Prodaja-razmjena-darivanje rabljene, ali očuvane opreme za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anita14

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prodajem dvoja kolica ili mijenjam za kolica za blizance, info na anitababic3007@gmail.com

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    prodajem kolica Kunert 3u1 VIP, koristena 4 mjeseca,jako ocuvana,pod garancijom..
    boja crno bijela. za detalje i slike javite se na mail  martina.suntesic@gmail.com

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Cure moje ima li koja mama da prodava vrtic za bebe ja bi kupila.Ako ima neka mi se javi na mail lucabelusic@gmail.com

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Imam 2 kadice za kupanje, klokanicu i robicu za dečka od vel. 50-68. Sve u odličnom stanju, a robica je jako lijepa marke H&M, C&A… Kadice i klokanicu nismo ni koristili. Ne treba mi pa jeftino prodajem…

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    venera


    Imam 2 kadice za kupanje, klokanicu i robicu za dečka od vel. 50-68. Sve u odličnom stanju, a robica je jako lijepa marke H&M, C&A… Kadice i klokanicu nismo ni koristili. Ne treba mi pa jeftino prodajem…

    Bok!Mene bi zanimala robica ovisno sta se nudi. Moze slikice s cijenama u poruci ili na taja.ka@gmail.com.  Thanks

    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ovako ja poklanjam paket pelena pampers zelene trojka i poklanjam djecju robicu za decke od 56 broja pa nadalje.,.,.javite se

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    antonio


    Ovako ja poklanjam paket pelena pampers zelene trojka i poklanjam djecju robicu za decke od 56 broja pa nadalje.,.,.javite se

    robica je za zimu

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Jel ima tko mozda baby phone za prodati?
    Venera za koliko prodajes klokanicu? Moze u inbox ili bozenafuchs14@ gmail.com!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    ja ga imam posaljem ti ga besplatno

  • ZL

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dali ima da netko poklanja pelene broj 3? Nebitno koja marka

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.