Proljetne bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Bambola, a sta ja znam jel rano. Kazem, ja zapravo trebam biti u 8.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Joj, slucajno stisnula posalji :) trebam biti skoro u 8.tt ali ni sama nisam sigurna! Mislim da je to vec pogodno razdoblje za simptome :D a imam ih, drukcije se osjecam nego inace, energija mi je na nuli, ne mogu se pokrenuti, spavam i tako svasta nesto :) al dobro,, sve se to da izdrzati samo da bebaaa rasteeee

    [lilypie.com]

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Ja isto spavam na nogama. Eto, to mi je najveci simptom- spavala bi stalno i cvrsto i valjda na klupi u parku 😂 Malo se drugacije osjecam i ja, al nista specijalno. Ono lagani pritisak ponekad u donji abdomen, al vise to izgleda ka probavna smetnja. Koža bljak. Cike velike i postojane. I lagani kremasti iscjedak. 
    Majo58 sutra pipi na prvu jutarnju i javi!

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Bambola


    Ja isto spavam na nogama. Eto, to mi je najveci simptom- spavala bi stalno i cvrsto i valjda na klupi u parku 😂 Malo se drugacije osjecam i ja, al nista specijalno. Ono lagani pritisak ponekad u donji abdomen, al vise to izgleda ka probavna smetnja. Koža bljak. Cike velike i postojane. I lagani kremasti iscjedak. 
    Majo58 sutra pipi na prvu jutarnju i javi!

    Ne znam mislila sam se naruciti ginekologu :*

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Pa da, ako mislis da je tako bolje. Ja osobno sam se vratila sa intervencije i nakon znojenja cili dan i hektolitar vode ubila mudrica red bull i piskila. Kad je test bija pozitivan nisam mu virovala nego sam odletila po jos dva testa 😂nekad stvarno znam bit pravi Ajnstajn 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    e, da sjetila sam se svoj najvećeg simptoma kojeg sam možda jednom čula samo! žeeeeeeeeeeeeeđ! suha ustaaaa ajme, i ne trebam popit puno vode, čisto onak osvježit usta. koma!
    maja58, i svijetla crtica je crtica :) zavisi još kakav test imaš. ja sam radila 3 testa :D hahahaha
    prvi je u sekundi pokazao plus, drugi popodne onaj s ebaya je pokazao drugu crticu ali toliiiiiiiko svijetlu da sam se već uplašila. i onda sam treći drugi dan ujutro napravila i eto opet plusa :)
    probaj kupiti clearblue easy test!

    [lilypie.com]

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Da da galon vode!! Sad ne znam je to od vrucine ili sta, al i ja stalno i puno pijem vodu. Tj vise nego inace!

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pupa  koristila sam baby chech mini i dva puta mi pokazao drugu svijetlu crtu. Hmm predpostavljam da je trudnoca jer da nije nebi uopce pokazao tu drugu crtu, ali eto opet nezz

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Lilly8

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala vam na dobrodoslici…Znam da će brzo doći dan pregleda iako mi se sada čini dalekim…Ja sam isto stalno umorna i stalno bih mogla spavati a od drugih simptoma ništa posebno ujutro lagane mučnine ali hvala bogu skoro neprimjetne…isto tu i tamo lagana bol u donjem dijelu trbuha a cike velike i bolne…zasad sve ok…

    Lilly

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Bambola, meni se zedj pojavila tak negdje pred ocekivanu M pa sam skuzila da je nesto drukcije.tad nije bilo taaaak vruce. U noci sam se dizala piti vode i evo jos me nije zaobislo!
    Maja58, ma to je sigurno T samo ti kazem ako nisi sigurna kupis taj s plusicem pa ce ti se lakse vidjeti (barem je meni tako), ali nema tu govora, ti si trudna :)
    Lilly, neka samo sve do kraja bude ok. Moje sise nisu nesto velike, inace su jako jako male pa su se povecale neznatno, ali osjetim napetost. Nekad bole, nekad ne! Ma sve je to super! Sad cekamo prvo preglede od Bambole i Nessah, onda ti, nadam se u medjuvremenu i Maja58, pa ja na svoj drugi :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.