Privatna poliklinika za pedijatriju Zagreb

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MB80

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, molim vas da mi pomognete oko izbora privatne poliklinike za pedijatriju na području Zagreba. Molim vas da mi napišete vaša iskustva. 
    Imam bebu od 2 mjeseca i s njom je sve u redu no ipak bih htjela i drugo mišljenje jer znam za slučaj gdje pedijatar nije uočio kod bebe jednu bolest. 
    Vidim da se na internetu pojavljuju Poliklinika Helena i Dr.Sabol pa ako je netko tamo bio neka napiše svoje iskustvo. Isto tako bilo kakav savjet oko ovog drugog mišljenja je dobrodošao.
    Hvala vam :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MB80


    Drage mame, molim vas da mi pomognete oko izbora privatne poliklinike za pedijatriju na području Zagreba. Molim vas da mi napišete vaša iskustva. 
    Imam bebu od 2 mjeseca i s njom je sve u redu no ipak bih htjela i drugo mišljenje jer znam za slučaj gdje pedijatar nije uočio kod bebe jednu bolest. 
    Vidim da se na internetu pojavljuju Poliklinika Helena i Dr.Sabol pa ako je netko tamo bio neka napiše svoje iskustvo. Isto tako bilo kakav savjet oko ovog drugog mišljenja je dobrodošao.
    Hvala vam :)

    nemam previše iskustva sa pedijatrima ali svakako bi kao majka rekla ukoliko sumnjate da nešto nije u redu, a čini vam se da vaš pedijatar to ne prepoznaje odite po drugo mišljenje.. mladu mamu peru hormoni, svašta možete “umislit” da sa bebom ne štima, pa ako je skok u razvoju, bebe plače puno ne znate kako ju smirit i sl, ako su zubići isto, a opet sa druge strane majčinski instinkt se meni nikada nije pokazao krivim, nikada, prema tome radje provjerit nego poslije žalit

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ksobak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    23.09.1992 rodila se djevojčica od 750 grama. Dr.Sabol još je radio na Rebru. Djevojčica je dugo bila u bolnici, a onda ju je preuzeo dr.Sabol. Kada je on otišao sa Rebra i mi smo otišli sa njim. Nismo iz Zagreba, te nam je trebalo dosta vremena da dođemo do njega. Osim njegovih profesionalnih kvalifikacija doktor se pokazao kao i čovjek koji razumije strahove roditelja bebe koja je rođena u 26 tjednu trudnoće. Uz njegovu pomoć i pomoć njegovog osoblja ta beba danas je profesor povijesti i engleskog jezika. Svaki strah i nedoumicu doktor je znao uspješno rijesiti. imam samo riječi pohvale za tu ordinaciju i doktora Sabola.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    😲😲😲😲😲 rodena u 26.-om tjednu ????!?!?!??????

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.