Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ako idete na tecaj dobijete njihovo odijelo a ako ne onda morate kupit.Mi smo imala tecaj iz doma zdravlja i bio je samnom.doktorica nas je samo pitala jel muz ima tečaj i dovela ga 

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Aa cure imam pitanje, dal dragi i ja idemo sad na tecaj u Petrovu da moze biti ma porodu ili to mozemo obaviti na tecaju kod nas u Ivanicu?? Unaprijed hvala na odgovorima :):) 

    Čula sam da sad priznaju u Petrovoj bilo koji tečaj.

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    bobica


    Miss_Miu


    Aa cure imam pitanje, dal dragi i ja idemo sad na tecaj u Petrovu da moze biti ma porodu ili to mozemo obaviti na tecaju kod nas u Ivanicu?? Unaprijed hvala na odgovorima :):) 
    Čula sam da sad priznaju u Petrovoj bilo koji tečaj.

    Ma da, ako da bas super!! :) Budem jos pitala da ne zakazemo po tom pitanju! Il ne zakasnimo! Hvala draga bobice ❤️❤️🚙💋

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Aa cure imam pitanje, dal dragi i ja idemo sad na tecaj u Petrovu da moze biti ma porodu ili to mozemo obaviti na tecaju kod nas u Ivanicu?? Unaprijed hvala na odgovorima :):) 

    Provjereno, priznaju svaki tecaj. Mi smo bili u Merkuru..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Mamči


    Ako idete na tecaj dobijete njihovo odijelo a ako ne onda morate kupit.Mi smo imala tecaj iz doma zdravlja i bio je samnom.doktorica nas je samo pitala jel muz ima tečaj i dovela ga 

    Da li je to odijelo sa gornjim i donjim dijelom? Ili zeleni mantil koji se veze oko struka?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    da li netko ide na tecaj u 6 mjesecu u petrovu (pocinje 2.6)? :)

    [lilypie.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Idem ja!

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    super bobica, onda se vidimo tamo :D
    a kad ti je ono termin? da znam da li bi se mogle sresti i na porodu hehehe

    [lilypie.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Dosta bum ja prije tebe, termin mi je 10.08. Kad se počnemo prepoznavati u petrovoj, hahaha!

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    ti ces onda s mojom frendicom bit u bolnici, njoj je termin pocetkom 8 mj, a ide sad na tecaj :) vec si onda krenula na godisnji i porodiljni ili ne jos?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.