Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Hvala ti Mina, ali znas i sama kolko mozes biti optimistican u takvoj situaciji.A vidjet cemo.Ja planiram ici vadit betu slijedeci petak.Onda mi je taman 14 dan, ak se gleda na dan koji je bio transfer.

    [lilypie.com]

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Ja vadim 28.3, ak ne dobijem ranije.
    Mislim da cu sutra test, jer toliko citam okolo po netu razne info, da me oci bole i poludila sam malo. 😆
    Mislim da nije rano. Transfer je bio 5-ti dan, a sutra ce biti. 8dpt, tj 14 dnp.
    Zenske moje, nekako sam i ja lakovjerno ocekivala vise normalnijih ili drugacijih komentara u okolini, ali sad bi radje da nekim ljudima nisam rekla.
    Moja vjencana kuma je jedina osoba koja je tu 100 %  podrska na zdrav i nenametljiv nacin, osim supruga.
    Mada nekad nisam ziher ni da ob shvaca sto moje tijelo i psiha prolaze zapravo. Ljudi lupetaju gluposti, misle da je stvar samo u stresu,  u lice mi se zgrazaju  ili me zale, a vidim da me i gledaju ko jeb izvanzemaljca.
    Mozemo se razumjeti mi koji to prolazimo i gotovo.
    Zato vam zelim reci da pustite druge ljude, stisnete im odjeb kad vidite da vas gledaju kao da s vama nesto ne valja, jeri s njima puno toga ne valja. 
    Da niste hrabre i posebne nebi se ni upustile u ovo.
    Ne osudjujem nikoga tko ovo ne zeli ili odustane , jer ni sama ne znam koliko cu moci ili zeljeti nastaviti ako ne uspijem.
    Stvrno vam svima zelim sretan kraj u ovim postupcima! 😍🙂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Eto za one koje nisu znale…☺

    waithing

  • Tencii

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    9-ti dan je sutra, krivo sam napisala

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Tencii

    9-ti dan je sutra, krivo sam napisala


    Imas li ti kakve simptome

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    waithing

    Eto za 

    Meni je dr rekla da se implantacija događa između 6 i 12 dana nakon transfera.Naravno, kod svakog je drugacije, meni osobno je bila impl. 9dnt jer sam tad imala krvarenje pa sam znala da je to to. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    S.

    waithing

    Eto za
    Meni je dr rekla da se implantacija događa između 6 i 12 dana nakon transfera.Naravno, kod svakog je drugacije, meni osobno je bila impl. 9dnt jer sam tad imala krvarenje pa sam znala da je to to.


    Ma da…super… a ocito je i to kod svakoga drugacije da…

    waithing

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Hvala ti Mina, ali znas i sama kolko mozes biti optimistican u takvoj situaciji.A vidjet cemo.Ja planiram ici vadit betu slijedeci petak.Onda mi je taman 14 dan, ak se gleda na dan koji je bio transfer.


    Ma znam al eto..tesko je..al zajedno cemo to bolje podnjeti😊
    Da to sam htjela pitati..jel se broji kao 1. dan kad je bio transfer ili?meni pise u otpusnom pismu da betu radim 12 dan..a posto je to subota kaze moj gin da mogu i u petak..znaci tad je 11 dan…

    Mina0709

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.