Mogućnost trudnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dora2020

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Imam pitanje? 
    Zanima me dali mogu ostat trudna ako sam dan prije imala spolni odnos navecer popila pilulu ,a sljedeci dan zaboravila popit pilulu ( 5 dan od završetka menstroacije) Treci dan od kad sam zaboravila popit sam dobila smeđi iscjedak i trajao je taj jedan dan. Doli postoji mogučnost od trudnoće?

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2859

    Prijavi adminu

    dora2020

    Pozdrav
    Imam pitanje?
    Zanima me dali mogu ostat trudna ako sam dan prije imala spolni odnos navecer popila pilulu ,a sljedeci dan zaboravila popit pilulu ( 5 dan od završetka menstroacije) Treci dan od kad sam zaboravila popit sam dobila smeđi iscjedak i trajao je taj jedan dan. Doli postoji mogučnost od trudnoće?


    Ne

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.