Poklon paketi za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    ja sam dobila paket hippa i radosnicu od bebimila. Za papmpers ću se prijaviti malo kasnije.Da li je koja od vas uzela u dm-u onu torbu što poklanjaju trudnicama?

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Dolores123

    ja sam dobila paket hippa i radosnicu od bebimila. Za papmpers ću se prijaviti malo kasnije.Da li je koja od vas uzela u dm-u onu torbu što poklanjaju trudnicama?


    Ja sam uzela. Dobila ruksak, uzorak paste za zube, od biobaze kremu za mame, radosnicu, hrrrrrpu uzoraka od zlaje i knjizicu sa kuponima.


  • Mama90

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    I_me

    Dolores123

    ja sam dobila paket hippa i radosnicu od bebimila. Za papmpers ću se prijaviti malo kasnije.Da li je koja od vas uzela u dm-u onu torbu što poklanjaju trudnicama?

    Ja sam uzela. Dobila ruksak, uzorak paste za zube, od biobaze kremu za mame, radosnicu, hrrrrrpu uzoraka od zlaje i knjizicu sa kuponima.


    i ja sam uzela. ruksakić je super, a i sve u njemu. imate također i u mulleru - nema doduse pokloncic, ali dobije se isto list sa kuponima/popustima i dobije se jos jedan posebni kupon od 15% popusta na jednu kupovinu

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Ja sam isto uzela ruksak iz dm-a super testeri unutra biobazu vec koristim i super mi je,poslala sam i mail nivei i odgovorili su mi da ce mi poslat uzorke za bebicu tako da to i hippo cekam🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dobila sam i uzorak pelena od Pampersa… po jedan komad  Smijeh 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar rose90

    rose90

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Cure, kad rodite možete podići paket u ljekarni Švaljek, ima odličnih stvari za bebu i mamu. Bitno je doći do 3.mjeseca djetetova života. S otpusnim pismom iz bolnice 

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Šteta što to nisam ranije saznala 😆 što se dobije?

    [lilypie.com]

  • Avatar rose90

    rose90

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Miss_a89

    Šteta što to nisam ranije saznala 😆 što se dobije?


    Hrpa testera, Trudi krema, Trudi vlažne, jedna pelena, čaj za dojilje, krema za guzu, Mustela mali šampon, kutijica za dudu, Donat Mg.. Bilo je još nešto ali ne mogu se sad sjetit :) 

  • Slavica7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam u Bubamara dućanu prilikom registracije dobila pokon paket za trudnicu. Unutra je bilo mini pakiranje Violeta pelena 8 kom, uzorci jastučića za dojilje, roza duda varalica (čekamo princezu jeeeee), čarapice i još dosta nekih testerića. Uz to su priloženi kuponi za popuste za neke od slijedeći kupnji kojima je rok istekao prije 2 godine :-(

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    rose90

    Cure, kad rodite možete podići paket u ljekarni Švaljek, ima odličnih stvari za bebu i mamu. Bitno je doći do 3.mjeseca djetetova života. S otpusnim pismom iz bolnice


    Kaj im dijete nije dovoljan dokaz? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.