobila hematom i gubitak bebe u 15 tjednu),ali doslovno nikakvih siptoma nije bilo,u drugoj trudnoci sam imala siptome i plus se pokazao 7 dana prije menstruacije,i evo sad nakon haman 4 godine odlucili smo se na jos jedno😊🥰💪.

  • annaa27

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage djevojke, trebam pomoć.
    Ja imam neredovite cikluse,  tako da mi je teško odrediti ovulaciju.
    Naime m mi kasni i zna se dogoditi da par mj nemam uopće pa pijem duphaston tablete da izazovemo m.
    U subotu sam radila test i bio je pozitivan.
    S tim da je zadnja m bila 27.11.
    Trebala je doći 25.12. I ništa.
    Svaki sljedeći test koji sam napravila bio je negativan. 
    Obratila sam se dr. Koja mi je potvrdila pozitivan test bez obzira na ove negativne.
    Jeli se netko susreo s ovim, jel mi savjetujete da izvadio betu?

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    annaa27

    Drage djevojke, trebam pomoć.
    Ja imam neredovite cikluse, tako da mi je teško odrediti ovulaciju.
    Naime m mi kasni i zna se dogoditi da par mj nemam uopće pa pijem duphaston tablete da izazovemo m.
    U subotu sam radila test i bio je pozitivan.
    S tim da je zadnja m bila 27.11.
    Trebala je doći 25.12. I ništa.
    Svaki sljedeći test koji sam napravila bio je negativan.
    Obratila sam se dr. Koja mi je potvrdila pozitivan test bez obzira na ove negativne.
    Jeli se netko susreo s ovim, jel mi savjetujete da izvadio betu?


    Svakako izvadite betu vjerojatno se radi o biokemiskoj trudnoci ili necem drugom…
    Kako vam je potvrdila pozitivan test doktorica tj ginekologica ??? Bili ste na uzv pa vam je potvrdila trudnocu ili stw joj rekli za testove

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • annaa27

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    annaa27

    Drage djevojke, trebam pomoć.
    Ja imam neredovite cikluse, tako da mi je teško odrediti ovulaciju.
    Naime m mi kasni i zna se dogoditi da par mj nemam uopće pa pijem duphaston tablete da izazovemo m.
    U subotu sam radila test i bio je pozitivan.
    S tim da je zadnja m bila 27.11.
    Trebala je doći 25.12. I ništa.
    Svaki sljedeći test koji sam napravila bio je negativan.
    Obratila sam se dr. Koja mi je potvrdila pozitivan test bez obzira na ove negativne.
    Jeli se netko susreo s ovim, jel mi savjetujete da izvadio betu?

    Svakako izvadite betu vjerojatno se radi o biokemiskoj trudnoci ili necem drugom…
    Kako vam je potvrdila pozitivan test doktorica tj ginekologica ??? Bili ste na uzv pa vam je potvrdila trudnocu ili stw joj rekli za testove


    Rekla sam joj za testove i poslala sliku tog prvog pozitivnog. Kao navodno je rana trudnoca pa je zato tako. Postoji li lazno pozitivan test ? 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    annaa27

    Mareeeee3112

    annaa27

    Drage djevojke, trebam pomoć.
    Ja imam neredovite cikluse, tako da mi je teško odrediti ovulaciju.
    Naime m mi kasni i zna se dogoditi da par mj nemam uopće pa pijem duphaston tablete da izazovemo m.
    U subotu sam radila test i bio je pozitivan.
    S tim da je zadnja m bila 27.11.
    Trebala je doći 25.12. I ništa.
    Svaki sljedeći test koji sam napravila bio je negativan.
    Obratila sam se dr. Koja mi je potvrdila pozitivan test bez obzira na ove negativne.
    Jeli se netko susreo s ovim, jel mi savjetujete da izvadio betu?

    Svakako izvadite betu vjerojatno se radi o biokemiskoj trudnoci ili necem drugom…
    Kako vam je potvrdila pozitivan test doktorica tj ginekologica ??? Bili ste na uzv pa vam je potvrdila trudnocu ili stw joj rekli za testove

    Rekla sam joj za testove i poslala sliku tog prvog pozitivnog. Kao navodno je rana trudnoca pa je zato tako. Postoji li lazno pozitivan test ?


    Ako test nije vise pozitivan ocito je bioa biokemiska trudnoca ili ako ste radili clear blue pa ga ocitavali nakon 10 min zna se pokazat evaproaciska linija kako god nije mi jasno zasto vec niste odradili betu ili isli na uzv kod te ginekologice

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • annaa27

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    annaa27

    Mareeeee3112

    annaa27

    Drage djevojke, trebam pomoć.
    Ja imam neredovite cikluse, tako da mi je teško odrediti ovulaciju.
    Naime m mi kasni i zna se dogoditi da par mj nemam uopće pa pijem duphaston tablete da izazovemo m.
    U subotu sam radila test i bio je pozitivan.
    S tim da je zadnja m bila 27.11.
    Trebala je doći 25.12. I ništa.
    Svaki sljedeći test koji sam napravila bio je negativan.
    Obratila sam se dr. Koja mi je potvrdila pozitivan test bez obzira na ove negativne.
    Jeli se netko susreo s ovim, jel mi savjetujete da izvadio betu?

    Svakako izvadite betu vjerojatno se radi o biokemiskoj trudnoci ili necem drugom…
    Kako vam je potvrdila pozitivan test doktorica tj ginekologica ??? Bili ste na uzv pa vam je potvrdila trudnocu ili stw joj rekli za testove

    Rekla sam joj za testove i poslala sliku tog prvog pozitivnog. Kao navodno je rana trudnoca pa je zato tako. Postoji li lazno pozitivan test ?

    Ako test nije vise pozitivan ocito je bioa biokemiska trudnoca ili ako ste radili clear blue pa ga ocitavali nakon 10 min zna se pokazat evaproaciska linija kako god nije mi jasno zasto vec niste odradili betu ili isli na uzv kod te ginekologice


    Rekla mi je dr da nema potrebe da dolazim jel se ionako još ništa nebi vidjelo jel je po njoj rana trudnoca,i od danas je na go. Tj dana. Pa sam zvala i dr opće medicine da čujem mišljenje , ona misli isto da je rana u pitanju , jel nije bilo nikakvog krvarenja ni m, ni općenito. 
    Svakako planiram ići privatno jel ovo mi nema smisla .
    Pa sam ovdje potražila neki savijet jel ne znam koga da pitam i što dalje 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.