Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Ah da… kaj je najgore svugdje nažalost ima barem jedna takva. Al sve je to školica i super je kaj si to podijelila sa nama pa se čovjek može barem koliko toliko pripremiti. Najgore je kad dođeš skorz nepreman.
    P.S. pitanje za Vas koje ste rodile u Petrovoj, dal se dobije njihova spavačica za porod? Ja sam mislila ponijeti 2 svoje spavačice, jel to dovoljno? Također me zanima, u vezi spremanja torbe za bolnicu, ako imate kakve tips&triks? NPR, ja sam prošli tjedan bila 24h u Petrovoj radi GUK profila i vidla sam da nemaju sapuna za ruke a niti papirnatih ručnika za ruke, pa je i to recimo zgodno za ponijeti.

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    meriemica

    Sretna budeš ako izbjegneš crvendaću. Nama je uništila početak jednog života, tri tjedna nakon, još je gore. Sve si mislim da se nikad neću oporaviti.


    Zao mi je sto si imala tako lose iskustvo.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Hip_Hopsica

    Ah da… kaj je najgore svugdje nažalost ima barem jedna takva. Al sve je to školica i super je kaj si to podijelila sa nama pa se čovjek može barem koliko toliko pripremiti. Najgore je kad dođeš skorz nepreman.
    P.S. pitanje za Vas koje ste rodile u Petrovoj, dal se dobije njihova spavačica za porod? Ja sam mislila ponijeti 2 svoje spavačice, jel to dovoljno? Također me zanima, u vezi spremanja torbe za bolnicu, ako imate kakve tips&triks? NPR, ja sam prošli tjedan bila 24h u Petrovoj radi GUK profila i vidla sam da nemaju sapuna za ruke a niti papirnatih ručnika za ruke, pa je i to recimo zgodno za ponijeti.


    Spavacica za porod je tvoja…za tebe treba sve a za bebu nista…wc papir, sapuna nema pa ponesi ali imaju super dezinf.sredstvo za ruke pa smo mi time ruke cistili…eto…ako se nesto promijenilo neka se netko nadoveze

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Hip_Hopsica

    Ah da… kaj je najgore svugdje nažalost ima barem jedna takva. Al sve je to školica i super je kaj si to podijelila sa nama pa se čovjek može barem koliko toliko pripremiti. Najgore je kad dođeš skorz nepreman.
    P.S. pitanje za Vas koje ste rodile u Petrovoj, dal se dobije njihova spavačica za porod? Ja sam mislila ponijeti 2 svoje spavačice, jel to dovoljno? Također me zanima, u vezi spremanja torbe za bolnicu, ako imate kakve tips&triks? NPR, ja sam prošli tjedan bila 24h u Petrovoj radi GUK profila i vidla sam da nemaju sapuna za ruke a niti papirnatih ručnika za ruke, pa je i to recimo zgodno za ponijeti.


    Pozdrav..ja sam rodila prije tri tj u petrovoj..spavacica ti treba tvoja,uzmi si barem tri,jedna za porod i dvije da imas za kasnije jer ovu sto ces imati na porodu ne mozes imati za kasnije;em ti je krvava,smrdi od znoja..itd…mi smo imale u kupaoni njihov wc papir,dezinfekcijsko sredstvo,gel za ruke i tijelo i papirnate rucnike za ruke..

    [lilypie.com]

  • Nenna

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Rodila sam u Petrovoj prije mjesec dana. Cijelu mpo trudnocu sam vodila kod prof. Kasuma i zahvaljujuci njegovoj strucnosti i zalaganju, bez ikakvih preporuka ili slicnog, sam postala majka. Imala sam dogovoren carski rez ali se malena pozurila te sam rodila prirodnim putem. Buduci da je bila subota porodila me jedna divna specijalizantica Petra i jedna mlada primalja, obje maksimalno smirene, pune potpore i strucne. Suprug je bio sa mnom i to mi je puno znacilo pogotovo jer sam se psihicki pripremila za carski. Unatoc velikoj nocnoj guzvi te subote(od ponoci do 7 primljeno 11 trudnica) sve je proslo jako dobro. Odjel babinjaca je solidan, nisam imala neugodnih iskustava sa sestrama. Pomognu u dojenju, a moras se i sam aktivirati. Definitivno se slazem sa meriemicom o “sredjivanju” poroda preko dr koji tu rade a privatno imaju ordinacije -dva slucaja znam da nista nisu napravili, a sve dogovorili i naplatili. 

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Nenna, fala puno na podijeljenom iskustvu. Super da je sve odlično prošlo i čestitam na bebici…🤗
    Zanima me samo da li imaš kakve tips&tricks za nas koje tek čeka porod u Petrovoj? 
    P.S. Jesu ti dali kakve analgetike, epiduralnu? 
    Pozz

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Nenna

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nisam dobila nista tijekom poroda, nisam ni trazila niti su predlagali. Dosla sam sa jakim trudovima, puknuo vodenjak i bila sam dosta otvorena, sve je brzo islo. Svakako si ponesite nesto za jelo a i za pice jer tamo niceg nema do ideceg bolnickog obroka pa da ne padate u nesvijest zbog niskog secera. Analgetike mozete dobiti na odjelu babinjaca, za postporodjajne bolove, to nude i daju bez problema. Sretno svima!

  • Avatar Greta31

    Greta31

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, planiram roditi u Petrovoj za nekih 2 mjeseca, priznaju li tecaj za muza koji nije njihov i treba li se ranije naruciti na prvi pregled u trudnickoj ambulanti?

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Greta31

    Pozdrav cure, planiram roditi u Petrovoj za nekih 2 mjeseca, priznaju li tecaj za muza koji nije njihov i treba li se ranije naruciti na prvi pregled u trudnickoj ambulanti

    Priznaju bilo koji trudnicki tecaj, iz doma zdravlja ili druge bolnice.
    Za pregled u trudnickoj se treba naruciti, posalje se mailom uputnica. Probaj prije i nazvati, mene su tako prvi put narucili, dobila termin za 3 dana, tad sam bila punih 38tt

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Da li mi moramo kupiti ono kirursko odjelo zeleno za muza ako ide sa mnom u box tj.radjaonu ili oni daju??
    Nesto sam cula da se treba kupiti pa provjeravam…ili sam nesto pomijesala??
    I imaju frizidere u svakoj sobi na odjelu jelda??

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.