Ovulacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Stevie_G

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,ako netko moze pomoci,inace imam redovite cikluse 28-30 dana,zadnja 2 ciklusa 26 i 27 dana..e sad me zanima posto ne mjerim bazalnu temp,primjetila sam 9,10 i 11 dan ciklusa rastezljivu sluz,nakon toga obican iscjedak,kao da je ovulacija prosla(bjelkast i oskudan),pa je li moguce da je ovulacija bila u te dane?citala sam da je iscjedak proziran i rastezljiv jos 2 dana poslije ovulacije,znaci li to da je ovulacija bila ranije?i zanima me ima li itko onako lagane bolove u trbuhu nakon ovulacije i to do pocetka menstruacije?hvala

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Stevie_G

    Pozdrav svima,ako netko moze pomoci,inace imam redovite cikluse 28-30 dana,zadnja 2 ciklusa 26 i 27 dana..e sad me zanima posto ne mjerim bazalnu temp,primjetila sam 9,10 i 11 dan ciklusa rastezljivu sluz,nakon toga obican iscjedak,kao da je ovulacija prosla(bjelkast i oskudan),pa je li moguce da je ovulacija bila u te dane?citala sam da je iscjedak proziran i rastezljiv jos 2 dana poslije ovulacije,znaci li to da je ovulacija bila ranije?i zanima me ima li itko onako lagane bolove u trbuhu nakon ovulacije i to do pocetka menstruacije?hvala


    Vecinom je prozirna sluz par dana prije ovulacije ukoliko primjetite nakon toga i bol tada nastupa pucanje folikula i to zapravo zna boljet …ukolimo zelite ostat trudni i sve vam je u redu te dane svakako pokrivate 3 dana prije i 3 dana poslije…sretno😊

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Stevie_G

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ustbari me zbunilo to sto je sluz bila svega 3 dana..i to 9,10 i 11 dan..kasnije poslije toga obicna bijelkasta,nerastezljiva..pa nisam sigurna je li mozda to znak da je bila ranija ovulacija

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Stevie_G

    Ustbari me zbunilo to sto je sluz bila svega 3 dana..i to 9,10 i 11 dan..kasnije poslije toga obicna bijelkasta,nerastezljiva..pa nisam sigurna je li mozda to znak da je bila ranija ovulacija


    Prozirna sluz se javlja prije ovulacije par dana …

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Stevie_G

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    A samo jos pitanje,koliko je jos poslije ovulacije sluz prozirna i je li moguce da u ciklusu od 26 dana bude ovulqcija 10 il 11 dan??

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Stevie_G

    A samo jos pitanje,koliko je jos poslije ovulacije sluz prozirna i je li moguce da u ciklusu od 26 dana bude ovulqcija 10 il 11 dan??


    Ako vam je ciklus 26 dana ovulacija svakako moze biti 11 dan posto poslije ovulacije do menstruacije je 14 dana u idealnom ciklusu

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Stevie_G

    A samo jos pitanje,koliko je jos poslije ovulacije sluz prozirna i je li moguce da u ciklusu od 26 dana bude ovulqcija 10 il 11 dan??


    Poslije ovulacije je sluz mutna nije vise tako prozirna kao bjelanjak od jajeta prozirna j3 prije ovulacije kako bi spermici brze prosli 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Stevie_G

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno na odgovoru💕

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.