Mogućnost trudnoće?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teodora99

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo. Imam redovne odnose sa dečkom, ali koristimo pull out metodu i nikada nije svršio u mene. Imali smo dva puta spolni odnos u toku plodnih dana. Trebala sam dobiti mjesečnicu prije dva dana, imam sve simptome pmsa otekle grudi, grčeve u stomaku, ali ipak kasni. Je li moguća trudnoća ili samo previše razmišljam? Da li kasni zbog stresa ili ipak jel moguće da kasni od stalnih odnosa? Hvala vam na pomoći unaprijed. Menstruacija mi je redovna, desilo mi se samo jednom da je kasnila 5 dana kada sam bila izložena stresu.

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Helou… javljam se sa sličnim problemom… Dečko i ja također koristimo pull out metodu i nikada se nije dogodilo da je svršio u mene(koliko ja znam i koliko on tvrdi)… imali smo dva puta spolni odnos tokom plodnih dana(11. i 12.2.). Menstruaciju sam trebala dobiti 24.2., a još ju nisam dobila. Uobičajeno mi ciklus traje 28-30 dana. Dakle u 97% slučajeva dobim 28 dan, a ovih dan dva zna kasnit u 3% slučajeva. Lagala bi kad bi rekla da imam neke stresne dane, zaista sam raspoložena i mirna bez previše stresnih situacija, bolesna nisam bila, a također imam urednu prehranu. Prije 2 tjedna me donji dio trbuha zabolio dovoljno jako da osjetim, ali i dovoljno slabo da izdržim najnormalnije bol koja je trajala svega 3-4 minute. Do prije 2 tjedna sam bila konstantno napuhnuta(sigurno dobrih mjesec dana), sada se smirilo. Imam malo problema sa probavom, odnosno u zadnje vrijeme me muči zatvor što zaista nije ubičajeno. Koje su šanse da je u pitanju trudnoća? Je li moguće da je u pitanju npr. cista ili nešto slično? Bila bi zahvalna na odgovoru. Ginekologu ću svakako otići, ali me zanimaju vaša mišljenja, iskustva.

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    petraa57

    Helou… javljam se sa sličnim problemom… Dečko i ja također koristimo pull out metodu i nikada se nije dogodilo da je svršio u mene(koliko ja znam i koliko on tvrdi)… imali smo dva puta spolni odnos tokom plodnih dana(11. i 12.2.). Menstruaciju sam trebala dobiti 24.2., a još ju nisam dobila. Uobičajeno mi ciklus traje 28-30 dana. Dakle u 97% slučajeva dobim 28 dan, a ovih dan dva zna kasnit u 3% slučajeva. Lagala bi kad bi rekla da imam neke stresne dane, zaista sam raspoložena i mirna bez previše stresnih situacija, bolesna nisam bila, a također imam urednu prehranu. Prije 2 tjedna me donji dio trbuha zabolio dovoljno jako da osjetim, ali i dovoljno slabo da izdržim najnormalnije bol koja je trajala svega 3-4 minute. Do prije 2 tjedna sam bila konstantno napuhnuta(sigurno dobrih mjesec dana), sada se smirilo. Imam malo problema sa probavom, odnosno u zadnje vrijeme me muči zatvor što zaista nije ubičajeno. Koje su šanse da je u pitanju trudnoća? Je li moguće da je u pitanju npr. cista ili nešto slično? Bila bi zahvalna na odgovoru. Ginekologu ću svakako otići, ali me zanimaju vaša mišljenja, iskustva.


    Njbolje ti je napraviti test i bićeš sigurna, osim toga simptom zatvora je jedan od simptoma moguće trudnoće tako da 🤔

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hej curke..U problemu sam. Zadnji dan menge mi je bio 21.2., plodni dani su od 24.2.-2.3.koji su popraćeni vlažnosti, bolovi i probadanje i povecanje grudi no ovaj puta ništa od ovulacije! Tek 2.3. su mi grude doslovce buknule, svrbile me i boljele do te mjere da nisam mogla spavati, bazalna temp.mi je bila malo povisena. Sitno me nesto probadalo u donjem djelu trbuha, prisutan je i zatvor što inace nemam problema sa time. Sljedeća m mi treba doći 15.3.ali 12.3.sam krenula lagano krvariti što sam odmah posumnjala jer ovo nije ni priblizno m., donji dio kicme me bolio i jajnici malo a danas skoro pa nista, non stop idem na wc mokriti i dosta sam osjetljiva. Nisam radila test. Što vi mislite? Hvala unaprijed 😘 

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nisam mogla dočekati, danas sam napravila sa digitalnim testom, pojavio se minus al okomito tog minusa se pojavila ovakva crta | ali skroz svijetla, znaci ne razumijem sto to znaci. Rastavila sam digitalni a na trakici dvije plave crtice, jedna jaka plava i jedna malo manje plava…🤔

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/BqRkt8N [ibb.co]
    evo slike 🤔 ili da ponovim za koji dan opet? Hvala ti Kejsy :)

  • malena_95

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    malena_95

    https://ibb.co/BqRkt8N [ibb.co]
    evo slike 🤔 ili da ponovim za koji dan opet? Hvala ti Kejsy :)
    ovo je definitivno negativan test, a na digitalnom kad se rastivi obicno su dvije linije ( i ja sma ga rastavila, jer ne mogu bateriju baciti tek tako u smece bilo koje) ma ti svi clearblue testovi su smeceeee, nisu pouzdani uopste, pa i digitalni, bacanje novca, za iste pare si mogla izvaditi krv i znati 100% o cemu se radi, jer je jedino beta HCG tacna. Na zalost vecina zena ne zna da su svi ti testo vi uzasni, a ime ih prodaje.. Ako zelis bas uraditi test ranije onda otidji u apoteku i trazi test da je osjetljivosti 10mlU/ml i da su linije crvene boje, clearblue zaobidji u sirokom luku. Jean od meni najpouzdanijih, ajako puno zena ih hvali su gravignost ultra, pa probaj ga naci, negd ega ima kupiti i u DM-u


    Jaoo, ha ništa ne preostaje osim da kupim i napravim opet, javim povratno sutra ili prekosutra, hvala ti puno 🤗

  • benccektinn

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav sbima jako bih bila zahvalna kada bi mi neko rekao što je najbolje napraviti u sljedećoj situaciji. Imala sam jucer odnos s dečkom, bez kondoma ali nije svrsio u mene, pa dali je moguća trudnoća iako nemam menstruaciju od 9mjeseca i pijem tablete radi toga??

  • jana05

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! U petak sam imala odnos s muskarcem ( radili smo samo s rukama, nista vise). Nakon toga sam sam malo krvarila ali je ujutro proslo. U ponedjeljak sam pocela oper krvraiti ali jace i izgleda kao mentruacija, ali menstruaciju bi trebala dobiti tek za 2 tjedna. Ne znam jeli to normalno, pa ako mi netko zna pomoci. Hvala 😊

  • anaa3332

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdravr imam pitanje za vas,molim bez osude,jer se prvi put nalazim u ovakvoj situaciji mlada sam i ocito nedovoljno informirana. 
    Dakle,2.4. sam imala prvi spolni ‘odnos’ jednom je samo usao u mene i jako me zabolilo,rekla sam da izvladi jer me jako boli i jednostavno ne mogu. On je to odmah i ucinio. (Kaze da eakulacije nije bilo jer je to sve trajalo par sekundi i da nije mogao do toga doci) Nakon toga je sve stalo i na tome se samo zavrsilo. Otisla sam na wc bilo je na papiru krvi od puknuca himena i to je stalo. Drugi dan dakle 3.4. sam dobila menstruaciju u toku dana koja se ni po cemu nije razlikovala od prethodnih trajala je 5,6 dana. Od tog dana vise nisam imala nikakve spolne odnose. Od toga je proslo 3 tjedna,ako sada napravim test dali bi imala pouzdan rezultat? I s obzirom da sam dan nakon toga normalno dobila mjesecnicu i sam po sebi kakav je taj odnos cjeli bio kao sto sam gore opisala dali bih mogla biti trudna? Hvala vam svima (prvenstveno zenama na misljenjima) jer sam stvarno u stresu tjednima ne mogu nikako ni jesti ni spavati ni funkcjonirati.
    Sto je najgore od svega do tolikog stresa i razmisljanja o tome vec 3 tjedna mi je muka,sve mi se gadi pijem samo kavu ili sokove i puno pusim jer hranu jedva gutam,vrti mi se,noge su mi slabe,imam bolove u zdjelici ali ne grcve nego bas bol,cijelo tijelo mi je slabo ne mogu spavati ili spavam samo pod tabletama,pisa mi se stalno,i sve me ovo buni ogroman stres i muku osjecam i anksioznost nikad mi ovako lose nije bilo psihicki zato vas molim za misljenje hvala 🤍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.