Predškola

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lady_Violet

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim Mamama buducim i sadasnjim :) Nova sam ovdje..imala bi jedno pitanje ako netko zna. Imam malu koja nije do sada isla uopce u vrtic, sad na jesen bi trebala u predskolu. E sada posto u naselju nema male skole nego malo dalje a ja trebam bas na jesen rodit, nezgodno mi je tako daleko s bebom malom ic nju vodit po svakakvom vremenu, pa me zanima mogu li ja nju upisati u privatni vrtic , ne znam posto je sad mala skola obavezna da li moze ic tako u privatni godinu prije skole ili bas mora bit mala skola?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Lady_Violet


    Pozdrav svim Mamama buducim i sadasnjim :) Nova sam ovdje..imala bi jedno pitanje ako netko zna. Imam malu koja nije do sada isla uopce u vrtic, sad na jesen bi trebala u predskolu. E sada posto u naselju nema male skole nego malo dalje a ja trebam bas na jesen rodit, nezgodno mi je tako daleko s bebom malom ic nju vodit po svakakvom vremenu, pa me zanima mogu li ja nju upisati u privatni vrtic , ne znam posto je sad mala skola obavezna da li moze ic tako u privatni godinu prije skole ili bas mora bit mala skola?

    Može, kako ne, ima djece koja kreću godinu dana prije škole i svrstavaju ih u grupu predškolaraca odnosno onu grupu djeca koja duže vrijeme pohađa vrtić a tu godinu su predškolarci. Evo primjer, moje dijete će na jesen biti predškolarac i ako nedostaje dječice u njenoj grupi doći će djeca koja nikad nisu bila u vrtiću i nastaviti raditi program s njima. Tako je bar pravilo kod nas, u svakom slučaju probajte kontaktirati vrtiće i saznati malo više o njihovom programu.

  • Lady_Violet

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Znam da,kontaktirat cu ih sto prije pa vidjet. Jedini bi mozda za gradski vrtic bio problem dal bi je primili jer sam ja nezaposlena,znaci samo suprug radi. Mozda da predam prijavu i u gradski i u privatni za svaki slucaj(makar su oni puno skuplji).

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.