Kad se čuju prvi otkucaji srca bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dorkaa

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    simba

    Dorkaa

    simba

    Dorkaa

    simba

    Dorkaa

    TRUDNOĆA/iskustva
    Drage moje ženice molim Vas pomoć.Znači ostala sam prirodnim putem trudna nekim čudom..Bila sam u utorsk na UZ u vk kod svog gin
    Nije baš zadovoljan viđenim,ne zna dali je do aparata…Pitala sam ga jel se razvilo šta od zadnji put kaže je..Iskreno sam baš zbunjena..prije tjedan dana sam bila kod njega i bilo je sve ok.Navodno vidio dvije žumančane vrečice…sve super…Kontola za 10 dana..Nisam mogla čekati toliko i isti dan odem u Os kod dr.Abičič.Napravi mi UZ ni ona nije nesto zadovoljna s videnim uglavnom ona je vidjela titranje srca ali joj se cini mal broj otkucaja..Kontrola u četvrtak 2.09…Inace sam tad bila trudna 6 +5 dana..Plod je 0.75cm.Hvala Vam punoo🥰😘

    apsolutno ništa ne možeš nego pričekati. Jesi sigurna u dan O? možda je bila kasnije.

    Ja uopce nisam imala O..Moja trudnoca je skroz čudna.28.06 zadnja M.9.07 bila kod gin…imala polip dog se za operaciju da bih ja 26.07 napravila test on pozitivan..

    A kako misliš da nisi imala O? Kako si drugačije ostala trudna? jesi se bar sexala onda😅😅

    Naravno da jesam..Ali ja nemam ovulacije..Jedina mogucnost trudnoce mi je bila doniranje jajnih stanica..Doktori su u cudu..Od toga da ulazm u menopauzu sa 36 god..Nisam vise mogla ni u postupke..

    Ne znam tvoju priču, ali činjenica je da JESI imala O ovaj mjesec i da si ostala trudna. Doktori nisu sveznalice. A i naše tijelo nam nekad pokaže drugačije. Pa eto čestitam ti na čudu i želim ti da bude na kraju ipak sve u redu.😊

    Hvalaa 😉

  • Andrean19

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo molim Anonimno.

    Danas sam bila na UZ.i dobila sam lose vijesti od doktor.Radi se o tome da sam 7+2 nedelja trudnoće i beba je 11 mm,ali doktor kaze da ne vidi srce bebe sto bi u toj nedelji trebalo da se vidi i da ne dolazi krv do bebe.Sad me zanima vaše misljenje da li je moguce da beba zivi ako krv ne dolazi do bebe 🤔 ? Dobila sam termin u Petak na kontrolu opet da vidimo da li se srce pojavilo ako ne onda nije dobro beba se mora ukloniti ili ce doci do krvarenja to jeste do pobačaja bas sam zabrinuta.Molim za vaše misljnje i vaša iskustva je li neka od vas imala isti problem ?Hvala unaprijed ❣️

  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Drage cure, ja sam u ranoj trudnoći, 5tj5dana. Danas beta bila 5200. Sutra prvi ultrazvuk. Ono što me muči su povremene predmenstrualne mučnine. Danas sam cijelo popodne provela sklupčana na kauču, lice crveno, ne mogu ništa napraviti u tim trenucima samo trpiti i čekati da prođe. Je li imala neka takva iskustva i da li je izašlo na dobro? 
    I ako je izašlo na dobro kada to prestane?
    Može li se što uzeti ili napraviti u tim trenucima da si olakšam?
    Hvala puno! 💗💗💗

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    ljubičica

    Drage cure, ja sam u ranoj trudnoći, 5tj5dana. Danas beta bila 5200. Sutra prvi ultrazvuk. Ono što me muči su povremene predmenstrualne mučnine. Danas sam cijelo popodne provela sklupčana na kauču, lice crveno, ne mogu ništa napraviti u tim trenucima samo trpiti i čekati da prođe. Je li imala neka takva iskustva i da li je izašlo na dobro?
    I ako je izašlo na dobro kada to prestane?
    Može li se što uzeti ili napraviti u tim trenucima da si olakšam?
    Hvala puno! 💗💗💗


    Potpuno normalno. Prestane negdje krajem 3 mjeseca , ali onda ti krenu druge vrste grceva, stezanja i slicno..opusti se, i mozes piti magnezij da malo opustis misice i grceve..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Aldijana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice…nesto mi je slicno. Danas sam  bila na pregledu na ultrazvuku se vidi gestacijska vrecica ali plod jos uvjek ne. Dr. Kaze prerano. Ja sam imala zadnju mestruaciji 8.10 po mojoj procjeni 6 sedmica. Ponovo sam narucena za 3 sedmixe toliko se brinem. Inace su mi menstruacije ne redovne😪😔

  • Roza_92

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ako ima netko sa sličnim iskustvom da mi kaže da li ima smisla nadati se boljem ishodu. Jučer sam bila na pregledu (7+6 tj od zadnje menge). Sa 6+1 se plod nije vidio, vidjela se gest sa žum.vr. Jučer ima ploda, iako mali od 4.2 mm ali bez otkucaja… Dala mi gin uputu d ase javim za kiretažu. Ima li smisla ponoviti pregled? 

  • Roza_92

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu! Svakako cu napraviti pregled taj dan kad budem išla po prvu tabletu za svaki slučaj. Jer ipak ću tabletama ne kiretažu ako uspije…

  • nela039

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame
    26.6. ZM 
    Prvi UZV 11.8. Gestacijska vrećica 11mm s odjekom zumanjcane vrećice , plod se nije vidio , prema ZM sam bila 6+4 ali je doktorica rekla da je trudnoća manja za tjedan jer je vjerojatno ovulacija bila kasnije to bi onda bilo 5+4.
    26.8 (8+5)drugi UZV doktorica kaže da se vidi kao dio ploda i da se baš ne razvija , otkucaja srca nema, te mi je rekla da sacekamo do 5.9. da dođem tada u bolnicu gdje će uraditi opet UZV i ukoliko srce ne bude kucalo da ću morati na medikamentozno ciscenje.
    Ali kako mi je prvi put rekla da je trudnoća manja za tjedan  onda bi to na drugom UZV bilo 7+5.
    U četvrtak sam naručena kod druge doktorice jer želim čuti još jedno mišljenje.
    Htjela bi čuti iskustva mama ukoliko je neka prošla kroz slično 
    Hvala vam 

  • mima95

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Mame ajde ako se koja našla u sličnoj da me utješi.Prošla sam sličnu situaciju prije 10 godina,nakon toga rodila 3 djece i sad u 4 trudnoći opet slično.Znači bila sam u petak kod gin trudnoća po mjesečnici 6+5 plod 0.33cm ali nije bilo otkucaja.Naručena za 2 tjedna opet,dobila folnu i Duphaston 3×1.Dali ima koja da su joj se tek poslje pokazali otkucaji?Neželim opet prolazit kroz kiretažu stvarno smo se veselili bebici.

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1257

    Prijavi adminu

    mima95

    Mame ajde ako se koja našla u sličnoj da me utješi.Prošla sam sličnu situaciju prije 10 godina,nakon toga rodila 3 djece i sad u 4 trudnoći opet slično.Znači bila sam u petak kod gin trudnoća po mjesečnici 6+5 plod 0.33cm ali nije bilo otkucaja.Naručena za 2 tjedna opet,dobila folnu i Duphaston 3×1.Dali ima koja da su joj se tek poslje pokazali otkucaji?Neželim opet prolazit kroz kiretažu stvarno smo se veselili bebici.


    Hej, možda je ovulacija bila kasnije,  pa je još rano za otkucaje. Možda je trudnoća manja..  Za 2 tjedna ce sve biti jasnije ❤️ sretno, I neka bebici junački kuca srce ❤️

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.