Provjera hormona štitnjače

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    LuKi


    sunday morning mommy


    Problema sa štitnjačom imala sam samo u trudnoći. Moja je terapija bila 25 mg Euthyroxa, također su mi rekli da dođem nakon što rodim mjesec, dva… Sad je tri mjeseca nakon poroda. Pričekat ću još malo i onda opet idem na vađenje krvi.
    Tako sam ja isla, 3 mj. nakon poroda. Ginekologinja tako savjetovala kao da se to sve malo smiri od poroda. Iako su me u rodilistu doslovno ostavili da se mislim sto I kako dalje. Nis mi nije bilo jasno, a simptoma pogorsanja ko u prici. :)

    …a ja bas nemam nikakvih simptoma pogirsanja, fala bogu! Bas sam se bojala zapravo kak ce to bit nakon poroda, al cini se ok za sad…

    Ja se uopće nisam bojala, samo nisam htjela nikakve ljekove za početak dok dojim.
    A za štitnjaču se nadam da će otići kak je i došla, u trudnoći, i da sad neće biti problema s njom!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    sunday morning mommy


    DarijaZ


    LuKi


    sunday morning mommy


    Problema sa štitnjačom imala sam samo u trudnoći. Moja je terapija bila 25 mg Euthyroxa, također su mi rekli da dođem nakon što rodim mjesec, dva… Sad je tri mjeseca nakon poroda. Pričekat ću još malo i onda opet idem na vađenje krvi.
    Tako sam ja isla, 3 mj. nakon poroda. Ginekologinja tako savjetovala kao da se to sve malo smiri od poroda. Iako su me u rodilistu doslovno ostavili da se mislim sto I kako dalje. Nis mi nije bilo jasno, a simptoma pogorsanja ko u prici. :)

    …a ja bas nemam nikakvih simptoma pogirsanja, fala bogu! Bas sam se bojala zapravo kak ce to bit nakon poroda, al cini se ok za sad…
    Ja se uopće nisam bojala, samo nisam htjela nikakve ljekove za početak dok dojim.
    A za štitnjaču se nadam da će otići kak je i došla, u trudnoći, i da sad neće biti problema s njom!

    Ako vam je dosao poremecaj u trudnoci onda nemate frke. Pogotovo ako nema simptoma..Bolje da je otislo ca I hormoni se unormalili. Znam da je euthyrox skroz bezopasan za bebu dok se doji. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    LuKi


    sunday morning mommy


    DarijaZ


    LuKi


    sunday morning mommy


    Problema sa štitnjačom imala sam samo u trudnoći. Moja je terapija bila 25 mg Euthyroxa, također su mi rekli da dođem nakon što rodim mjesec, dva… Sad je tri mjeseca nakon poroda. Pričekat ću još malo i onda opet idem na vađenje krvi.
    Tako sam ja isla, 3 mj. nakon poroda. Ginekologinja tako savjetovala kao da se to sve malo smiri od poroda. Iako su me u rodilistu doslovno ostavili da se mislim sto I kako dalje. Nis mi nije bilo jasno, a simptoma pogorsanja ko u prici. :)

    …a ja bas nemam nikakvih simptoma pogirsanja, fala bogu! Bas sam se bojala zapravo kak ce to bit nakon poroda, al cini se ok za sad…
    Ja se uopće nisam bojala, samo nisam htjela nikakve ljekove za početak dok dojim.
    A za štitnjaču se nadam da će otići kak je i došla, u trudnoći, i da sad neće biti problema s njom!
    Ako vam je dosao poremecaj u trudnoci onda nemate frke. Pogotovo ako nema simptoma..Bolje da je otislo ca I hormoni se unormalili. Znam da je euthyrox skroz bezopasan za bebu dok se doji. 

    Vidjet ćemo. Da, da, samo sam u trudnoći imala problema sa njome.

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    I ja koristim euthyrox i dojim bez problema..  

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    cedevita


    I ja koristim euthyrox i dojim bez problema..  

    Hvala

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    LuKi


    cedevita


    I ja koristim euthyrox i dojim bez problema..  
    Hvala

    Nema na čemu 

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Cure, kakve sve tegobe imate ibojim se da i ja imam problema sa stitnjacom citam malo po netu o tome

    zebrica

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Bok cure. S obzirom da planiram trudnocu odlucila sam malo iskontrolirati krv. 
    FSH mi je 3.12 mIU/L. Prema vasem iskustvu, trebam li ga smanjivati ispod 2.5? Je li vam tablete prepisivao ginekolog ili endokrinolog? 

    Hvala! :)

    👩🏻 34 god (Hashimoto) 💊Elenatal i maca prah

    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 6 mjeseci.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.