Poliklinika IVF - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Tek u 12mj ce znati, trenutno je popunjeno za ovu godinu. 

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

     Meni se cini da ce u 12 mjesecu biti popunjeno do kraja ‘24

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Dahlia

    Meni se cini da ce u 12 mjesecu biti popunjeno do kraja ‘24


    Ti si isto na listi cekanja ili si vec dobila svoj termin? 

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Ja planiram otici privatno kada odradim jos jedan transfer sto mi je ostao u Skvorcu. Rekao mi je dr.Grbavac da je preko hzzoa popunjeno sve za ovu godinu, a privatno se moze odmah krenuti u postupak, nema cekanja. Ostao mi je jos jedan ivf u prirodnom ciklusu preko hzzoa, pitat cu ga da me stavi na listu cekanja za taj pokusaj jos.

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Ketyx

    Ja planiram otici privatno kada odradim jos jedan transfer sto mi je ostao u Skvorcu. Rekao mi je dr.Grbavac da je preko hzzoa popunjeno sve za ovu godinu, a privatno se moze odmah krenuti u postupak, nema cekanja. Ostao mi je jos jedan ivf u prirodnom ciklusu preko hzzoa, pitat cu ga da me stavi na listu cekanja za taj pokusaj jos.


    I meni je rekao da je preko hzzo popunjeno za ovu god, ali mi je sugerirao da me stavi na listu, nije mi ni ponudio da radim privatno. Jer sam ‘mlada’ i imam pravo na hzzo. Meni je tek prvi put, pa ne znam nista. Znate li koliko puta imamo pravo preko hzzo i sta trebamo napraviti, samo pitati soc gin uputnicu? 

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • JasminaB

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    prodajem
    MENOPUR 600 IU FSH + 600 IH LH – 2 KOM
    Lijekove držim u frižideru prema uputama. Trebala ići na IVF u Repromed, ali morali odustati.
    Za dogovor- jasmina.ktm@gmail.com

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Mako

    Dahlia

    Meni se cini da ce u 12 mjesecu biti popunjeno do kraja ‘24

    Ti si isto na listi cekanja ili si vec dobila svoj termin?

    Nemam termin.. ja sam svoj odradila u 8 mjesecu. Neuspješno.

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Dahlia

    Mako

    Dahlia

    Meni se cini da ce u 12 mjesecu biti popunjeno do kraja ‘24

    Ti si isto na listi cekanja ili si vec dobila svoj termin?
    Nemam termin.. ja sam svoj odradila u 8 mjesecu. Neuspješno.


    Zao mi je :(

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Hvala ti..
    Sta je tu je.. ne mozemo neke stvari mijenjati..cak dobro nekako podnosim te neuspjehe.. unazad godinu dana sam bila na 3 postupka od toga u 1/23 missed ab u 12 tjednu..

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Mako

    Ketyx

    Ja planiram otici privatno kada odradim jos jedan transfer sto mi je ostao u Skvorcu. Rekao mi je dr.Grbavac da je preko hzzoa popunjeno sve za ovu godinu, a privatno se moze odmah krenuti u postupak, nema cekanja. Ostao mi je jos jedan ivf u prirodnom ciklusu preko hzzoa, pitat cu ga da me stavi na listu cekanja za taj pokusaj jos.

    I meni je rekao da je preko hzzo popunjeno za ovu god, ali mi je sugerirao da me stavi na listu, nije mi ni ponudio da radim privatno. Jer sam ‘mlada’ i imam pravo na hzzo. Meni je tek prvi put, pa ne znam nista. Znate li koliko puta imamo pravo preko hzzo i sta trebamo napraviti, samo pitati soc gin uputnicu?

    Mako imas pravo na 4 stimulirana ivfa, na 2 ivfa u prirodnom ciklusu i 4 IUIa. Ja sam potrosila 4 stimulirana i jedan u prirodnom ciklusu tako da mi je ostao jos samo jedna prirodni preko hzzoa, al mi se neda cekati mjesecima temrin kod njih pa planiram privatno otici, onda se termin dobije odmah. Tvoj ginekolog ti izdaje D1 uputnicu za svaki postpak.

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.