Prodaja-razmjena-darivanje rabljene, ali očuvane opreme za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ZL

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dali ima da netko poklanja pelene broj 3? Nebitno koja marka

  • ZL

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dali ima da netko poklanja pelene broj 3? Nebitno koja marka

  • Avatar MarinaMery

    MarinaMery

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Ako ima netko da poklanja robicu za dječake? Unaprijed zahvaljujem

  • Martina18

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Prodajem Chicco living 3 u 1 kolica, narančaste boje. Košara korištena mjesec dana, jaje sa bazom 6 mjeseci. Kolica korištena ukupno godinu dana. Uz njih ide zimska vreća i torba. Očuvana su i u super stanju. Cijena 2.000 kn. Kupljena su u Chiccovom dućanu za 4.800 kn. Detalji i slike, ako je netko zainteresiran može na mail Martina.jakunic5@gmail.com
    Pozzz

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Prodaje li tko dobar, kvalitetan baby phone? Da ne sumi i da ima dobar domet?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • kika9999

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    bokić  nova sam na forumu naime trebam roditi za 9 tjedana a manjka mi te malene robice broj 50,56 imam sina od 2 god. sve sto sam imala sam poklonila nisam ocekivala malenog padobranca he he pa se moram nekako snaći. ako imate jos nesto za dečkića ako moze na mail  kristinakike.bakran@gmail.com  hvala..puno bi mi znacilo muz mi ostao bez posla bas u krivo vrijeme..

    kika9999

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    poz mame,

    jel ima koja mama hranilicu za bebu da više ne koristite,da vam smeta da bi te je poklonili. rado bi je uzela,a ako smo dosta udaljeni platila bih poštarinu.hvala unaprijed

  • kika9999

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    ure ako ima netko za pokloniti obicne tetra pelene  please

    kika9999

  • Iva75

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ima li možda netko za posuditi ili prodati stolicu za ljuljanje. Može mi se javiti na ivakrznaric@gmail.com

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Dali netko prodaje ili poklanja malu robicu za curicu 50,56 veličina??zagreb…možete se javit na mail ktaslak777@gmail.com

    Hvala

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.