Odnos FSH i LH

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IVanA.1

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Molim Vas pomoć oko čitanja hormona dok čekam pregled. Doktor mi je samo rekao preko maila da mi je malo povisen prolaktin. 
    Ali me zanima odnos FSH i LH s obzirom da čitam da su povezani, a nigdje ne nalazim da su isti. Meni i FSH i LH iznose 2.0.

    Hvala puno!

  • Avatar MarTina=)

    MarTina=)

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    IVanA.1

    Pozdrav,

    Molim Vas pomoć oko čitanja hormona dok čekam pregled. Doktor mi je samo rekao preko maila da mi je malo povisen prolaktin.
    Ali me zanima odnos FSH i LH s obzirom da čitam da su povezani, a nigdje ne nalazim da su isti. Meni i FSH i LH iznose 2.0.

    Hvala puno!


    Koliki je bio prolaktin? Meni je također bio malo povišen. Na kontrolnom pregledu ok. Sad isto čitam za FSH i LH da bi trebali biti u omjeru pr. 2:1. Meni nisu, LH mi je 8,5, a FSH 7,7.

    👰 1991.
    PCOS; ciklusi: 26-35 / AMH: 26,3 /
    15.11.23.➕
    1.12. 6+1 srčeko kuca ❤️

  • LunwenHelp

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Online class proxy is a very important option for students who are unable to attend offline classes due to reasons like the pandemic. However, we also need to recognize that there are some issues with online class proxy, such as difficulties in ensuring teaching quality and students lacking initiative and motivation in their learning. Therefore, we need to strengthen the management and supervision of online class proxy http://www.meeloun.com/wangkedaishang/ [meeloun.com] , enhance students' awareness and ability for independent learning, in order to improve the teaching quality of online class proxy and the learning outcomes for students.

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Mislim da je za PCOS normalno da je LH veci od FSH, to sam bas danas negdje procitala i meni je isto takva situacija.

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.