Od spavaće sobe do kupaonice, sin nam je okupirao cijeli stan

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bovary

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    i moj je suprug rekao kako nam se pola stana pretvorilo u vrtić, samo igračke, kolica, kinderbet, ljuljalica, radni stol na kojem sam donedavno učila, više nije radni, nego mjesto za presvlačenje. Ali ja još sanjam o Carrienom ormaru. hehe

  • sovica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prepoznala sam se u kolumni. Koje olakšanje!!! Nisam jedina koja se tako osjeća. Užitak je vidjeti kako su bebine stvari preuzele prevlast, ali svejedno se trudim napraviti reda u “ kaosu”, što se najčešće ne vidi…

  • niki36

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Znam kako vam je. Ja imam 15-mjesečne blizance. Sve u svemu prestala sam se truditi da sve bude na svom mjestu i čisto ( osim onih nužnih stvari) . To je nemoguća misija. Već sam svima rekla, kome se ne sviđa kod nas ne mora ni dolaziti. Oni su malena prekrasna bića koja rade puno nereda, ali ih volimo najviše na svijetu 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.