Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Mila23

    Pozdrav. Ako mi neka od vas moze dati savijet ili ima slicnu ili istu situaciju ko ja bila bi vam jako zahvalna. Stvar je sljedeca ja i muz pokusavamo dobiti bebu vec 2 godine i neide ja prati ovulacije kod doktora koje sam postizala klomifenom ali nije dolazilo do trudnoce ovaj mjesec sam imala prirodnu ovulaciju. Muzu je nalaz odlican. Ja imam policisticne jajnike i usporen rad stitnjace pijem eutirok 25.. sad mene zanima dali da i dalje pokusavamo prirodno kad sam ja pocela ovulirati bez tableta kako i doktor preporucuje jer je on uvjeren da cu ostati trudna, ili mi vi mozete dati neke savjete dali je to gubljenje vremena i da krenemo dalje .. hvala svima 😘


    Gubljenje vremena..sve sam to prošla..sve super i kod mene i muža  i ginekologovo bit će sam slušala isto skoro dvije godine..za početak obavi propuhivanje jajovoda…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Naravno da trebate i dalje pokušavati ako su do sad samo ovulacije bile problem a sada ih imaš..Ne znam koliko imaš godina, ali  malo mi je čudno da ukoliko dvije godine ne dolazi do trudnoće ( što nikako nije malo) ginekolog prepisuje klomifen a nije te prije toga poslao na propuhivanje jajovoda..jer klomifeni nisu baš bomboni, mislim da ih se ne bi trebalo piti dok se ne ustanovi stanje s jajovodima…Ja kad sam promjenila ginekologa (jer mi je dosadilo starog slušat–bit će kad Bog da, i sve je u redu) nakon provjere hormona i muževog  spermiogram poslao me  na propuhivanje jajovoda,,,a tek onda kad se postavi neka dijagnoza ide se u liječenje…

    waithing

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru. Propuhivanje jajovoda jeli za to moram biti upisana kod ginekologa u bolnici jer sad idem privarno 1 put mj. I ako mogu jos pitati ja sam pitala svog gin. Za to a on je meni rekao da on vidi na ultrazvuku da mi nisu zacepljeni sad mene zanima jeli to uopce moguce da se vidi na ultrazvuku to me tada bilo zbunilo 😣.. 

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Nije me poslao na propuhivanje jajovoda jer je on rekao to je zbog policisticnih jajnika i da on vidi na ultrazvuku da he to u redu sto me taa zbunilo jer sam mislila da se to nemoze viditi na ultrazvuku nego da je za to posebna oprema.. imam 23 godine ali nemojte molim vas misliti da sam pre mlada za bebu jer i ja i muz koji smo u braku stvarno zelimo bebu i nasu obitelj stvoriti ☺

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Waiting, Dolores i cure,
    Sretnoooo ! Drzim fige da upali.!!!
    Koji vam je ovo postupak'?

    Mila,
    Ma to se ne moze vidjeti na uzv,.prohodnost jajovoda, prvi put cujem takvu glupost koju gin.i to jos privatni moze izjaviti, ja bi svakako promijenila gin.jos ga placas i jos cekas dvije godine, a svakako bi se trebala javiti na humanu u neku bolnicu jer tamo rade hsg.

    [lilypie.com]

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    S.

    Curke drage, 15 dnt beta 491. Presretni smo ;))))


    Cestitke…😍😍😍❤❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Stvarno ne znam kakav to super ultrazvuk tvoj ginekolog ima da to na njemu može vidjeti, no nažalost začepljenje jajovoda se može vidjeti ultrazvučno tek kada dođe do hidrosalpinixa (jajovod pun tečnosti) a onda više spasa jajovodima nema, tako sam ja eto prošla!  Za propuhivanje trebaš uputnicu svog ginekologa, no možeš i privatno, ja sam išla tako, platila sam 1200kn. Moraš ciklus prije ovaviti cervikalne briseve i odmah nakon mjesečnice se ide na propuhivanje…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    mono1111

    Waiting, Dolores i cure,
    Sretnoooo ! Drzim fige da upali.!!!
    Koji vam je ovo postupak'?

    Mila,
    Ma to se ne moze vidjeti na uzv,.prohodnost jajovoda, prvi put cujem takvu glupost koju gin.i to jos privatni moze izjaviti, ja bi svakako promijenila gin.jos ga placas i jos cekas dvije godine, a svakako bi se trebala javiti na humanu u neku bolnicu jer tamo rade hsg.


    Sramota me i pisat…ovo mi je peti transfer,,,užassss

    waithing

  • rose30

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..Jel ima koja od vas prisutnih da je isla na IVF u polikliniku Beta Plus?Mi sad krecemo kroz koji dan..Pa me zanima koliko traje sve to(mjesec ili vise)?

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pa zato je meni i cudna ta cijela situacija s mojim gin. Nije ni meni jasno bilo kako se to moze vidjeti na ultrazvuku on je meni rekao tipa netrebas ti cic  na propuhivanje jer ti se vidi da nemam nesto zadebljano nemogu se sad sjetiti kako se izrazijo.. planirala sam otici ovaj mj kod endokrinologa dali bi mi mozda on mogao pomoci vasa iskustva.. i jos da utvrdim znanje znaci sad da se upisem kod gin u bolnicu i da njih trazim uputnicu za propuhivanje jajovoda ? ☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.