Prenatalni vitamini

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ~Tina~

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    prije mjesec dana ostala sam trudna (po prvi put) ali nažalost završilo se kao biokemijska trudnoća. Doktor u bolnici mi je savjetovao piti prenatalne vitamine, a obzirom da sam potpuno nova u svemu ovome zanima me koji su se vama pokazali kao najbolji.
    Unaprijed hvala 😊

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    ~Tina~

    Pozdrav,
    prije mjesec dana ostala sam trudna (po prvi put) ali nažalost završilo se kao biokemijska trudnoća. Doktor u bolnici mi je savjetovao piti prenatalne vitamine, a obzirom da sam potpuno nova u svemu ovome zanima me koji su se vama pokazali kao najbolji.
    Unaprijed hvala 😊

    Ja pijem Novalac vec godinu dana i meni su skroz okej jer mi i željezo i sve ostalo od njih bude dobro. Malo skuplji ali nista strasno.

  • klara2901

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam pila Elebaby i kasnije Elemama. Također, uvijek dobri nalazi. :)

  • ~Tina~

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovorima 😄
    Još jedno pitanjce, jeste li pili/pijete samo vi ili i vaši partneri?

  • klara2901

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kod nas samo ja. Sad pijem čistu folnu, ali radimo na bebi, nisam trudna. Kad popijem ovu bočicu, opet ću piti Elebaby. 

  • sanya123

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Ja pijem od Solgara prenatalne a dečku uzela neki komplex za muške od DMa,  drugo nije bilo. Kad to popije negdje cu narucit neke bolje al po sastavu je vrlo sličan ko neki skuplji 🤷

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Minnieus

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ja sam pila elevit elebaby, pa solgar prenatalne. Sada pijem solgar folacin i D vitamin jer mi je jako nizak.
    I počinjem piti Ubiquinol (Q10), dobar je za poboljšanje kvalitete jajnih stanica. Nadam se da je tako 

    👩 40g. AMH 7.2 pmol/L, brisevi uredni, papa uredan
    🧑 42g. Spermiogram normo
    Sreća najveća ❤️ 4g. prirodna trudnoća
    11/22 +, 12/22 💔kiretaža (srčeko prestalo kucati)
    Pokušavamo od 4/23

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Ja sam pila Solgar folacin, ubiquinol i omega 3… u principu na svoju ruku jer moj ginekolog nije baš pobornik pijenja ičega osim folne. Oboje smo jeli neki med s matičnom mliječi, a MM i macu. Sad kad to stavim na ‘papir’ ispada da smo brdo toga koristili. 😅 

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • ~Tina~

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala puno svima 😊

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Ja sam dosta toga probala. Prvo Novalac, pa Vitamin code s Iherba, pa od Terra Nove i sad pijem catafertyl. A partner pije FertilUp. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FertilUp/ FH PRO for man)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024.
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *ponavljanje spermiogama: 26.4.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.