Porodiljna naknada

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • xenija

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Postovane!  Imam dijete od 15 mjeseci za koje koristim produzeni porodiljni zbog njege.Ponovo sam trudna te bi trebala roditi 25.1. U srpnju imamo vjestacenje te me zanima sljedece.Ukoliko mi ponovo produlje na 6 mjeseci, nakon isteka tih 6 mjeseci odmah bi otvorila novi porodilji te koja hi mi bila porodiljna naknada za drugo dijete?Sada dobivam 2.100 kn.Dali se to gleda kao prosjek za drugo dijete ili cu dobiti isto koliko i za prvo dijete?Prvih 6 mjeseci sam dobivala prosjek place 3.800.Ili mi se bolje isplati ici sada raditi ovih 6 mjeseci da imam prosjek, a pravo njege prebaciti na oca?Hvala unaprijed

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    xenija

    Postovane! Imam dijete od 15 mjeseci za koje koristim produzeni porodiljni zbog njege.Ponovo sam trudna te bi trebala roditi 25.1. U srpnju imamo vjestacenje te me zanima sljedece.Ukoliko mi ponovo produlje na 6 mjeseci, nakon isteka tih 6 mjeseci odmah bi otvorila novi porodilji te koja hi mi bila porodiljna naknada za drugo dijete?Sada dobivam 2.100 kn.Dali se to gleda kao prosjek za drugo dijete ili cu dobiti isto koliko i za prvo dijete?Prvih 6 mjeseci sam dobivala prosjek place 3.800.Ili mi se bolje isplati ici sada raditi ovih 6 mjeseci da imam prosjek, a pravo njege prebaciti na oca?Hvala unaprijed


    Nazvati lijepo hzzo i pitati

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Samardzic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovane, za produženje porodiljnog radi njege djeteta,sto sve trebam predati na HZZO? Trenutno beba nosi ortoze jer je rođena sa stopalima prema unutra.
    Dali se trebam obratit njezinome pedijatru ili su mi dovoljni nalazi od ortopeda?
    Hvala vam

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.