Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sofia88

    Sofia88

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Juhuuuu ima li friških trudnica s terminom nagodinu u 3.4. ili 5. Mju???? Ja sam friško saznala da sam trudna. Nisam još bila kod ginekologa, na godišnjem je. 

    Everything happens for a reason.

    [daisypath.com]
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Sofia88

    Juhuuuu ima li friških trudnica s terminom nagodinu u 3.4. ili 5. Mju???? Ja sam friško saznala da sam trudna. Nisam još bila kod ginekologa, na godišnjem je.


    Treba otvoriti novu temu - Proljetne bebe 2018 ;)

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    meni je termin 22.03. za sad sam u zimskim bebama iako je 50/50 šansa da će bit zimska ili proljetna beba…:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    ikyri

    meni je termin 22.03. za sad sam u zimskim bebama iako je 50/50 šansa da će bit zimska ili proljetna beba…:)


    Po meni je to proljetna beba :) Meni je termin 20.3. i racunam se pod proljetnice ;)

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ajme superbaš smo blizu, meni se termin nešto pomaknuo jer po prvom UTZ sam par dana manje trudna tako da sam sigurno proljetnica :)
    Razmišljam da otvorim temu ali se nadam da će ipak netko drugi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ajme superbaš smo blizu, meni se termin nešto pomaknuo jer po prvom UTZ sam par dana manje trudna tako da sam sigurno proljetnica :)
    Razmišljam da otvorim temu ali se nadam da će ipak netko drugi.


    Ajde ajde otvori pa da tipkamo ;)

  • Monikadumi

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Sofia88

    Juhuuuu ima li friških trudnica s terminom nagodinu u 3.4. ili 5. Mju???? Ja sam friško saznala da sam trudna. Nisam još bila kod ginekologa, na godišnjem je.

    Termin 4.4. 😉😃

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dijana

    Sofia88

    Juhuuuu ima li friških trudnica s terminom nagodinu u 3.4. ili 5. Mju???? Ja sam friško saznala da sam trudna. Nisam još bila kod ginekologa, na godišnjem je.
    Termin 4.4. 😉😃


    Pridruzi nam se na proljetnim bebama 2018. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.