Prerano otvaranje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    24*mm

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Vrati jednu stranicu unazad gdje sam ti link poslala

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • loli24

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno.. 🥰

  • Avatar Lusi27

    Lusi27

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage mame kako ste mi i kakvo je stanje sa vama od zadnjih postova.
    Ja sam jučer se vratila sa pregleda i cerviks mi je skraćen na 32mm (21+6) i doktor kaže malo otvorena, ali mi nije izgledao zabrinuto

    👶 Due date: 09.01.24.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Boa0112

    Boa0112

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage zenice pozdrav 
    Pošto i ja od početka imam visokorizicnu trudnoću. Skraćen i omekšan cerviks, bebica full nisko, hospitalizirana, dobila tokolizu..itd. Citam vaše objave pa me zanima kakve ste imale porode s obzirom na takve nalaze? Dali je sve uredu prošlo? ☺️

  • tinatina32

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Cure,
    Nažalost, evo i mene k vama.😂
    Dakle danas smo 23+5 .
    S 23 tjedna smo otisli na rednovni pregled gdje smo saznali da smo prohodni prst izvana. Iznutra smo na oblik U🤦🏻‍♀️, te su plodni ovoji nisko.
    Cervix omeksan, odrzan. 
    Serklaž i prsten ipak ne, da mi ne puknu slucajno plodnu vodu.
    Na roidakalu, magneziju, utrogestanima , te antiifektivnim vaginaletama sam. Kompletno sam pokrivena.
    Mirovanje je strogo, no receno mi je da hodam po kuci da ne atrofiram, no uglavnom , lezim.
    Pregledi svako tjedan.
    Ima li ikakve nade da doguramo bar do 32. tt? 
    Ima li ko sa slicnom pricom.
    Help?🙏🏻

    [tickerfactory.com]

  • Arijana92

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Tina ja sam u prvoj trudnoći hitno hospitalizirana u 20.tj jer sam bila prohodna za prst i pol i imala konstantne trudove. Slicna situacija kao kod tebe, i takoder su se bojali serklazu. Imala sam 19.godina.
    Od 0-24 sam bila prikopcana na infuziji i primala raznorazne lijekove, a iz kreveta nisam smjela ni na wc. Plakala sam valjda non stop i bilo je strasno tesko. Iz bolnice su me pustili kuci u 32.tj jer je stanje bilo nepromjenjeno na svu srecu od primitka u bolnicu, te mi je receno da doma nastavim strogo mirovati. U 35.tj sam rodila jer sam vecer prije toga odlucila malo sjedit u fotelji nakon nekoliko mjeseci lezanja. Nije mi na kraju pukao vodenjak nego su ga probusili na porodu, a toga su se bojali cijelo vrijeme da ce puknut ranije. Beba je izasla u roku keks kad su ga probusili. Zbog tog traumaticnog iskustva mislila sam da vise nikad necu ostat trudna no evo prije 2mj rodila sam drugu kcer, u 38+6tj, trudnoca je takoder bila visokorizicna ponajvise zbog tog prijasnjeg poroda te sam ju takoder doma prelezala do 36.tj
    Na kraju sam radila sve i svugdje isla a beba nije htjela van do kraja 😄
    Prva cura danas evo ima 12godina. 
    Moj savjet ti je da stvarno mirujes i ja na tvom mjestu nebi hodala ni to malo po kuci. Lezi i uzivaj, dobro je dok si doma a ne u bolnici. Odmori se, skupljaj snage za bebu i razmisljaj pozitivno. Zelim ti svu srecu da izdrzite u trbuhu sto duze 💖

  • Arijana92

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Boa moj porod je prosao stvarno na brzinu. S obzirom na konstantne trudove koje nisu mogli zaustaviti s nicim, cim su probusili vodenjak beba je doslovno izletila ( porod u 35 tj) 
    Jedino nam nisu bila razvijena pluca unatoc injekcijama koje sam primila pa je beba imala apneju.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.