Postporodjajna depresija?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PrviPutMama

    PrviPutMama

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bok mame, 
    Ne znam kome se obratiti pa evo pisem ovdje. Istina, dok pisem strah me osude, vrijedjanja i losih komentara, ali nemam drugog izbora.. 
    Rodila sam prije tocno 3 mjeseca. Moj smotuljak ih je danas napunio, a ja se osjecam.. ne znam ni sama kako.. imam osjecaj da sam si unistila zivot, imam osjecaj da sam u nesretnom braku (iako NIKAD nisam prije to pomislila.. a nista se s nama nije promijenilo), plasi me pomisao da imam dijete, plasi me pomisao da ako pozelim izlaz- IMAM DIJETE! imam nekoga tko me veze za muza. Nikada vise necu biti SLOBODNA, nikada vise necu biti bez brige, nikada necu moci krenuti ispocetka. Ne osjecam prema bebi ono sto bi trebala.. volim ga? Valjda.. ali ne silno kao sto sam mislila da hocu. Bojim se. Postala sam druga osoba otkad se on rodio. Ne mogu spavati, place mi se, razmisljam kako mi je bilo lijepo bez njega.. ne znam sto cu!! Kome se obratiti? Je li ijedna od vas imala barem slicno iskustvo? Ocajna sam……

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Hej, nisam jos rodila, ali mogu ti probati dati savjet… Ono sto znam je nisi jedina, ima mnogo zena koje misle i osjecaju isto sto i ti… Nemoj nista drzati u sebi, potrazi strucnu pomoc, obrati se psihologu, nije sramota, a pomoci ce ti, i opet ces biti sretna i zadovoljna svojim zivotom… Nisi zarobljena, razgovaraj sa muzem, razgovaraj sa psihologom, pomoci ce ti, iskreno vjerujem u to… Izdrzi, znam da ti nije lako, ali mi smo žene, i mi mozemo sve. ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Inace ne volim komentirati ovakve postove ali tvoj me nije ostavio ravnodusnu..vidim imas veliki problem s kojim se pokusavas boriti….strahove koji ti ne daju da razmisljas svojim zdravim razumom..strah je naj veci problem i kocnica u svemu..nitko te nece osudivati niti ruzno komentirati…pa ni ti ne zelis to i nisi kriva jer se tako osjecas to je jace od tebe…..mislim da prvo trebas strucnu pomoc i onda ce se kockice poslozit …za sve ima lijeka pa i za to…samo kreni ne moj tapkati u mraku i ocajavati…neka vec sutra bude dan tvoje odluke da promjenis takvo stanje…samo hrabro odlucno i kreni poduzmi korak vrati sebe i svoj zivot…TI TO MOZES…SRETNOOO…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.