Posjet djece u rodilištu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kristina2102

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Planiram roditi  u Petrovoj i zanima me može li mi starije dijete doći u posjetu? Znam da se je prije moglo ali neznam sad od kada je rodilište preuređeno smiju li nam djeca doći?!

  • Avatar mmaammaa

    mmaammaa

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja mislim da smiju. Ne vidim razlog zasto nebi smjeli. Ali vjerojatno na kratko.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Za Petrovu ne znam kakav je sistem s posjetama. Znam da su u vinogradskoj posjete u sobi, a buduci da su bebe tamo, djeca ne smiju unutra. Moze ti doci muz u sobu, pa on ostane s bebom a ti izadjes van k starijem djetetu.
    Ja sam rodila na Merkuru, tamo je koma sto se tice posjeta. Posjete su u malom hodnicicu, ti moras izaci van, a beba ti ostaje u sobi i cuvaju je cimerice. I tako si na smjenu cuvate djecu. Ja sam svaki dan cijelih 5 minuta uspjela izac van.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Za Petrovu ne znam kakav je sistem s posjetama. Znam da su u vinogradskoj posjete u sobi, a buduci da su bebe tamo, djeca ne smiju unutra. Moze ti doci muz u sobu, pa on ostane s bebom a ti izadjes van k starijem djetetu.
    Ja sam rodila na Merkuru, tamo je koma sto se tice posjeta. Posjete su u malom hodnicicu, ti moras izaci van, a beba ti ostaje u sobi i cuvaju je cimerice. I tako si na smjenu cuvate djecu. Ja sam svaki dan cijelih 5 minuta uspjela izac van.

    To sam čula da je u Merkuru užas s posjetama. Znaš li možda, dopuštaju li da muž dođe izvan vremena određenog za posjete?

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    venera


    ProudMomy


    Za Petrovu ne znam kakav je sistem s posjetama. Znam da su u vinogradskoj posjete u sobi, a buduci da su bebe tamo, djeca ne smiju unutra. Moze ti doci muz u sobu, pa on ostane s bebom a ti izadjes van k starijem djetetu.
    Ja sam rodila na Merkuru, tamo je koma sto se tice posjeta. Posjete su u malom hodnicicu, ti moras izaci van, a beba ti ostaje u sobi i cuvaju je cimerice. I tako si na smjenu cuvate djecu. Ja sam svaki dan cijelih 5 minuta uspjela izac van.
    To sam čula da je u Merkuru užas s posjetama. Znaš li možda, dopuštaju li da muž dođe izvan vremena određenog za posjete?

    Ma moze ti doci mimo posjeta, moj je meni x puta mimo posjeta donosio neke sitnice. Nisu oko toga radili problem.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Super! Hvala ti :)

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.