Poliklinika IVF - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Kakva su vam iskustva s poliklinikom IVF? Kod kojeg doktora ste bili u postupku? Jeste li uspijele doći do svog cilja i iz kojeg ivf-a? (Zabunom sam otovirila temu i pod Trudnoćom )

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Ana1996

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Pozdrav, mi smo bili nedavno na konzultacijama kod dr.Igora Maricica. To mi je preporucio ginekolog iz mog grada s obzirom da nismo iz Zagreba. U postupak idemo sad nakon ove menstruacije. Doktor mi se na konzultacijama cini jako profesionalan, drag i strucna. Na internetu sam samo pohvale citala za njega..sad cemo vidjet kad krenemo u postupak  :)

    👩27 svi nalazi uredni.
    👱‍♂️ 41 uredan spermiogram
    Pokusavamo od 2020
    Prvi ivf postupak 08/2023 Poliklinika Ivf
    04.08 apsiracija. 5 jajnih stanica od tog jedna oplodena
    07.08 embriotransfer
    19.08 beta ⛔️

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Nas postupak je vodio dr.Maricic,jako ljubazan,profesionalan…Transfer nam je oba puta odradio dr.Grbavac jer nas doktor nije radio( oba puta bio vikend).
    Oba doktora su odlična ,kod bilo koga da idete nećete pogriješiti.Nama prvi transfer nakon aspiracije nije uspio,isli smo na novi transfer nakon 2 ciklusa,i evo pored mene sad lezi 6. mjesečna curica.❤️
    Imam svaku preporuku za IVF polikliniku.

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • becca

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Sve preporuke za polikliniku IVF i prof Šimunića kao i ostatak osoblja.
    Prvi IVF sam radila u Petrovoj i najbolja odluka mi je sto smo se prebacili u polikliniku IVF. Puno bolji pristup, vise pažnje, sve se objašnjava i komunicira u detalje. A i ishod je puno bolji za nas.
    Sretno svima 

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Ja sam bila na konzultacijama prije mjesec dana kod dr.Grbavca, bas mi je ostavio dobar dojam. Imam jos dvije blaste u Škvorcu, i rekao mi je da prije transfera odradim kod njega biopsiju endometrija i dan prije transfera izvadim progesteron s obzirom na 4 neuspijesna transfera do sada u Škvorcu. A dr.Škvorc kada sam ga pitala kakav je plan za zadnji transfer koji imam odraditi je rekao da idemo s istim ljekovima i nadamo se vecoj sreci…znaci nikakva ideja sto da jos napravim nakon toliko negativnih beta. Ugl planiram nakon zadnjeg transfera u listopadu ako ne bude pozitivan krenuti kod dr.Grbavca u novu stimulaciju.

    u

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar darijam

    darijam

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pozdrav, sve pohvale za Polikliniku IVF za cijeli tim! 
    Mi smo kod dr. Maricica i prezadovoljni smo. prosli 2 inseminacije koje nazalost nisu bile uspjesne, al je zato prva ivf bila uspjesna i trenutno hodamo kod njih vodit trudnocu🫶🏻 sretno! 

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    darijam

    Pozdrav, sve pohvale za Polikliniku IVF za cijeli tim!
    Mi smo kod dr. Maricica i prezadovoljni smo. prosli 2 inseminacije koje nazalost nisu bile uspjesne, al je zato prva ivf bila uspjesna i trenutno hodamo kod njih vodit trudnocu🫶🏻 sretno!


    Čestitam :D 

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Imam sve pohvale za polikliniku. Strucni su, ljubazni, strpljivi, sve objasne i covjek se tamo osjeca kao covjek. Ranije sam isla u Petrovu i rodila sam zdravo dijete prije 5 godina. Tamo je sve islo ko na traci, prije sam bila vani nego unutra. Odnos doktor-pacijent je nebo i zemlja sta se tice pristupa.

    Ja bi trebala s iducom mengom u postupak, al moj problem je sada u mojoj glavi, gdje ni sama nisam sigurna dal da se u to upustam..
    Imam velike strahove od ishoda.. missed ab sam imala..itd.. imam i godina 40+ i nisam nacisto sa sobom dal zelim to sve opet prolaziti..
    Al to je sada neka druga tema..

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Nakon 2 neuspjele inseminacije dr. Grbavac me stavio na listu cekanja za ivf preko hzzo-a. Je li netko radio ivf kod njih preko hzzo i kako to funkcionira? 

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    2. fet ⏳️

  • Avatar Dahlia

    Dahlia

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Za koji mjesec su te stavili na listu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.