Poklon paketi za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Boja_

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Što se sve dobije u tom paketu u ljekarni Švaljek?

  • Boja_

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    rose90

    Cure, kad rodite možete podići paket u ljekarni Švaljek, ima odličnih stvari za bebu i mamu. Bitno je doći do 3.mjeseca djetetova života. S otpusnim pismom iz bolnice


    Što se sve dobije u tom paketu?

  • emma

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Eo ja sam bas danas isla po poklon paket u dm i dobila sam za trudnice i onda kad se bebac rodi dobije se poklon paket za njega samo se mora imati njihova dm kartica 
    I bila sam se uclanit u klub za trudnice u bubamaru i isto se dobije lijep poklon paket i knjizica sa popustima 🥰

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Sto se dobije u paketu za bebe od hippa? I nakon koliko uopce stize na adresu! Prijavila sam nedavno  rođenje djeteta na njihovoj stranici.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Omerta ja ga dobila nakon cca 3 tjedna. Dobila 1 onaj kao sokic u tetrapaku hippis, neku zlicicu koja ide na te tetrpake, kutijicu sa 2 zlicice, 1 caj i 1 kasicu instant caja za bebe i ostalo su letlici.
    Imas ako se prijavis na muller stranicama kupon 15% za sve za bebe, na lupilu.hr ako se prijavis dobis svakog 15. u mjesecu kupon za nesto za bebe u Lidlu, sad su jednokratne podloge. Konzum mi poslali da se prijavim u djecji klub pa da ce poslat kupon za gratis pelene kroz 6 tjedana, to jos nisam dobila, al nije ni proslo puno. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hej Grizli,  hvala ti, dobila sam taj paketic od hippa neki dan. Za Müller znam, prijavljena vec.. Lidl mi bas nije usput.
    I ja jos cekam kupon od Konzuma.. registrirala sam rodjenje djeteta jos prije mj dana, pa sam ih u medjuvremenu zvala jer jos nije doslo, a oni kao vide da je poslano.. izgleda nesto negdje zapelo pa su poslali ponovo. A inace nisam ni znala da trebam cekati kupon nego sam mislila da samo dodjem sa papirima iz rodilista kao u dm-u. Pa sam onda naknadno saznala kako i sto.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Evo malo aktiviram temu. Što ste dobile, osim dm paketa ?

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.