Problem kod dojenja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mirelica2009

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Voljela bih podijeliti s vama ovo podosta traumaticno iskustvo i dobiti pokoji savjet.
    Naime, beba je stara 7mj., poceli su joj nicati zubici. Tocnije, vec ima dvije doljnje jedinice. Dojena je od prvog dana. Jucer me bas dobro ugrizla tijekom dojenja, na sto sam ja krivo odreagirala, vrisnula sam, a ona je briznula u plac i odtad je dojila samo jednom. Vise ne zeli. Cim joj ponudim, okrece glavu, vristi, urla, jedva se smiri.
    Ima li netko neko slicno iskustvo i pametan savjet?
    Tesko mi se nositi s cinjenicom da je mozda dosao kraj dojenju. 🤷‍♀️

  • sabina90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mirelica2009

    Pozdrav svima!
    Voljela bih podijeliti s vama ovo podosta traumaticno iskustvo i dobiti pokoji savjet.
    Naime, beba je stara 7mj., poceli su joj nicati zubici. Tocnije, vec ima dvije doljnje jedinice. Dojena je od prvog dana. Jucer me bas dobro ugrizla tijekom dojenja, na sto sam ja krivo odreagirala, vrisnula sam, a ona je briznula u plac i odtad je dojila samo jednom. Vise ne zeli. Cim joj ponudim, okrece glavu, vristi, urla, jedva se smiri.
    Ima li netko neko slicno iskustvo i pametan savjet?
    Tesko mi se nositi s cinjenicom da je mozda dosao kraj dojenju. 🤷‍♀️


    Ako imate fb profil zapratite stranicu Moja podržka dojenju-Tereza Kiš,pošaljite upit odg.ćete brzo dobiti,baš se bavi s tim žena i stvarno da svima pravi savjet kako da nastavi i ne odustane od dojenja.
    Do odgovara ustrajajte s dojenjem.
    Sretno😘

  • Mirelica2009

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala Vam.💙

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.