Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    lucq

    Mary, zvuci kao super porod, drago mi je 😊
    Ja sam danas imala pregled, ctg i protoci uredni, zatvorena skroz..jedino bebici busica kasni 2 tjedna🥹 jel imala neka slicno iskustvo? Dokt. nije nista posebno komentirala..


    Mislim da ti je u toj gestacijskoj dobi teško to precizno procijeniti UZV-om, kao i općenito veličinu bebe. Tako da ne bih brinula, posebno jer ni dr nije ništa komentirala. 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Samo da javim da sam narucila danas nosiboo, bio je snizen 25% na nekoj stranici pa sam si mislila zasto ne. Puna mi kapa usisavaca, a i nekako mi je premali za to.

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    lalllla

    Cestitam❤️

    Jel itko koristio ovaj frida baby Windi za vjetrove i grceve? Dal je pomoglo? Dal je nespretno za koristenje? Malo me strah ali mislim da ce joj to pomoci za nadutost😬


    Daaa nas spasava obzirom da se bas mucimo sa kakanjem i prdenjem. Spasi ga izbaci sve iz sebe

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Bela23

    lalllla

    Cestitam❤️

    Jel itko koristio ovaj frida baby Windi za vjetrove i grceve? Dal je pomoglo? Dal je nespretno za koristenje? Malo me strah ali mislim da ce joj to pomoci za nadutost😬

    Daaa nas spasava obzirom da se bas mucimo sa kakanjem i prdenjem. Spasi ga izbaci sve iz sebe


    Kolko drzis to unutra?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • YesPlease

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Mary36

    Tratinčice čestitam!
    Amystiqa mi smo izašle jučer i obukla sam je u bodi dugih rukava i hlačice sa stopalicama. Na glavi kapica i dekica. 


    Drago mi je da si imala super porod u Podobniku, zvuci kao da je bas sve proslo odlicno.
    Moja zelja i plan je bio opet vaginalni porod s epiduralnom, pa cak sam bila otvorena za opciju poroda bez epiduralne, uz druge netode umanjenja boli, ako bi porod isao glatko i brzo jer je dr. predlozila tu ideju uzimajuci u obzir brz i lak prvi porod. 
    Rodila sam tamo prije tebe, ali nisam imala snage nista napisati jos jer sam sa 36 tjedana zavrsila na hitni carski rez. Dosla sam na pregled preko njihove hitne jer nisam osjecala normalne i uobicajene bebine pokrete. Beba nije bas previse reagirala niti na sok, cokoladicu sto bi ju inace potaknulo na ples jer zbog GD sam vrlo ograniceno unosila ikakav secer. Srecom, prepoznala sam te znakove i otisla k njima. Cim su me pregledali i napravili ctg (koji nije bio stravicno los, ali nije bio ni savrsen) u roku pola sata je dijete vec bilo vani. Kako sam prvo dijete rodila vaginalno neusporediv je oporavak. Nakon vaginalnog poroda sam bila nakon 2 sata na nogama, prematala bebu, tusirala se, skoro kao da se nista nije ni desilo. Carski rez je ozbilja operacija trbuha i uvijek bih prije, da mogu birati, izabrala vaginalni porod. Prvo ustajanje iz kreveta nakon carskog je bas zeznuto. Kasnije kad se prede na oralne pain killere bol je prisutnija nego dok se primaju lijekovi u venu pa je to neka faza oporavka u kojoj kao da se desi regresija.
    Samo iskustvo kod Podobnika je savrsenstvo. Izuzetno su strucni, educirani u korak s vremenom, ljubazni, pedantni, spretni i okretni, spremni dati odgovor na svako pitanje bilo kada. 
    Prvo dijete sam rodila u privatnoj bolnici u inozemstvu i uvjeti su bili wow, ali Podobnik je jos za koju klasu iznad, 

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    lalllla

    Bela23

    lalllla

    Cestitam❤️

    Jel itko koristio ovaj frida baby Windi za vjetrove i grceve? Dal je pomoglo? Dal je nespretno za koristenje? Malo me strah ali mislim da ce joj to pomoci za nadutost😬

    Daaa nas spasava obzirom da se bas mucimo sa kakanjem i prdenjem. Spasi ga izbaci sve iz sebe

    Kolko drzis to unutra?


    Ja pustim malo duze jer ide u nekoliko navrata malo kakice malo zraka mozda do 2 min max

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    YesPlease

    Mary36

    Tratinčice čestitam!
    Amystiqa mi smo izašle jučer i obukla sam je u bodi dugih rukava i hlačice sa stopalicama. Na glavi kapica i dekica.

    Drago mi je da si imala super porod u Podobniku, zvuci kao da je bas sve proslo odlicno.
    Moja zelja i plan je bio opet vaginalni porod s epiduralnom, pa cak sam bila otvorena za opciju poroda bez epiduralne, uz druge netode umanjenja boli, ako bi porod isao glatko i brzo jer je dr. predlozila tu ideju uzimajuci u obzir brz i lak prvi porod.
    Rodila sam tamo prije tebe, ali nisam imala snage nista napisati jos jer sam sa 36 tjedana zavrsila na hitni carski rez. Dosla sam na pregled preko njihove hitne jer nisam osjecala normalne i uobicajene bebine pokrete. Beba nije bas previse reagirala niti na sok, cokoladicu sto bi ju inace potaknulo na ples jer zbog GD sam vrlo ograniceno unosila ikakav secer. Srecom, prepoznala sam te znakove i otisla k njima. Cim su me pregledali i napravili ctg (koji nije bio stravicno los, ali nije bio ni savrsen) u roku pola sata je dijete vec bilo vani. Kako sam prvo dijete rodila vaginalno neusporediv je oporavak. Nakon vaginalnog poroda sam bila nakon 2 sata na nogama, prematala bebu, tusirala se, skoro kao da se nista nije ni desilo. Carski rez je ozbilja operacija trbuha i uvijek bih prije, da mogu birati, izabrala vaginalni porod. Prvo ustajanje iz kreveta nakon carskog je bas zeznuto. Kasnije kad se prede na oralne pain killere bol je prisutnija nego dok se primaju lijekovi u venu pa je to neka faza oporavka u kojoj kao da se desi regresija.
    Samo iskustvo kod Podobnika je savrsenstvo. Izuzetno su strucni, educirani u korak s vremenom, ljubazni, pedantni, spretni i okretni, spremni dati odgovor na svako pitanje bilo kada.
    Prvo dijete sam rodila u privatnoj bolnici u inozemstvu i uvjeti su bili wow, ali Podobnik je jos za koju klasu iznad,


    Žao mi je da nije na kraju bio porod kakav si željela, ali najbitnije da ste ti i beba dobro. Što se na kraju desilo, zašto nije bio dobar CTG? Kako je beba sad? Jeste otpušteni doma ili? 
    Ja također nakon prvog carskog ne shvaćam potpuno žene, posebno koje su prošle već carski, da žele opet tako roditi. Ok, nemaš bol pri porodu, ali oporavak je sigurno neusporedivo dulji, čak i u usporedbi s težim vaginalnim.

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Kako i koliko ste krvarile nakon poroda? 🤨

    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Kako i koliko ste krvarile nakon poroda? 🤨


    Ja jos krvarim evo mjesec dana, zadnjih dva tj skroz pomalo ali moram imati ulozak.. nez jel to normalno vise😂😬

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Pa evo ja dva dana manje dva dana vise. Malo crvene krvi pa malo tamnije. Ne bude par sati nista pa se izlije. Doduse meni je 9 dan danas.  

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.