Odbrojavanje do mjesečnice, u nadi da vještica ne stigne

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage ženice,
    Evo jedna tema za sve nas koji odbrojavamo ovaj ciklus.
    Radimo na drugoj bebici, prva trudnoća iz prve.
    Prošli mjesec smo odlučili prestati paziti, ali mislim da smo fulali ovulaciju. Zato smo ovaj mjesec bili marljiviji. 🤣
    I prvu trudnoću su mi vodili kao 2 tjedna manju jer je ovulacija bila kasnije. Mislim da je tako bilo i ovaj mjesec jer sam neke simptome osjetila tjedan dana kasnije no što mi je menstrualni kalendar javio da su plodni dani i ovulacija.

    Da ne duljim, mjesečnica treba stići u subotu. Inače,redovna,u dan. 
    Ima li nas još koji odbrojavamo i iščekujemo?

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Pozdrav Marina i dobro došla. Nadam se da ce plusic biti kao i prvi put iz prvoga puta. Ja ovaj mjesec nisam imala srece, vjesetica zavrsava, pa se opet bacamo na posao 😄

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 26
    🧔‍♂️28
    Papa test ✅️
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    4.5. Naredni pregled ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Pozdrav,hvala na dobrodošlici.
    Nadam se, prošli mjesec nisam bila toliko razočarana jer sam odmah skužila da smo fulali plodne dane. 
    Ali,ovaj mjesec se baš bojim razočaranja. 

    Držim fige 🤩

  • darija18

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imala bih pitanjce. Radimo na bebi broj 2, prva beba iz 1.pokusaja😄 E sad vec 3 mjeseca pokusavamo i nista, inace imam jako bolne grudi pred menstruaciju koje pocinju da bole od sredine ciklusa vec, cim se ovulacija zavrsi. E sad, treba da dobijem za 4- 5 dana, grudi su tek sad pocele pomalo da me bole, ni slicno kao inace, dosta manji bol. Povremeno kao da osjetim mucninu i nekako kao da nemam bas apetit kao i inace. Inace sam luda za slatkim, sad bas i ne. Sta mislite da li umisljam ovo ili bi moglo da bude nesto ovaj mjesec? Bojim se razocranja opet😒

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Darija18, pozdrav.
    Nadam se da ne umišljaš i želim ti da mjesecnica ne dođe.
    E,sad što se tiče simptoma,zbilja sam se uvjerila da nema pravila. I prošli i pretprošli mjesec sam bila uvjerena da imam “trudničke” simptome,a ipak nisu bili.
    Mislim da glava i prevelika želja stvore imaginarne “simptome”.

    Opusti se i pokušaj ne razmišljati.
    Znam da je teško…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.