Pelene i problem propuštanja pelena tijekom noći kod muške djece

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Mislim da naslov govori sve. 
    Trebam neke dobre pelene koje neće promočiti. 
    dosad sam koristila sljedeće: 
    Pampers sleep&play stalno koristim-ponekad promoče preko noci. Ali su inace ok. Najbolje su mi. 
    Pampers active baby- jedan paket-nisam bas zadovoljna,općenito mi se ne sviđaju, kao ni njihov “miris” i propuštale su mi.
    I Pufies sam probala, ok su (nisam probala za noc, pa ne znam jel promoče).
    Pa sam kupila Lidlove (Toujours) -propuštaju preko noći, ne svaki puta, ali promoče.
     I sad sam iz Mullera -Beauty baby uzela.
     Ne znam koje vise pelene da uzimam za noć. 
    Cijena mi i nije toliko bitna, već da mi dijete bude suho preko noci i da ga ne moram stalno presvlaciti. (mislim na presvlačenje odjeće u neko doba noći).
    (Mali inače ima 2 i pol mjeseca, a pod pojmom preko noci, mislim na razdoblje od 21:45h(kad se kupa, obuče i spavanje), pa do 3, 4 sata ujutro kad se prvi put probudi (onda opet presvlačenje). Za to vrijeme pelene promoče). 
    Pa ako je netko imao isti problem, molim savjet koje pelene da probam.

  • Prugica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Stvarno ti puno piški, možda da to spomeneš pedijatrici

    Moj je imao period kad je propuštala noćna ali u periodu 21-7 i on je bio veći, oko godinu i nešto
    Spasio nas je bijeli Pampers koji stavljam po noći, prek dana Muller

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    hey malamimi19, vidim da ti nitko nije komentirao i nažalost, ne mogu ti ni ja puno pomoći….ali isto čekam dečkića pa me zanima kako će i nama biti….ali s obzirom da radim u vrtiću i radila sam u jaslicama, primjetila sam da su se neka djeca stalno promočila prilikom spavanja (ugl, uvijek ista djeca), posebice oni koji jako puno piju pa i puno mokre…tako da mislim da možda nije stvar u pelenama, nego je baš stvar u djetetu (sigurno tvoj maleni jako puno piški, pa je zato tako )
    …probaj da mu ne daješ puno tekućine prije spavanja pa to možda i pomogne

  • Avatar lalita611

    lalita611

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Stvarno ne znam koje pelene da ti preporučim, mi smo imali sličan problem, ali to jako mokrenje je bilo samo faza od 2 tj. Meni ped. rekla ne ga presvlačit po noći, već ga ostavit i jače zamotat da se ne rashladi i da mu ne remetim san. (tj. polu san; jer sam ga presvlačila kod buđenja za jesti).
    Mi sad koristimo pampers active baby; imamo 6830g al koristim vel 4(7-12kg), jer nam 3(4-9kg) premoče.  Ne znam kak ste s kg al probaj tu varijantu, kod nas to pali.

  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    ma i ne pije puno tekućine, nekad ni 100 ml čaja od komorača. (inače nije dojena beba, jede bebimil, pa je i čaj obavezan). 
    sad “pišu” stavljam dolje, ne prema gore, i pelene mi ne promoče. 
    po noći koristim beauty baby iz mullera. 
    preko dana kako koje. imam svakakvih vrste, od pillo pelena iz plodina, do pampersa.
    ok su mi-za dan. 
    sad ima 3 mj i 8 dana i oko 6 kg, koristim veličinu 3 (do 9 kg).

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.