Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Slee

    Dugujem i izvjesce od sogorice. Test je potamnio, slika u prilogu. Testirala se i ujutro i popodne i popodne bi joj cak bila tamnija crtica. Jutros je test bio tamniji (8dnt), a popodne je bio opet slaba slaba crtica, slika u prilogu. Nju brine sto joj je do sada uvijek popodne bio jaci, a danas srtica popodne tako slaba. Obecala sam da cu pitati sto vi mislite o tome, ja je uvjeravam da je popodne uvijek slabiji zbog unosa tekucine i svega ostalog i da nije mjerodavno, ali zeli odgovore nekog objektivnog.
    Evo i slicica:
    Tri testa u nizu da vidite kako je potamnilo, a dva testa s blagom crticom danas popodne
    https://ibb.co/ZcdZr0B [ibb.co]

    https://ibb.co/QFPxrqh [ibb.co]


    Ja sam to sebi napravila 8 dpt piskila i popodne i crtica je bila puno svjetlija i rekla sam sebi necu vise popodne, nastavila sam samo ujutro radit testove i svako jutro je bio tamniji. Ja isto vjerujem da je to zbog urina, da je slabija koncentracija popodne

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Ana jako mi je žao, drži se. Nije ovo lagan put, stvarno se čovjek mora pripremiti na sve… Mi smo uz tebe, daj si vremena za oporavak u svakom smislu 🥰
    Ivy, Ninaniksy, Ania, Bebolina, Slee hvala vam curke 🥰
    PebblesFlins super, nek se čvrsto prime 
    Čokoladice tako je, meni su već bili dali lijekove pa mi se smučilo kad sam čitala nuspojave, a i ovako imam neke alergije na lijekove i iskopala sam da to daju ako ovulacija nije redovita i endometrij pretanak tako nešto, što kod mene nije slučaj pa sam ih zvala da vidim mogu li u prirodan fet i to su potvrdili. Ako ideš u prirodan onda prođeš mengu bez lijekova, kupiš LH trakice za praćenje ovulacije (piškiš kao i test na trudnoću) i klinika ti daje upute kada krećeš (par dana prije očekivane ovulacije pa ti trakicama prate dolazak ovulacije). Onda ti klinika izračuna datum fet-a iza tvoje ovulacije. Savjetuj se još s doktorima svakako, a imaš o tome i na prvim stranama foruma :)
    Slee testići super izgledaju, po meni je to - to :))) i moji su bili svijetli tako na početku. Popodnevni nisu ništa pokazivali pa sam bila pala u bed. Ako želiš mogu slikati sve testiće pa ih stavim, imam i današnji :*

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, uzv ⏳️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Ana jako mi je žao.. 😔 Drži se.. ❤️
    Slee ma sigurno je to, unos tekućine i možda manji razmak između piškenja. Neka radi test samo ujutro, to je najsigurnije i najrelanije.

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️    
    TRAVANJ 2024.
    29.4. pon
    KORNI - ultrazvuk
    DODO87 - ultrazvuk 
    TINČICA1703 - ultrazvuk ivf
    KAWA - ultrazvuk iui
    MEDENA33 - aspiracija
    30.4. uto
    MARISHA - ultrazvuk ivf
    GISELLE - transfer
    LUNOLINA - ultrazvuk ivf
     
    SVIBANJ 2024.
    2.5. čet
    SANJUSHKA - konzultacije ivf
    PIXI - transfer
    SRCULENCE - ultrazvuk ivf
    4.5. sub
    TRATINČICA - ultrazvuk 
    5.5. ned
    HYPNOTICPOISON - beta
    6.5. pon
    JURKY - amniocenteza
    LOLI2020 - beta
    WILDFLOWER - beta
    7.5. uto
    TEICH56 - konzultacije fet
    ANNBOLEYN - ultrazvuk
    22.5. sri
    NPELICA - ultrazvuk
    23.5. čet
    JABUKICA - anomaly scan
     
    LIPANJ 2024.
    4.6. uto
    MARICA36 - ultrazvuk 

    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
      
    _____________________________________
      

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Bless, Angel eyes, Korni, Sanjushka, Bebolina, Slee, ❤️😘
    Bless, neka ih se što više oplodi 🤞🥰
    Ivy, 🤞🤞 da se crtica ipak pokaže kroz koji dan 🥰
    Rolica, beta je 🔝 vadiš još? ili čekaš sad uzv? ❤️
    Lunolina, sretno 🤞🥰 meni se čini da će tu biti 2 folikula za vaditi 🤞
    Pebbles, sretnoo 🤞🥰 nemoj samo prerano test da te ne zbedira ako bude negativan.. mislim da za trodnevne najranije što možeš probati je 9dnt..
    Ana_, jako mi je žao 😔 drži se ❤️
    Loli, probaj ne razmišljati toliko 😘🤞🤞
    Slee, sretno šogorici 🤞🥰
    🫂🫂 svima

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje amniocenteze ⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Ana_

    Cure, kod mene ipak nije izašlo na dobro.
    Pretpostavila sam još u četvrtak da je gotovo, danas sam došla na hitnu i potvrdila sumnje.
    Ostao je komadić tkiva pa su mi dali tabletu, nadam se da večeras idem kući.
    Isplakala sam se, i prihvatila to, i idemo dalje.

    Svima želim sreću i dobre ishode! ❤️❤️❤️


    Ana, zao mi je. Drzi se 🫶

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta⏳

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Jurky nemam pojma još, čekam da mi sutra potvrde da je beta okej pa ćemo vidjeti dalje. Mislim da oni iza druge bete daju termin ultrazvuka  
    .
    Sretno svima curke i super nedjelju vam želim 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, uzv ⏳️

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Rolica

    Ana jako mi je žao, drži se. Nije ovo lagan put, stvarno se čovjek mora pripremiti na sve… Mi smo uz tebe, daj si vremena za oporavak u svakom smislu🥰
    Ivy, Ninaniksy, Ania, Bebolina, Sleehvala vam curke🥰
    PebblesFlins super, nek se čvrsto prime
    Čokoladice tako je, meni su već bili dali lijekove pa mi se smučilo kad sam čitala nuspojave, a i ovako imam neke alergije na lijekove i iskopala sam da to daju ako ovulacija nije redovita i endometrij pretanak tako nešto, što kod mene nije slučaj pa sam ih zvala da vidim mogu li u prirodan fet i to su potvrdili. Ako ideš u prirodan onda prođeš mengu bez lijekova, kupiš LH trakice za praćenje ovulacije (piškiš kao i test na trudnoću) i klinika ti daje upute kada krećeš (par dana prije očekivane ovulacije pa ti trakicama prate dolazak ovulacije). Onda ti klinika izračuna datum fet-a iza tvoje ovulacije. Savjetuj se još s doktorima svakako, a imaš o tome i na prvim stranama foruma :)
    Slee testići super izgledaju, po meni je to - to :))) i moji su bili svijetli tako na početku. Popodnevni nisu ništa pokazivali pa sam bila pala u bed. Ako želiš mogu slikati sve testiće pa ih stavim, imam i današnji :*


    Rolica, hvala ti na info. Jesi ti isla na folikulometrije ili si samo pratila LH trakice?

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Ivaa1234

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Ivaa1234

    angel eyes

    Rolica ❤️❤️❤️❤️ super beta, čestitam 😘

    Angel, kod kojeg si doktora u Cita? Možete li napisati pozitivna iskustva za doktore u St. Hvala😘

    Iva ja sam kod dr Petra Poljaka, tek sam prošla 1 ivf, nažalost neuspješan, mrve nisu primile. Dojmovi su mi samo pozitivni, pristup i doktora i sestre Lucije, i embriologa. Sve ti objasne, posvete ti se, vidi se da im je stalo. Kako nisam iz Splita, dr. se potrudio da što manje moram putovati, vidilo se da misli kako da mi olakša. Kod dr Borisa Poljaka sam bila prije više godina samo na konzultacijama i HSSG-u, isto mi je ostavio dobar dojam. Meni je najbitniji pristup i da nemam grč kad dolazim na preglede. Pitaj slobodno ako te nešto konkretno zanima
    Ima cura na forumu koje au duže u Cita pa ti mogu dati više informacija.


    Hvala, da li je netko bio kod dr.Mršića? Planirali smo u KBC ali nisam sigurna tko još radi u bolnici i koliko se čeka. 

    👱‍♀️41,homozigotMthfr,Pai,pcos,inzulinska
    🧔‍♂️41 normo Missed 7/22, 4/23, 10/23

    02/24 IVF, ICSI- 5JS - 4 bc 5.dan- 1❄️ ET❌️
    03/24 Fet - 1❄️❌️
    04/24 Fet - 2❄️❌️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Iva neka cura je spominjala da je bila kod dr Mrsica u kbc-u, nedavno je prešao u Cita.

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.