Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saniii

    Saniii

    Broj poruka: 950

    Prijavi adminu

    Pabbles Flinstones dobrodošla :) , nek ti promjena klinike i pristupa donese sreću 🤞🙏
    Nina1985 sve biljne pripravke i čajeve koji mogu utjecati na hormone trebalo bi prestati uzimati barem par tjedana pred postupak, tu spadaju svi biljni praškovi (shatawari i mace) i biljni čajevi tipa vrkuta i sl jer mogu disbalansirati hormone i mogu biti kontradiktorni sa hormonima koje uzimamo kroz terapiju . I takva pitanja treba postaviti doktoru i samo ako on da zeleno svjetlo i bude upoznat sa situacijom možeš ih nastavit uzimat. Vitamini ne spadaju u tu kategoriju jer oni ne mogu utjecati na hormone.. Sretno 🤞🙏
    Wannabe mama jesi kod mpo dr ili kod socijalca? Prema veličini folikula O i neće baš tako skoro. Ako se pretpostavlja da folikul raste 1-2mm dnevno a puca približno na 23-25mm. Mada sve smo individualne i folikul nam puca na različitu veličinu. Nastavi sa lh trakicama pa ćeš barem donekle imati uvid u stanje. Btw klomifen uz to što potiče O stanjuje endometrij pa možda da ga idući put (nadam se da nećete trebati🙏) zamijenite femarom ili letrozolom. Sretno 🙏🤞
    Wildflower 🤗🙏🤞🥚

    🙋‍♂️1982 normo
    🙋‍♀️1988 2020 jajovodi ✂️ amh 18, pai 4g/4g, mthfr
    1.Ivf Petrova 07/2020 gonal 10js ET 1bc❌️
    2.Ivf 01/2021 gonal 13js ET 2bc❌️
    FET 03/2021 2bc❌️
    3.Ivf 06/ 2021 pergoveris/gonal 14js ET 1bc❌️
    FET 01/2022 1bc beta 9dnt 55, 131, 66 biokemijska❌️
    4.Ivf Skvorc 06/2022 Ovaleap 13js ET 2 trod 8st❌️
    FET 12/2022 2bc ❌️
    5.IVF prirodni 02/2023 ET 1trod 8st ❌️
    6.IVF 05/23 Alea fertility Gonal/Menopur 7js 2bc
    FET 06/23 ❌️
    FET 09/23❌️

  • Avatar Medolina

    Medolina

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje. 
    Nije me bilo zadnjih par dana jer sam htijela skrenut misli na nesto drugo a ne samo kakav ce biti ishod poatupka. I uspjelo mi je, sve dok sinoc nisam isla procitat sve zaostatke ovdje. Test za trudnocu trebam raditi u subotu, ali jutroa nism imala mira i napravila sam i na prvu se razocarala, a onda kao da vidim laganu sjenu. Sad ne znam jel to moglo ostat od štoperice ili ipak ima sanse da potamni za dva dana 🙈 
    Vidite li vi sto?
    https://ibb.co/njVLmyC [ibb.co]

    2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH

  • Avatar LaIslaBonita

    LaIslaBonita

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Medolina

    Dobro jutro drage moje.
    Nije me bilo zadnjih par dana jer sam htijela skrenut misli na nesto drugo a ne samo kakav ce biti ishod poatupka. I uspjelo mi je, sve dok sinoc nisam isla procitat sve zaostatke ovdje. Test za trudnocu trebam raditi u subotu, ali jutroa nism imala mira i napravila sam i na prvu se razocarala, a onda kao da vidim laganu sjenu. Sad ne znam jel to moglo ostat od štoperice ili ipak ima sanse da potamni za dva dana 🙈
    Vidite li vi sto?
    https://ibb.co/njVLmyC [ibb.co]


    Medolina, vidim sjenu!! Stoperica bi vec trebala izaci iz tijela! Drzim fige da tamni crtica Ovo ti je 12ti dan od IUI? Ja sam bas ovaj put jako nestrpljiva ali tek je proslo 8 dana.. moram cekati jos

    37 godina, AMH 4.99 pmol, sve ostalo ok
    2 prirodne trudnoce - jedno dijete
    3 x IUI
    Cekanje bete 25.4.

  • eni233

    Broj poruka: 1590

    Prijavi adminu

    Medolina

    Dobro jutro drage moje.
    Nije me bilo zadnjih par dana jer sam htijela skrenut misli na nesto drugo a ne samo kakav ce biti ishod poatupka. I uspjelo mi je, sve dok sinoc nisam isla procitat sve zaostatke ovdje. Test za trudnocu trebam raditi u subotu, ali jutroa nism imala mira i napravila sam i na prvu se razocarala, a onda kao da vidim laganu sjenu. Sad ne znam jel to moglo ostat od štoperice ili ipak ima sanse da potamni za dva dana 🙈
    Vidite li vi sto?
    https://ibb.co/njVLmyC [ibb.co]


    Vidim sjenu 🥰🙏🤞 nadam se da je to to , koji si dan od štoperice 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Wildflower sretnoooo! Razvali danas❤️
    Medolina ja vidim😍 cestitam!!

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar Medolina

    Medolina

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    LaIslaBonita

    Medolina

    Dobro jutro drage moje.
    Nije me bilo zadnjih par dana jer sam htijela skrenut misli na nesto drugo a ne samo kakav ce biti ishod poatupka. I uspjelo mi je, sve dok sinoc nisam isla procitat sve zaostatke ovdje. Test za trudnocu trebam raditi u subotu, ali jutroa nism imala mira i napravila sam i na prvu se razocarala, a onda kao da vidim laganu sjenu. Sad ne znam jel to moglo ostat od štoperice ili ipak ima sanse da potamni za dva dana 🙈
    Vidite li vi sto?
    https://ibb.co/njVLmyC [ibb.co]

    Medolina, vidim sjenu!! Stoperica bi vec trebala izaci iz tijela! Drzim fige da tamni crticaOvo ti je 12ti dan od IUI? Ja sam bas ovaj put jako nestrpljiva ali tek je proslo 8 dana.. moram cekati jos


    Da, 12-ti dan. Rekli su mi da radim u subotu sto je tocno 2 tjedna od inseminacije, al vrag mi nije dao mira, mislim se idem napravit, e sad ne znam, bojim se da od silne želje vidim crticu koje nema 🫣

    2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH

  • Avatar LaIslaBonita

    LaIslaBonita

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Medolina

    LaIslaBonita

    Medolina

    Dobro jutro drage moje.
    Nije me bilo zadnjih par dana jer sam htijela skrenut misli na nesto drugo a ne samo kakav ce biti ishod poatupka. I uspjelo mi je, sve dok sinoc nisam isla procitat sve zaostatke ovdje. Test za trudnocu trebam raditi u subotu, ali jutroa nism imala mira i napravila sam i na prvu se razocarala, a onda kao da vidim laganu sjenu. Sad ne znam jel to moglo ostat od štoperice ili ipak ima sanse da potamni za dva dana 🙈
    Vidite li vi sto?
    https://ibb.co/njVLmyC [ibb.co]

    Medolina, vidim sjenu!! Stoperica bi vec trebala izaci iz tijela! Drzim fige da tamni crticaOvo ti je 12ti dan od IUI? Ja sam bas ovaj put jako nestrpljiva ali tek je proslo 8 dana.. moram cekati jos

    Da, 12-ti dan. Rekli su mi da radim u subotu sto je tocno 2 tjedna od inseminacije, al vrag mi nije dao mira, mislim se idem napravit, e sad ne znam, bojim se da od silne želje vidim crticu koje nema 🫣


    Imas kakvih simptoma?

    37 godina, AMH 4.99 pmol, sve ostalo ok
    2 prirodne trudnoce - jedno dijete
    3 x IUI
    Cekanje bete 25.4.

  • Avatar Medolina

    Medolina

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    eni233 14-ti dan od štoperice je. Nadam se i ja da je to to 😊
    Lunolina hvala ti, al se ne smijem prerano radovati. Jesi ti radila test? Ili si ti strpljiva? 

    2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️    
    TRAVANJ 2024.
    18.4. čet
    LOLI2020 - ultrazvuk fet
    WILDFLOWER - aspiracija 
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk ivf 
    19.4. pet
    BIKMIK - ultrazvuk fet
    GISELLE - ultrazvuk ivf
    MEDENA33 - ultrazvuk ivf
    20.4. sub
    LUNOLINA - beta
    22.4. pon
    TINČICA1703 - ultrazvuk ivf
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    NICAIVO - beta
    23.4. uto
    ANNBOLEYN - ultrazvuk
    24.4. sri
    NPELICA - ultrazvuk
    25.4. čet
    JABUKICA - ultrazvuk 
    LALI28 - ultrazvuk
    LAISLABONITA - beta
    ČOKOLADICA - beta 
    KAWA - ultrazvuk iui
    ROLICA - test
    26.4. pet 
    MARICA36 - ultrazvuk
    29.4. pon
    KORNI - ultrazvuk
    DODO87 - ultrazvuk 
     
    SVIBANJ 2024.
    2.5. čet
    SANJUSHKA - konzultacije ivf
    6.5. pon
    JURKY - amniocenteza
    7.5. uto
    ANA_ - ultrazvuk 
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
      
    _____________________________________
      
    Jutro i sretno danas svima. 🤞🏻🍀
    Wildflower navijamo da bude što više stanica! 🤞🏻🍀
    Medolina sjenica je tu! 🥳 Ponovi za dva dana da vidimo kako tamni.. 🥰

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar Medolina

    Medolina

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    LaIslaBonita

    Medolina

    LaIslaBonita

    Medolina

    Dobro jutro drage moje.
    Nije me bilo zadnjih par dana jer sam htijela skrenut misli na nesto drugo a ne samo kakav ce biti ishod poatupka. I uspjelo mi je, sve dok sinoc nisam isla procitat sve zaostatke ovdje. Test za trudnocu trebam raditi u subotu, ali jutroa nism imala mira i napravila sam i na prvu se razocarala, a onda kao da vidim laganu sjenu. Sad ne znam jel to moglo ostat od štoperice ili ipak ima sanse da potamni za dva dana 🙈
    Vidite li vi sto?
    https://ibb.co/njVLmyC [ibb.co]

    Medolina, vidim sjenu!! Stoperica bi vec trebala izaci iz tijela! Drzim fige da tamni crticaOvo ti je 12ti dan od IUI? Ja sam bas ovaj put jako nestrpljiva ali tek je proslo 8 dana.. moram cekati jos

    Da, 12-ti dan. Rekli su mi da radim u subotu sto je tocno 2 tjedna od inseminacije, al vrag mi nije dao mira, mislim se idem napravit, e sad ne znam, bojim se da od silne želje vidim crticu koje nema 🫣

    Imas kakvih simptoma?


    Sad trenutno nista, ali su mi negdje 4-ti dan krenuli lagani bolovi u donjem dijelu ledja, i trajalo je par dana, a onda sam se zaokupila poslom toliko da vise nista nisam pratila jer nisam mogla vise sve osluskivat i iscekivat.

    2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.